Harry Potter and the Deathly Hallows

Литературни критики и възхвали. Всичко, което винаги сте искали да знаете за Даниел Стийл и Нора Робъртс, а ви е било срам да попитате :р
User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Mon Oct 22, 2007 12:02 pm

Еми все пак може да се пробвам. Ама наистина нямаше нужда Ролинг да го казва това. :evil: Особено като се има предвид таргет аудиторията на книгите и.

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Mon Oct 22, 2007 12:03 pm

И какво общо има това?
Роулинг никъде не е слагала гейсцени или дори намеци за това. Примерът е несъотносим. Айде стига флейм.
Според мен съвсем спокойно може да се окаже, че се е помайтапила, щото й е дошло до гуша.
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Mon Oct 22, 2007 12:07 pm

Ще има сериозни последствия "майтапът" й, както е очевидно.
И какво общо има това?
Роулинг никъде не е слагала гейсцени или дори намеци за това. Примерът е несъотносим.
Не знам за кой пример говориш, но моят с Библията е сред най-"съотносимите" възможни, както обикновено.
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Darkling
Paragon
Posts: 592
Joined: Thu Aug 03, 2006 11:39 pm

Post by Darkling » Mon Oct 22, 2007 12:25 pm

Еми все пак може да се пробвам. Ама наистина нямаше нужда Ролинг да го казва това. Evil or Very Mad Особено като се има предвид таргет аудиторията на книгите и.
Постът ти е едно към едно с тези от цитаделата. Това че героят е бил замислен от авторката като гей няма никакво значение, при положение че никъде в книгите не се споменава тази му ориентация. И какъв е проблемът с таргет аудиторията? Децата трябва да се пазят от гейовете ли? :?
Ще има сериозни последствия "майтапът" й, както е очевидно.
Или се шегуваш или вече ти е крайно време да се вземеш в ръце.
След няколко упражнения за разтягане взимам бърз душ и отивам във видеотеката, където връщам две касети взети под наем в понеделник - "Тя в мъжкия изправителен център" и "Двойно тяло", но всъщност пренаемам касетата с филма "Двойно тяло", защото искам тази вечер да го гледам още веднъж, въпреки че едва ли ще имам време да онанирам при сцената с умъртвяването на една жена с бормашина, тъй като в седем и половина имам среща с Кортни в "Кафе Люксембург".

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Mon Oct 22, 2007 12:43 pm

Не, той че ще има последствия, ще има, но по-малки, отколкото си мислим в нашата закътана провинция. По-развитите западни страни отдавна не се впечатляват толкова от хомосексуализма :roll: Поне в развитите градове.

Бтв, всичките хейтърчета, дето не четете Потър, щото сте твърде мъжествени, идея нямате точно колко ще ви харесат книжките, ако подходите непредубедено :)
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Mon Oct 22, 2007 12:56 pm

Roland wrote:Не, той че ще има последствия, ще има, но по-малки, отколкото си мислим в нашата закътана провинция. По-развитите западни страни отдавна не се впечатляват толкова от хомосексуализма :roll: Поне в развитите градове.

Бтв, всичките хейтърчета, дето не четете Потър, щото сте твърде мъжествени, идея нямате точно колко ще ви харесат книжките, ако подходите непредубедено :)
Добре де ще го прочета. Само да намеря време да стигна и до него. :roll:

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Mon Oct 22, 2007 1:21 pm

shayhiri wrote:
И какво общо има това?
Роулинг никъде не е слагала гейсцени или дори намеци за това. Примерът е несъотносим.
Не знам за кой пример говориш, но моят с Библията е сред най-"съотносимите" възможни, както обикновено.
Хайде спести си "както обикновено" обобщенията, неподкрепени с нищо освен собственото ти его.
Говорех за примера ти в по-горния пост, че ако дневниците на Задругата били писани от Толкин, това щяло да промени отношението към книгата.
А при също така несъотносимия ти (ако предпочиташ "ирелевантния", ако не можеш да се примириш с думи, които нямат латински корен) пример с Библията става дума за религия и вярване. Пък аз не виждам какво ми пречи да чета Потър, без да вярвам в Дъмбълдор и да се кълна в Грифиндор.
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Mon Oct 22, 2007 1:30 pm

Други виждат. Ти все пак не си Потър фенгърла... Или?

А с твърдението, че "Толкин е слагал гей-сцени в ЛОТР" направо ме метнА в чалга-оркестъра. :shock:
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Mon Oct 22, 2007 1:32 pm

Tap tap tap tap tap tap... :neutral:
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Mon Oct 22, 2007 1:33 pm

1.Цитирай ми къде съм казала такова твърдение ("Толкин е слагал гей-сцени в ЛОТР").
2.Кои са тези други, които не могат да четат Хари Потър, без да вярват в него?

Искам конкретни отговори, защото предишните ти твърдения са пълни абсурди.
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Mon Oct 22, 2007 1:48 pm

Image
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Amos Trask
Aes Sedai
Posts: 1606
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:41 am

Post by Amos Trask » Mon Oct 22, 2007 2:30 pm

Rol, I see you've developed a taste for wet pussies. Finally! :mrgreen:
:shark:
Feel the summer!

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Mon Oct 22, 2007 2:37 pm

Amos Trask wrote:Rol, I see you've developed a taste for wet pussies. Finally! :mrgreen:
Уеуе! :shock: Това се казва завръщане, Амос! 8-)

:lol: Иначе ми идваше да обърна внимание кой/какво битува в твоя аватар/тайтъл, но играта ти на думи много ми хареса, така че просто: :thumbsup: :thumbsup:
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Darkling
Paragon
Posts: 592
Joined: Thu Aug 03, 2006 11:39 pm

Post by Darkling » Mon Oct 22, 2007 3:29 pm

shayhiri wrote:
Amos Trask wrote:Rol, I see you've developed a taste for wet pussies. Finally! :mrgreen:
Уеуе! :shock: Това се казва завръщане, Амос! 8-)

:lol: Иначе ми идваше да обърна внимание кой/какво битува в твоя аватар/тайтъл, но играта ти на думи много ми хареса, така че просто: :thumbsup: :thumbsup:
По-малко празни приказки и повече обосноваване на неадекватните постове, моля!
След няколко упражнения за разтягане взимам бърз душ и отивам във видеотеката, където връщам две касети взети под наем в понеделник - "Тя в мъжкия изправителен център" и "Двойно тяло", но всъщност пренаемам касетата с филма "Двойно тяло", защото искам тази вечер да го гледам още веднъж, въпреки че едва ли ще имам време да онанирам при сцената с умъртвяването на една жена с бормашина, тъй като в седем и половина имам среща с Кортни в "Кафе Люксембург".

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Mon Oct 22, 2007 3:56 pm

Уф, добре, щом и ти настояваш. Макар че админските котки са доволно психиращи. Морви, behold:
shayhiri wrote:Ами ако въпросните тайни дневници не бяха написани от някой тийнидиот, а от самият Толкин на смъртното му ложе?
Morwen wrote:И какво общо има това?
Роулинг никъде не е слагала гейсцени или дори намеци за това. Примерът е несъотносим.
2+2= Толкин Е слагал гейсцени или поне намеци

Тъй като не можах да повярвам отначало, реших, че си имала друго предвид, но ти ми се накара и уточни, че по-горната ти реплика е точно към този мой цитат. Къде куца логиката?
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests