The Official Fables Topic

Литературни критики и възхвали. Всичко, което винаги сте искали да знаете за Даниел Стийл и Нора Робъртс, а ви е било срам да попитате :р
User avatar
passer-by
Elder God
Posts: 8280
Joined: Thu Sep 20, 2007 5:42 pm

Post by passer-by » Tue May 21, 2013 11:57 pm

Прочетох последната излязла цяла история - Snow White (#125-129).

Като за история от доста по-слабия за мен период след повратния епизод 75 беше над средното ниво, макар че си имаше немалко пълнеж в тия пет епизода.
Все пак ми беше приятна на ниво "бърз еднократен прочит", макар че основният лош беше тук главно за да приключи (поне в обозримо бъдеще) сюжетната линия на един от най-любимите ми персонажи и дотам.
Аман. Вече станаха трима липсващи ми любими герои в тая поредица и интересът ми към нея май отново заглъхва, пък и основните истории вече не ме грабват колкото тези от Войната срещу Противника (първите 11 ТПБ-та).
На всичко отгоре Уилингам мисли да я пише още неизвестно колко дълго и няма планиран край, което за поредица на Въртиго от само един автор си е контрапродуктивно според мен.
На хартия едва ли бих си я събирал повече, но за по един прочит може пак да й хвърля един поглед като се съберат епизодите от следващата история.

Иначе готино показване за момент на Питър Пайпър и Бо Пийп от романа "Peter and Max" в света на Fables - като цяло добра книга, навремето й се израдвах.
The Best of Mozart
https://www.youtube.com/watch?v=Rb0UmrCXxVA
Moridin wrote:Нещо хайпът във форума силно намаля :)

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 78 guests