Нова поредица?!

Литературни критики и възхвали. Всичко, което винаги сте искали да знаете за Даниел Стийл и Нора Робъртс, а ви е било срам да попитате :р
Post Reply
User avatar
Kolibri
Sorcerer
Posts: 366
Joined: Sat Dec 20, 2003 6:41 pm
Location: Varna

Нова поредица?!

Post by Kolibri » Fri May 07, 2004 1:50 pm

Днес реших да се поровя малко в сайта на Инфодар, по повод последната книга на Салваторе от Трилогията за мрачния елф, която си купих вчера и днес вече е прочетена. Та във въпросния сайт се натъкнах на други заглавия на Салваторе, за които обаче не можах да намеря подробности - става дума за "Мечът на Бедуир", "Хазартни игри" и "Кралят дракон". Ако някой може да ме осветли по въпроса ще бъда много благодарна. Издадени ли са вече въпросните книги на български, издателство и т.н.
Ако падна, искам да знам, че съм скочила, а не, че някой ме е бутнал...

User avatar
Jaar
Mistborn
Posts: 1273
Joined: Sun Mar 07, 2004 7:42 pm
Location: No earthly ships will ever bring him home again

Post by Jaar » Fri May 07, 2004 2:04 pm

Да, това е трилогията "Алената сянка", която излезе у нас някъде към края на 2002 година, ако не се лъжа. На мен изобщо не ми хареса. А издателството май беше "Ера", но не съм много сигурен.
But there never seems to be enough time
To do the things you want to do
Once you find them

User avatar
Yan
Site Admin
Posts: 6924
Joined: Sat Dec 20, 2003 12:01 am
Location: Who cares...
Contact:

Post by Yan » Fri May 07, 2004 2:05 pm

Това за което говориш е трилогията "Алената сянка" издадена е от Ера.

Има ревю в SD

http://shadowdance.hit.bg/Br7Reviews/Br7Reviews.htm
Правилата на бордгейминга:
1. Всички други неща, включително храна, дрехи, застраховка за колата и пари за обяд, представляват непредвидени разходи по отношение на това, което ви е необходимо за игрите.
2. Никога не пресмятайте общата стойност на това, което сте купили.
3. Ако искате нещо, значи ви е нужно.
4. Ако ви е нужно, значи трябва да го купите.

User avatar
Random
Ascendent
Posts: 4060
Joined: Thu Feb 05, 2004 12:18 am
Location: electromagnetic steamboat

Post by Random » Fri May 07, 2004 9:48 pm

Мда, тъпи са книжките. Стават за убиване на време, но са написани прекалено по детски. Не се различават кой знае колко от Айсуинда като начин на писане, но при втората поредица Салваторе си е имал готов детайлен свят и не си личи безидейността му. Пък и бая на клише отива. Само като чуеш заглавието - Алената сянка... пфу. Аман от фентъзи бълвочи :evil:
Random's 23 cents.
===
S.M.I.²L.E.

User avatar
Ghibli
Elder God
Posts: 5767
Joined: Sat Dec 20, 2003 11:36 am
Location: not really here

Post by Ghibli » Fri May 07, 2004 9:57 pm

За пореден път си припомням някое от старите гениални писания на някой от хората тук и си умирам от кеф да чета. Янгъс, Янгъс! :)

User avatar
Skywalker
Warmage
Posts: 1123
Joined: Tue Jan 20, 2004 10:42 am
Location: Sofia

Post by Skywalker » Fri May 07, 2004 11:13 pm

Stiga de,mom4eto,se e potrudilo,da dade ka4estvena i obstoina ozzenka na poredizata!Ti puk razvalish kefa!!!

:lol: :lol:

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 65 guests