Malkiat princ

Литературни критики и възхвали. Всичко, което винаги сте искали да знаете за Даниел Стийл и Нора Робъртс, а ви е било срам да попитате :р
User avatar
JaimeLannister
Forsaken
Posts: 3103
Joined: Mon Apr 05, 2004 7:31 pm
Location: Лясковец - София

Post by JaimeLannister » Mon Apr 12, 2004 11:46 am

Вий днес ми върнахте вярата в доброто чoвека и празните копнежи. Даже ще взема да отида да изпия една ракийка за ваше здраве и най- вече за здравето на Roland. Ми значи първо. Откъде знаеш че съм млад??? Да не би освен със писане на хубави разказаи вече да си започнал да се занимаваш със ясновидство. Имаше там една тема за канал 2001, култова е... Ама тъй като не искам и аз да изпростявам прогресивно (ами то просто вече няма накъде), ще буда сериозен. Много, ама много сериозен. Та значи. Кажи ми тогава какъв смисъл има цялата работа. Да речем, че аз напиша статийка в която казвам, че властелина на пръстените е най- великата книга. Но същевремменно да речем, че това не е вярно (което си е така де...). Значи. Идва някои и ми казва- "ти не си прав". Аз му- "казвам бе я оди са... (тука има цензура) туй си е мое мнение" и всичко приключва. Докъде стигаме? Всеки си блещи нещо. Другите не го слушат. Знаят си тяхното... Следователно истината в цялата работа яко...
Туй и понеже аз силно се оплетох. А и определено не искам да си развалям настроението и да не мога да се кефя на живота като се впрягам за "гупости" (глупости?). Ще ви питам само нещо, че да ме просветлите по въпроса. Каква е идеята на .... форум? Ако ще си говорим за това какво какао е по хубаво да се пие. Ми то това вече е въпрос на вкус. Обаче щом става дума за книги. Особено щом става дума за хора, които имат мозък в главата си (?), тогава тая работа просто не се получава. Всеки си бръщолеви... Следователно какъв е смисъла? Ми не не си мисли че ще зема да рева щото ми теглили една майна в форума, даже е забавно.... Ама все пак. Струва ми се че освен да говорим трябва и да се аргументираме? (Не е ли така?)....
Сега, понеже твърде се вживях, ви оставям да четете умопомрачителните ми писаници и започвам да играя стар craft (велика игра) ....
Жалко че няма фафли......
:) :) :)
"Основната и крайна цел на живота е смъртта и той винаги я постига." Зигмунд Фройд

"PRESENT IS THE TIME INCLUDING ALL TIMES
EACH SECOND IS ETERNITY AS ETERNITY IS NOW
AND NOW IS FOREVER..."

Курвите идват и си отиват, Star craft остава!

Image

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Tue Apr 13, 2004 12:51 pm

Обърни пак внимание на първия цитат от последния ми пост. И по-специално на първите няколко думи в него. Това е, твърде много сме приказвали вече за Толкин и аз поне нямам сили повече. Нито интерес. А форумната ти теория не че нещо й има, но се иска и желание, пък конкретно за спора "Е ли Толкин най-великото събитие след създаването на вселената, или не е?" на мен такова ми, как да кажа, липсва. Ако някой друг има желание, никого не съм спрял.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
JaimeLannister
Forsaken
Posts: 3103
Joined: Mon Apr 05, 2004 7:31 pm
Location: Лясковец - София

Post by JaimeLannister » Tue Apr 13, 2004 3:31 pm

Ами той въпроса беше принципен. Аз няклуде споменах , че не искам да се карам. Ама то май иначе не е интересно.Между другото не знам дали си усетил ама аз съвсем не смятам, че властелина е най- великото.....
А теорията ми мисля че не е лоша наистина ама съдейки какво се получава и по другите теми... Ами забавно е. Ама явно няма да открия тука топлата вода....
Абе цялата работа си струва все пак....
Ще чакам някоя по интересна тема за да влизам пак в кървави спорове.....
:)
"Основната и крайна цел на живота е смъртта и той винаги я постига." Зигмунд Фройд

"PRESENT IS THE TIME INCLUDING ALL TIMES
EACH SECOND IS ETERNITY AS ETERNITY IS NOW
AND NOW IS FOREVER..."

Курвите идват и си отиват, Star craft остава!

Image

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 73 guests