Заповядайте в първия български сайт за книги игри

Литературни критики и възхвали. Всичко, което винаги сте искали да знаете за Даниел Стийл и Нора Робъртс, а ви е било срам да попитате :р
GameBookWarrior
Smallfolk
Posts: 8
Joined: Thu Mar 31, 2011 1:06 am

Post by GameBookWarrior » Wed May 28, 2014 12:36 am

Или за който горното е tl;dr:
Има нова книга-игра от Любомир Николов.
Предполагам, че все ще да има любители на българската литература и фентъзи из форума; ако ви е интересно - на базара на книгата в НДК ще я има.

Efix
Smallfolk
Posts: 14
Joined: Thu Oct 18, 2012 8:32 pm

Post by Efix » Thu Oct 30, 2014 6:55 pm

Конкурс 10 - Конкурс за кратък интерактивен разказ

Ето, че дойде времето поредния и дългоочакван конкурс за разкази-игри. Негови организатори отново са всеотдайните хора от отдел Дигитализация. Като в случая се надявам да получим рамо и от бурно развиващия се отдел Популяризация. Този път, за разлика от предишните конкурси със строго определени рамки почти единственото ограничение за участниците ще е срокът за писане, времето, което ще успеят да отделят, за да оформят произведенията си и самата тема естествено.

Срок: почти месец - до 1-ви декември 2014 г.

Условия: в темата на форума за книги-игри

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6455
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Post by tigermaster » Tue Dec 16, 2014 11:42 pm

Бтв, по някаква причина в последните седмици не мога да си вляза в акаунта във форума за книги-игри. Логвам се и системата ме разлогва автоматично след има-няма две секунди. Просто да споделя, пък...

Редакция:
Оправих се, обаче не ми харесва това да си трия всичките бисквитки, за да мога да си използвам акаунта в един форум.
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 25 guests