ДО АДА И НАЗАД

Литературни критики и възхвали. Всичко, което винаги сте искали да знаете за Даниел Стийл и Нора Робъртс, а ви е било срам да попитате :р
User avatar
BlackHeart
Commoner
Posts: 33
Joined: Wed Dec 07, 2011 8:02 pm

Post by BlackHeart » Mon Dec 19, 2011 10:53 am

Morwen wrote:Аз мисля, че говоря на български, обясни ми къде греша, защото наистина умът ми не го побира какво толкова неясно казвам.
Ами просто не съм съгласен с теб - аз пък мисля точно обратното, че корицата е перфектна в случая, не само заради завъртането наобратно, при което се вижда демона. Стилът на Пепи си личи и мисля, че всеки хорър-фен, който вече е попадал на негови корици ще разпознае книгата като "своя", справил се е отлично, така мислим и аз, и останалите съставители и автори, както и няколко десетки читатели, които вече ни похвалиха за корицата. В случая не искам да продължаваме спора, защото нито ти ще промениш мнението си по въпроса, нито аз, така че няма нужда да губим излишно време в постове :wink:

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Mon Dec 19, 2011 11:06 am

За протокола, корицата ми харесва и на мен. Не е мой стил, но определено не е някаква случайна боза. Не съм сигурен и че е най-доброто маркетингово решение, но мисля, че има явни артистични качества.

Бекблърбът е абсурден. "Тъмни принцове" плаче и се моли с глас за грозни бъзици.

Като изключим това, вероятно сборникът си заслужава взимането и аплодирам създателите му, макар да не е нещо, което някога ще прочета.
This is it. Ground zero.

User avatar
JaimeLannister
Forsaken
Posts: 3103
Joined: Mon Apr 05, 2004 7:31 pm
Location: Лясковец - София

Post by JaimeLannister » Mon Dec 19, 2011 11:13 am

А къде се продава?
"Основната и крайна цел на живота е смъртта и той винаги я постига." Зигмунд Фройд

"PRESENT IS THE TIME INCLUDING ALL TIMES
EACH SECOND IS ETERNITY AS ETERNITY IS NOW
AND NOW IS FOREVER..."

Курвите идват и си отиват, Star craft остава!

Image

User avatar
BlackHeart
Commoner
Posts: 33
Joined: Wed Dec 07, 2011 8:02 pm

Post by BlackHeart » Mon Dec 19, 2011 11:22 am

JaimeLannister wrote:А къде се продава?
От днес започвам да зареждам книжарниците, със сигурност от сряда вече ще я има и в Magic-a на Ген. Паренсов № 35, близо до Попа.

User avatar
Trip
Moderator
Posts: 6353
Joined: Sat Dec 31, 2005 7:30 am
Contact:

Post by Trip » Mon Dec 19, 2011 12:50 pm

Бранко: "Говорим на различни езици" =/= "Не съм съгласен с теб." Второто предполага, че си разбрал позицията на тоя срещу теб, което някак пък предполага, че не говорите на различни езици. Не се изразявай през куп за грош, че ще вземем да се изпокараме за няма нищо.

User avatar
Trinkie
Smallfolk
Posts: 11
Joined: Sun Sep 21, 2008 11:15 pm
Location: Yeovil, United Kingdom
Contact:

Post by Trinkie » Mon Dec 19, 2011 1:17 pm

Скъпи, Trip,
съзнавам, че правописа ми куца, но няма да се извинявам за това. Все пак много ми е интересно дали в живота игнорираш всички, които не говорят и пишат граматичен български? Просто им обръщаш гръб? Забелязал съм, че от подобни дискусии никой никога не излиза с променени възгледи, но е хубаво, че дискусия поне има.
http://www.zabolekar.info - зъбки та тракат... :D

User avatar
Trip
Moderator
Posts: 6353
Joined: Sat Dec 31, 2005 7:30 am
Contact:

Post by Trip » Mon Dec 19, 2011 1:22 pm

Въобще нямах това предвид. Направи си труда барем да питаш тоя отсреща какво е искал да каже преди да почнеш да изхождаш от някакви си твои, добити чрез телепатия навярно, представи за казаното от него. Можеше да го направиш и в първия си пост, с който проблемът ми беше, че някак, по някаква неведома отвъдезикова логика си решил, че ценя кориците повече от съдържанието.
Last edited by Trip on Mon Dec 19, 2011 1:23 pm, edited 1 time in total.

User avatar
JaimeLannister
Forsaken
Posts: 3103
Joined: Mon Apr 05, 2004 7:31 pm
Location: Лясковец - София

Post by JaimeLannister » Mon Dec 19, 2011 1:23 pm

BlackHeart wrote:
JaimeLannister wrote:А къде се продава?
От днес започвам да зареждам книжарниците, със сигурност от сряда вече ще я има и в Magic-a на Ген. Паренсов № 35, близо до Попа.
Мерси за информацията.

А относно дискусията- не съм убеден, че е хубаво, че я има.
:roll:
"Основната и крайна цел на живота е смъртта и той винаги я постига." Зигмунд Фройд

"PRESENT IS THE TIME INCLUDING ALL TIMES
EACH SECOND IS ETERNITY AS ETERNITY IS NOW
AND NOW IS FOREVER..."

Курвите идват и си отиват, Star craft остава!

Image

User avatar
Trip
Moderator
Posts: 6353
Joined: Sat Dec 31, 2005 7:30 am
Contact:

Post by Trip » Mon Dec 19, 2011 1:24 pm

Аз дори не знам какво се дискутира тук, честно казано.

User avatar
BlackHeart
Commoner
Posts: 33
Joined: Wed Dec 07, 2011 8:02 pm

Post by BlackHeart » Mon Dec 19, 2011 1:28 pm

Ако искате, може да заключите темата временно и когато вече има поне един от твърдото ядро, който е прочел книгата открай докрай (предполагам, че ще е Yan), да се отвори отново.

User avatar
Trip
Moderator
Posts: 6353
Joined: Sat Dec 31, 2005 7:30 am
Contact:

Post by Trip » Mon Dec 19, 2011 1:31 pm

Добро предложение :)

Who is online

Users browsing this forum: Bing [Bot] and 11 guests