Координати на издателство

Литературни критики и възхвали. Всичко, което винаги сте искали да знаете за Даниел Стийл и Нора Робъртс, а ви е било срам да попитате :р
Post Reply
Itilon
Paragon
Posts: 590
Joined: Thu Mar 13, 2008 5:38 pm
Contact:

Координати на издателство

Post by Itilon » Wed Feb 24, 2010 11:20 am

Не знам дали е правилното място, но все пак да опитам...

Та, преди няколко месеца един приятел преведе книгата "Конспирацията: Майкъл Джексън" (а аз му помагах по едно време, така че имам личен интерес :mrgreen:) за издателство Addix. Самата книга излезе в края на декември, но въпреки това на Миро така и не му беше платено.

Тъпото е, че телефонът, който има за връзка с издателството, е изключен, на скайп никой не отговаря, а приятелят ми не знае то да има адрес (доколкото разбрах той е превел още една книга за Addix по-рано и тогава издателството е било напълно коректно - но връзката е била по скайп, а парите са преведени по банков път впоследствие. Единствено договорите - и предишния и настоящия - са подписани на живо, но не в офис на Addix).

Молбата ми е, ако някой случайно е работил с това издателство и знае номер, който не е изключен, или адрес, да ми каже, за да може Миро да си потърси правата. Ако някой познава човек от Addix, също би било от полза.

Благодаря предварително! :D

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 86 guests