Някои интересни статии за РОБЪРТ СТАНЕК

Литературни критики и възхвали. Всичко, което винаги сте искали да знаете за Даниел Стийл и Нора Робъртс, а ви е било срам да попитате :р
User avatar
Lord Annorion
Scholar
Posts: 119
Joined: Mon Sep 04, 2006 9:17 am

Post by Lord Annorion » Fri Jun 01, 2007 9:32 pm

Чудил съм се дали Спархоук може да става все по-тъп от ден на ден, след като вече е достигнал дъното, но той го прави! Фенбойщината в Цитаделата май няма край... :)
Sig by me

Light thinks it travels faster than anything, but it is wrong. No matter how fast light travels, it always finds the darkness has got there first, and is waiting for it.

User avatar
BaYa
Forsaken
Posts: 3002
Joined: Thu Jul 27, 2006 10:20 pm
Location: На топличко, във въображението ми!
Contact:

Post by BaYa » Fri Jun 01, 2007 9:43 pm

Като гледам става спешно и наложително да си причиня (Amos, не ми се сърди, моля!!) някой Станек! Просто за да знам за какво става дума. Но въпреки основните възражения на Мор (за езика), няма да съм способна да си го причиня, па и на английски!!! :twisted:
Така че, ако има нещо преведено из нета, насочете ме моля! Ако ли не, ще се наложи да си изпрося нещо от някого през лятото. Дали Спархок ще се навие да подари нещо от Станек на една невежа фентъзислепица като мен - белким прогледна?? :twisted:
:mrgreen:

ПП: трубадуре, ти нямаше ли нещо от него ве??? :wink:
Luxury is a matter of having options!!!
Не е по-богат който има повече, а който се нуждае от по-малко!
¡Hagas lo que hagas - la cagas!!

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Sat Jun 02, 2007 9:24 am

Vash wrote:Хахаххохо
Вижте за каво става дума.
Е не, е не, е не.. И ТАКА се пуска грешна информация в нета...
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Sat Jun 02, 2007 9:26 am

Линкът на Ваш почти ме разплака.

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Sat Jun 02, 2007 9:32 am

Отиваме на някой фентъзи фестивал навън и те ни питат "откъде сте бе" и ние, внимателно, "ми от България". И те "Ааа, България - където всички сте големи фенове на Станек!". :shock:
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

Eragon Shadeslayer
Smallfolk
Posts: 14
Joined: Fri Apr 06, 2007 9:59 am

Post by Eragon Shadeslayer » Sat Jun 02, 2007 9:59 pm

Спархоук за пореден път е с изключително грешна информация. За бога, любимият му автор и той бърка половината му библиография. Преди да бълва лъжливи коментари в защита на автор, с изключително съмнително качество на писанията (ама и Ричард Кнаак кърти с неговите книги за игри, съперничи на Станек).

http://en.wikipedia.org/wiki/Robert_Stanek - о, изненада, явно има и друг човек наречен Робърт Станек. Но НЕ, той е единствен и неповторим!
Ето преведеният единствено на бългаски артикул към тази статия:
http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D0% ... 0%B5%D0%BA

А фактът, че Уикипедия нямат статия за САМИЯ Станек е достатъчно красноречив - та те имат и за най-убиташките автори, с извинение. Абе Спар, гугъл, нещо такова? Ама няма никой пред Станек! Освен може би Едингс... и КНААК!

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Sat Jun 02, 2007 11:15 pm

Бе май за същия Станек стаа дума ;) Чак и двамата да са раждани се на 3 януари 1966-та съмнително ми се струва :)
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
Demandred
Moderator
Posts: 6265
Joined: Sun Jan 11, 2004 8:42 am
Contact:

Post by Demandred » Sat Jun 02, 2007 11:18 pm

Явно заради постоянните разправии там на страницата на Станек в Уикипедия са махнали всичко, свързано с фентъзито му. Защото преди беше далеч по-дълга статията.
Sure your parents might think you're a failure
But no one's ever said: "First, let's kill all the tailors"
Don't be a lawyer!

