"A Feast for Crows" - E-book :)

Литературни критики и възхвали. Всичко, което винаги сте искали да знаете за Даниел Стийл и Нора Робъртс, а ви е било срам да попитате :р
$eifer
Commoner
Posts: 33
Joined: Mon Dec 19, 2005 12:30 am

Post by $eifer » Sun Mar 12, 2006 6:29 pm

Да,вярно че информацията ми беше от тук,сега се сещам.
Говориш за постоянството в превода,huh? Аз лично се сещам за един дорнски принц,който в Игра на тронове се казваше Тристан,после се превърна в Тристейн и накрая вече не помня какво беше.Смисъл,на мен това не ми пречи изобщо(и без това въпросното лице се споменава само няколко пъти),просто се безпокоях от евентуалното а----->е и в името на Джайм,но както и да е.
И,извинявай,но нямам намерение да си спестявам епитетите,след като имам някаква позиция по-въпроса.Просто за мен, Джейми не върви, ок?

User avatar
Interpreter
Forsaken
Posts: 3462
Joined: Sun Aug 07, 2005 5:57 pm
Location: тук - там

Post by Interpreter » Mon Mar 13, 2006 9:19 am

Е, Джайм ще си остане, разбира се. Само че още не съм го започнал (имам тука още 20 с. да се оправя с магии ериксънови, дето се анихилират взаимно с много блясък и трясък :) ). Иначе да се сменят имена си е тъпо, все едно главни или второстепенни. И аз се дразня като читател, обаче на - стават гафове за съжаление :(

$eifer
Commoner
Posts: 33
Joined: Mon Dec 19, 2005 12:30 am

Post by $eifer » Mon Mar 13, 2006 12:54 pm

Благодаря ви,Interpreter - внасяте eternal peace в така смутената ми и изтормозена душица :roll: Честито на Малазанящите 8-)

User avatar
Trip
Moderator
Posts: 6353
Joined: Sat Dec 31, 2005 7:30 am
Contact:

Post by Trip » Mon Mar 13, 2006 2:56 pm

Ами хубаво. :)
Ама просто можеше да кажеш, както направи един пост по-горе, че не върви, а не да оригиналничиш (неуспешно според мен) с разни унищожени мозъчни клетки и огромни лилави букви.

$eifer
Commoner
Posts: 33
Joined: Mon Dec 19, 2005 12:30 am

Post by $eifer » Mon Mar 13, 2006 7:25 pm

Е,не вървеше,някак си без оригиналничене :oops: Обаче,лилавите букви си бяха добро хрумване,моля ти се :wink: Идеха да покажат, колко захаросано и soft ми звучи Джейми.
Както и да е,викам това да е края на малкия ни офтопик,оки?

$eifer
Commoner
Posts: 33
Joined: Mon Dec 19, 2005 12:30 am

Post by $eifer » Wed Aug 09, 2006 7:53 pm

За който се интересува,малко ъпдейт от сайта на Марто:

Meanwhile, for those who do read this page... yes, I am still working on A DANCE WITH DRAGONS, and yes, I still hope to deliver it this fall, or by the end of the year at the latest.
:roll: (аре,бе?!)

I also have other news about A SONG OF ICE AND FIRE. A couple of things, actually, that I think will please and excite fans of the series. Unfortunately, I can't talk about them yet. Watch my News page, though. I should have a few big announcements in the next few months.

User avatar
Interpreter
Forsaken
Posts: 3462
Joined: Sun Aug 07, 2005 5:57 pm
Location: тук - там

Post by Interpreter » Wed Aug 09, 2006 7:53 pm

Видях го в http://www.starlighter.info/

http://chronarda.ru/martin/test/test.php

Много ми е интересно на четящите тази поредица тук какво се е паднало :)

На мене: СЭМВЭЛ ТАРЛИ - Отец отправил его в Ночной Дозор, чтобы наследником его стал младший сын, поскольку Сэм не любил оружия и бои, предпочитая всему этому книги и рассказы о стародавних временах. Ему с детства твердили, что он трус, и Сэм свыкся с этой мыслью, хотя на самом деле она благороден, смел и готов к решительным действиям, когда это необходимо точно так, как герои книг, что он читал. Он грузен и неповоротлив, но добр, отзывчив и находчив :lol:

User avatar
Beric
Paragon
Posts: 616
Joined: Wed Jan 21, 2004 6:16 pm
Location: 1st and goal

Post by Beric » Wed Aug 09, 2006 7:53 pm

мня и аз съм Сам, ама то вероятно щото в отговорите няма Берик :)

User avatar
Ghibli
Elder God
Posts: 5766
Joined: Sat Dec 20, 2003 11:36 am
Location: not really here

Post by Ghibli » Wed Aug 09, 2006 7:53 pm

Без оглед на пола излязох Бран, а ако съм жена, съм... Кейтлин Старк :evil: Искам си Санса пък!
PICARD: Now, are we progressing, Mister La Forge?
LAFORGE: About like you'd expect, sir.
PICARD: Splendid. Splendid. Carry on.

User avatar
Daggerstab
Arcanist
Posts: 860
Joined: Wed Feb 04, 2004 6:31 pm
Contact:

Post by Daggerstab » Wed Aug 09, 2006 7:53 pm

Тирион Ланистър :shock: А уж нищо в отговорите ми не сочеше в тази посока...
Дагърстаб. Точка.

Предупреждение: Имам лошия навик да споря. Освен това страдам от черен хумор и изблици на сарказъм.

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Wed Aug 09, 2006 7:53 pm

Излязох Бран. Ха де?! :neutral:
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
termit
Jaghut Tyrant
Posts: 1758
Joined: Thu Jan 15, 2004 5:04 pm

Post by termit » Wed Aug 09, 2006 7:53 pm

Хехе... Ед Старк. И аз като Daggerstab мисля, че отговорите ми не сочеха по никакъв начин точно към него.
Elves dig rocket launchers.

User avatar
Lannis
Aes Sedai
Posts: 1681
Joined: Mon Mar 22, 2004 1:36 pm

Post by Lannis » Wed Aug 09, 2006 7:53 pm

Лианна Старк
Прекрасная дочь Рикарда Старка, сестра Брандона, Эддарда и Бенджена. Женственная, но смелая, готовая отстаивать справедливость. Романтичная и веселая.

Пропуснали са да отбележат, че е и малко поумряла :lol: А можеха да добавят и още някое прекрасно определение - тези са ми малко! :roll:
Юда, егоист, луда и wow-холик :)

zhivik
Archmage
Posts: 2252
Joined: Fri Jul 09, 2004 3:59 pm
Location: Off from the circus

Post by zhivik » Wed Aug 09, 2006 7:53 pm

Абе и аз излязох Ед Старк, което не е толкова странно, както съм си един примерен гражданин ... :)
This signature is not yet rated

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Wed Aug 09, 2006 7:53 pm

Бран :?
This is it. Ground zero.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests