Едно питане за Робин Хоб - Tawny Man.

Литературни критики и възхвали. Всичко, което винаги сте искали да знаете за Даниел Стийл и Нора Робъртс, а ви е било срам да попитате :р
User avatar
F242
Sorcerer
Posts: 383
Joined: Sat Feb 11, 2006 6:34 pm

Post by F242 » Sun Aug 24, 2008 10:17 am

Вчера имах невероятния късмет да си купя "The Tawny Man" от книжарницата в Мола на "Стамболийски" - трите книжки по 12 лева.
Освен това там има и последните книги от "Тъмната Кула" на Стивън Кинг ( 5 -7) в издание с твърди корици и илюстрации на цена от 9 до 12 лева всяка! ("Вълците" са истински hardcover, докато другите две са с размера на hardcover, не си спомням как беше терминът за такова издание :( )
Както и "Историята на Лизи" в издание с твърди корици за 14 лева.

Чудно ми е как книга, на чиято корица пише $36 може да се продава за 14 лв.
Но нямам нищо против това :D

User avatar
beliefcontrol
Paragon
Posts: 532
Joined: Sat Jan 20, 2007 2:53 pm

Post by beliefcontrol » Sun Aug 24, 2008 6:17 pm

Да, и аз се чудих доста.
От 4 години се канех да си купя последните 3 части на Тъмната кула, пуснати в 4 тома от любимите родни книгоиздатели, но идеята да дам 60+ лева накуп някак си ме спираше. Сега срещу скромните 32 лева (цената включва доставка по куриер за 1 ден) вече ги имам в доста красиви издания с гланцирани илюстрации, и то в оригинал. :P
Disillusion is common place.
Confusion, our fatal flaw.
Retribution, our sacred god.
Conclusion: There is no law.

User avatar
Gilraen
Scholar
Posts: 108
Joined: Thu Feb 07, 2008 12:32 pm

Гореща новина от Робин Хоб

Post by Gilraen » Fri Oct 11, 2013 11:42 am

http://ru-hobb.livejournal.com/33813.ht ... 1&#t199957

Преди два дни се натъкнах на това. Споделям. Говори се, че Хоб работи над новата трилогия поради непрестанни и масови молби на феновете, неудовлетворени от финала на историята за Шута и Фиц.
Чудя се дали "Бард", които издават Робин Хоб у нас, са в течение на новината. И се чудя също защо не ни зарадваха с Хроники на Дъждовните гори :? Да не споменаваме Живите кораби... но това май са въпроси, които трябва да се отправят към издателството, което, от своя страна, рядко отговаря на читателите си.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 46 guests