Crap. Amazon buys bookdepository :(

Литературни критики и възхвали. Всичко, което винаги сте искали да знаете за Даниел Стийл и Нора Робъртс, а ви е било срам да попитате :р
User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Wed Jul 06, 2011 9:04 pm

Само аз ли виждам МАСИВНИТЕ предимства на бд който няма никаква доставка за всички държави независимо от цената на поръчката? Кво изобщо обсъждаме и що се правите на улави?
This is it. Ground zero.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Wed Jul 06, 2011 9:06 pm

Не, но само ти не виждаш КОСМИЧЕСКАТА разлика в цените на повечето книги между Амазон и БД. Досега ей богу ВЕДНЪЖ не съм попаднал на книга, дето да ми е била по-изгодна от БД. Естествено, понякога доставката решава разликата, но както билийфкънтрола отбеляза, мен това не ме вълнува.

Иначе не знаех, че тая услуга я има и за извън Щатите. Похвално.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Wed Jul 06, 2011 9:53 pm

Roland wrote:Не, но само ти не виждаш КОСМИЧЕСКАТА разлика в цените на повечето книги между Амазон и БД. Досега ей богу ВЕДНЪЖ не съм попаднал на книга, дето да ми е била по-изгодна от БД. Естествено, понякога доставката решава разликата, но както билийфкънтрола отбеляза, мен това не ме вълнува.

Иначе не знаех, че тая услуга я има и за извън Щатите. Похвално.
Браво на теб, а айде на тия от нас на които в 95% от случаите бд ни е било по-изгодно, да ни е позволено да сме негативни...
This is it. Ground zero.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Wed Jul 06, 2011 10:31 pm

Викам да ви стане позволено след като сте видели бегла индикация, че нещо се разваля. Също така не сте 95%, щото и в България много често е бивало по-изгодно да се поръчва от Амазона.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Wed Jul 06, 2011 10:45 pm

Никога, откакто има БД, с изключение естествено на заглавията, които ги няма там.

Иначе естествено проблемът не е в това какво ще стане, а в атитюда "еми дори и да стане, кво толкова", който е тегаво егоцентричен в случая.
This is it. Ground zero.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 32 guests