Ремарк??????

Литературни критики и възхвали. Всичко, което винаги сте искали да знаете за Даниел Стийл и Нора Робъртс, а ви е било срам да попитате :р
User avatar
JaimeLannister
Forsaken
Posts: 3103
Joined: Mon Apr 05, 2004 7:31 pm
Location: Лясковец - София

Post by JaimeLannister » Fri Apr 30, 2004 1:45 pm

:)
Бог ми е свидетел, очаквах да ме разпънеш на кръст.
В кой смисъл Джайм е бил най- положителния герой? В преносен или в този за който аз си мисля? :)
"Основната и крайна цел на живота е смъртта и той винаги я постига." Зигмунд Фройд

"PRESENT IS THE TIME INCLUDING ALL TIMES
EACH SECOND IS ETERNITY AS ETERNITY IS NOW
AND NOW IS FOREVER..."

Курвите идват и си отиват, Star craft остава!

Image

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Fri Apr 30, 2004 1:55 pm

В смисъл, че Мартин го мисли за добър герой, в смисъл, че мен заедно с Тирион ме кефи най-много в книгата и в смисъл, че като цяло е пич, ако и безрък, и трябваше той да му клъцне гръцмуля на татенцето им. Само оная грешчица с Бран в началото не ме израдва много. Първо, не обичам насилие срещу деца по книгите и второ - не беше станало ясно какво малко и злокобно капутче е Бран всъщност. Ениуей, това Мартин да те използва за положителен герой, е рядкост ;)
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
JaimeLannister
Forsaken
Posts: 3103
Joined: Mon Apr 05, 2004 7:31 pm
Location: Лясковец - София

Post by JaimeLannister » Fri Apr 30, 2004 4:33 pm

Абе то при Мартин май изобщо нямаше положителни герои. Или поне никой не беше крайно черен, или пък крайно бял... Което между другото мен доста ме радва. Все пак някои неща се изтъркват, а фентъзито наистина е жанр пълен с клишета.
НО-
Се подвизавам с тоя ник тука най-вече, защото Джайм беше (е?) надуто, самовлюбено копеле, което се мисли за господ.....
:)
"Основната и крайна цел на живота е смъртта и той винаги я постига." Зигмунд Фройд

"PRESENT IS THE TIME INCLUDING ALL TIMES
EACH SECOND IS ETERNITY AS ETERNITY IS NOW
AND NOW IS FOREVER..."

Курвите идват и си отиват, Star craft остава!

Image

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 26 guests