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Sat Jun 02, 2007 11:21 pm

Поучително.
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Daggerstab
Arcanist
Posts: 860
Joined: Wed Feb 04, 2004 6:31 pm
Contact:

Post by Daggerstab » Mon Jun 04, 2007 11:43 am

Demandred wrote:Явно заради постоянните разправии там на страницата на Станек в Уикипедия са махнали всичко, свързано с фентъзито му. Защото преди беше далеч по-дълга статията.
Ъхъ. Беше нюкната лично от Джимбо Уейлс, който зачисти и трите страници разправии с фенове на дискусионната страница. Всичко обаче може да се намери в историята...
Дагърстаб. Точка.

Предупреждение: Имам лошия навик да споря. Освен това страдам от черен хумор и изблици на сарказъм.

inkheart
Paragon
Posts: 623
Joined: Tue Jul 27, 2004 5:38 pm

Post by inkheart » Tue Jun 05, 2007 7:23 pm

Чудил съм се дали Спархоук може да става все по-тъп от ден на ден, след като вече е достигнал дъното, но той го прави! Фенбойщината в Цитаделата май няма край...
Постоянно се възмущавате от фенбойщината в сайта ми. Нека ти дам най-клиширания съвет в случая. Като не ти харесва, не влизай :)

Спархоук за пореден път е с изключително грешна информация. За бога, любимият му автор и той бърка половината му библиография. Преди да бълва лъжливи коментари в защита на автор, с изключително съмнително качество на писанията (ама и Ричард Кнаак кърти с неговите книги за игри, съперничи на Станек).

http://en.wikipedia.org/wiki/Robert_Stanek - о, изненада, явно има и друг човек наречен Робърт Станек. Но НЕ, той е единствен и неповторим!
Ето преведеният единствено на бългаски артикул към тази статия:
http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D0% ... 0%B5%D0%BA

А фактът, че Уикипедия нямат статия за САМИЯ Станек е достатъчно красноречив - та те имат и за най-убиташките автори, с извинение. Абе Спар, гугъл, нещо такова? Ама няма никой пред Станек! Освен може би Едингс... и КНААК
Ако първо се усведомяваше а после пускаше гръмки постове, може би нямаше да звучиш чак толкова нелепо. Става дума за един същ автор. Станек освен, че пише фентъзи е изписал и много книги за компютри под крилото на Microsoft. Второ статията за Станек в Уикипедия бе премахната преди време заради злоупотреби. Дагерстаб вече писа по въпроса.
Освен това Спархоук е напълно наясно с това, което пише в материалите си. Все пак това е човека, който постигна интервюта с Фийст и Салваторе.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Tue Jun 05, 2007 8:25 pm

И който написа онова безумие за ВИП-хейтърите, в което практически НИТО едно нещо не отговаряше на истината, както се видя :lol: :lol: :lol:
And you can't dance with a devil on your back...

inkheart
Paragon
Posts: 623
Joined: Tue Jul 27, 2004 5:38 pm

Post by inkheart » Tue Jun 05, 2007 9:01 pm

Напротив. На няколко пъти можех да ти извадя доводи и доказателства. Просто не пожелах, защото спора можеше да продължи вечно. От тези канвги никой не печели, по не аз.
А относно фенбойщината. Посетете офи. форума на Manowar да видите какво е фенбойщина.

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Tue Jun 05, 2007 9:08 pm

Все пак това е човека, който постигна интервюта с Фийст и Салваторе.
THe all-new Jesus action-figure with hot WALK-ON-WATER action!!! :lol: :lol: :lol:

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Tue Jun 05, 2007 10:03 pm

inkheart wrote:Напротив. На няколко пъти можех да ти извадя доводи и доказателства. Просто не пожелах, защото спора можеше да продължи вечно. От тези канвги никой не печели, по не аз.
А относно фенбойщината. Посетете офи. форума на Manowar да видите какво е фенбойщина.
Аз нямам нищо против тоя спор, независимо кой печели. ВСИЧКИ простотии на Сашо от оная статия ги оборихме с ФАКТИ. Ако можеш да ни кажеш нещо, кажи го, не се крий зад "не ми се занимава" лафчето.
And you can't dance with a devil on your back...

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 78 guests