Книги за Ан Болейн

Литературни критики и възхвали. Всичко, което винаги сте искали да знаете за Даниел Стийл и Нора Робъртс, а ви е било срам да попитате :р
Post Reply
someonerandom
Smallfolk
Posts: 7
Joined: Thu Apr 08, 2010 4:27 pm

Книги за Ан Болейн

Post by someonerandom » Sun Jun 06, 2010 12:36 pm

Здравейте.На майка ми са и много интересни книгите на Ан Болейн,само че прочете всички,които успя да открие,и иска още :D и ме помоли да и намеря нови. Затова ако може да ми изброите заглавията,за които се сещате,ще съм ви много благодарен.

User avatar
Roamer
Ascendent
Posts: 4895
Joined: Wed Jan 03, 2007 5:25 pm
Location: Hier ist hier und jetzt ist jetzt doch jetzt ist jetzt schon nicht mehr da...
Contact:

Post by Roamer » Mon Jun 07, 2010 1:49 am

Вероятно все пак говориш за книги *за* Ан Болейн, а не книги *на* Ан Болейн. Ако е така, вероятно имаш предвид поредицата на Филипа Грегъри, от която Google току-що ми обясни, че на български от издателство "Еднорог" са издадени пет книги - виж "Книги от този автор" в самия край на http://www.ednorog.com/author_details.php?author=54

А ако се интересуваш и от книги в оригинал, на английски, можеш да намериш повече информация на сайта на самата Филипа Грегъри - http://www.philippagregory.com/

Надявам се да съм помогнал поне малко :)
Eric: I use my sword to detect good on it.
Ed: It's not good, Eric. It's a gazebo.

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Mon Jun 07, 2010 9:48 am

И аз потвърждавам за Филипа Грегъри, майка ми имаше същата мания до скоро. Ако трябва да й търсиш и друга занимавка - пробвайте сериала The Tudors, има го по тракерите.

someonerandom
Smallfolk
Posts: 7
Joined: Thu Apr 08, 2010 4:27 pm

Post by someonerandom » Sat Jun 19, 2010 12:27 pm

Да де,за книги ЗА Ан Болей ставаше дума :D
Сериала тя си го следи редовно,така че там няма какво повече да се направи.Благодаря за информацията за поредицата,сега ще и кажа за нея.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 70 guests