WoT 13 - Towers of Midnight

Литературни критики и възхвали. Всичко, което винаги сте искали да знаете за Даниел Стийл и Нора Робъртс, а ви е било срам да попитате :р
User avatar
Mother
Misting
Posts: 266
Joined: Fri Jul 06, 2007 9:32 am

Post by Mother » Thu Nov 04, 2010 11:05 am

Е в България скоро на английски няма да я видите. Аз лично я поръчах от амазон-а за един приятел така че... който е на зор да чете ще трябва да си я поръча онлайн няма как.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Thu Nov 04, 2010 11:19 am

Goshko wrote:Буден съм, благодаря. Проверих и календара - наистина сме 21 век. Пиша на форум - internet - check. Онлайн банкиране и доставки навсякъде по света - поръчвам си MtG singles и компютърни игри основно online - check.

Продължавам да искам да си я взема от книжарница.
Вземаш билета до Лондон - отиваш , вземаш и се прибираш .

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Thu Nov 04, 2010 11:43 am

Всъщност макс до месец ще се появи и тук на английски, а за поръчка сигурно до няколко дни. Макар че не виждам какъв е смисълът да се поръчва от бг-книжарниците - букдепозитори е значително по-евтино.
This is it. Ground zero.

User avatar
Demandred
Moderator
Posts: 6265
Joined: Sun Jan 11, 2004 8:42 am
Contact:

Post by Demandred » Thu Nov 04, 2010 11:49 am

Добре де, annorion каза, че не иска да си купува хартиения вариант на английски от никъде, независимо дали от книжарница или онлайн магазин.

БТВ, за забавянето на ebook версията (отложи се за февруари 2011) е виновна Хариет. С което си вкара автогол, защото съдейки по форумите отблъсна немалко купувачи така, а за пиратите пак ще се появи до ден-два сканираната версия. Всъщност audiobook версията се появи още вчера по тракърите, както можеше да се очаква.
Sure your parents might think you're a failure
But no one's ever said: "First, let's kill all the tailors"
Don't be a lawyer!

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Thu Nov 04, 2010 11:50 am

Аз не отговарям на анориен а на Гошко.

User avatar
Interpreter
Forsaken
Posts: 3462
Joined: Sun Aug 07, 2005 5:57 pm
Location: тук - там

Post by Interpreter » Thu Nov 04, 2010 8:40 pm

annorion wrote:Някой ако намери пиратско вариантче нека сподели, че адски много ми се чете книгата. Имах мерак да я купя на pdf за Kindle, но явно Тор са решили да се бъзикат с хората и не я пуснаха в този формат, а на мен не ми се дават пари за книжното издадение - събирам си ги на български, не на английски. Така че като не ми искат парите - ще се пиратства.

Най-много ме е яд, че веднъж реших да съм примерен купувач, но няма кой да ми вземе парите... :D
Текстът е при мен. Нали се сещаш, че Антов ще ме обеси на първия телеграфен стълб пред офиса му, ако го пусна?

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Thu Nov 04, 2010 8:48 pm

Знаем че е при теб :)
Под пиратско вариантче имаме предвид някъде по торените. Все пак ако тайно ми пратиш текста няма да се откажа и няма да издам на никой.

User avatar
Interpreter
Forsaken
Posts: 3462
Joined: Sun Aug 07, 2005 5:57 pm
Location: тук - там

Post by Interpreter » Thu Nov 04, 2010 9:03 pm

RRSunknown wrote:Знаем че е при теб :)
Под пиратско вариантче имаме предвид някъде по торените. Все пак ако тайно ми пратиш текста няма да се откажа и няма да издам на никой.
Суперпирата и фен на "Читанка" това? Forget it :lol:
Ще изтраеш да излезе в правилната БГ версия и ще си го купиш с 25 % дисконт от правилното издателство :wink:

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Thu Nov 04, 2010 9:16 pm

Спокойно - аз не бързам наникъде. Бурята си я изчаках , тази също. :)
Понеже си падам по спойлерите най-вероятно бих видял какво става накрая и дали теориите ми са верни и после бих изтрил текста.
б.т.в. в Читанка чета само книги имам и без това.

annorion
E'lir
Posts: 177
Joined: Sun Sep 03, 2006 10:23 pm

Post by annorion » Thu Nov 04, 2010 11:34 pm

Interpreter wrote:
annorion wrote:Някой ако намери пиратско вариантче нека сподели, че адски много ми се чете книгата. Имах мерак да я купя на pdf за Kindle, но явно Тор са решили да се бъзикат с хората и не я пуснаха в този формат, а на мен не ми се дават пари за книжното издадение - събирам си ги на български, не на английски. Така че като не ми искат парите - ще се пиратства.

Най-много ме е яд, че веднъж реших да съм примерен купувач, но няма кой да ми вземе парите... :D
Текстът е при мен. Нали се сещаш, че Антов ще ме обеси на първия телеграфен стълб пред офиса му, ако го пусна?
Аз на твое място не бих го пуснал, но съвсем нахално ще се опитам да те измоля срещу обещанието да си купя книгата на български :D :D :D

matsi
Merchant
Posts: 87
Joined: Mon Jan 17, 2005 2:02 am

Post by matsi » Fri Nov 05, 2010 2:17 pm

Това означава ли,че ще я видим на български по-рано от март месец.:)

User avatar
Mother
Misting
Posts: 266
Joined: Fri Jul 06, 2007 9:32 am

Post by Mother » Fri Nov 05, 2010 2:26 pm

Съмнително, дори след готов превод ще им трябват поне 2 месеца преди да я пуснат, а Русинов все пак не е робот. Аз подозирам май за панаира на книгата или нещо от сорта.

User avatar
Yan
Site Admin
Posts: 6921
Joined: Sat Dec 20, 2003 12:01 am
Location: Who cares...
Contact:

Post by Yan » Fri Nov 05, 2010 2:43 pm

Който няма търпение и има излишни 45 кинта може да се ориентира към Книгоманиите. Гледам, че се е появила на сайта им, което значи, че скоро ще е и по книжарниците.
Правилата на бордгейминга:
1. Всички други неща, включително храна, дрехи, застраховка за колата и пари за обяд, представляват непредвидени разходи по отношение на това, което ви е необходимо за игрите.
2. Никога не пресмятайте общата стойност на това, което сте купили.
3. Ако искате нещо, значи ви е нужно.
4. Ако ви е нужно, значи трябва да го купите.

User avatar
Interpreter
Forsaken
Posts: 3462
Joined: Sun Aug 07, 2005 5:57 pm
Location: тук - там

Post by Interpreter » Fri Nov 05, 2010 8:48 pm

да

User avatar
Alexis
Forsaken
Posts: 2684
Joined: Sun Jan 11, 2004 4:57 am
Location: In front of the computer

Post by Alexis » Sat Nov 06, 2010 1:03 pm

За втора поредна година си поръчвам paperback с 53% отстъпка и за нищожни пари получавам hardcover. Long live Book Depository!
Hic locus est ubi mors gaudet succurrere vitae

Обичам си аватара!!

Die, Fanboys <- a blog for random anime bashing and raving

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 64 guests