18 юни, клуб „Ефремов“: разговор за 3 нови книги на ЧБ

Литературни критики и възхвали. Всичко, което винаги сте искали да знаете за Даниел Стийл и Нора Робъртс, а ви е било срам да попитате :р
Post Reply
User avatar
kalein
Arcanist
Posts: 904
Joined: Tue Feb 15, 2005 5:08 am
Location: smiling next to you
Contact:

18 юни, клуб „Ефремов“: разговор за 3 нови книги на ЧБ

Post by kalein » Wed Jun 12, 2013 12:14 pm

Приятели: Другия вторник в клуб „Иван Ефремов“ ще има читателски разговор за три от новите издания на Човешката библиотека – антологията „Тринайсетте цвята на дъгата“ и двете части на колективния роман „Непоискано добро“. Ето подробностите.

Тринайсетте цвята на дъгата“, „Непоискано добро“ и „Непоискано добро II“ имат и електронни издания – безплатни или срещу каквато сума прецени читателят.

Аз съм писан водещ на дискусията – само че вместо това ще съм слушател-отговарящ-само-на-въпроси. Предпочитам да слушам впечатленията на другите.

Затова питам онези от вас, които искат да дойдат: Имате ли някакви въпроси, за които ще ми трябва повече подготовка? Моля задайте ги тук – или (ако искате да ме улесните) в темите за „Тринайсетте цвята“ и „Непоискано добро“ във форума на ЧоБи.

(Очертава ми се уморителна седмица – няма гаранция, че ще мога да импровизирам смислени отговори на място.)

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Wed Jun 12, 2013 8:30 pm

Иван Ефремов още ли го има бе? :shock:
And you can't dance with a devil on your back...

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 71 guests