Номинациите за Оскар

Филми, бре, филми... Джена Джеймсън, Трейси Лордс – we have them all!

Кой ще грабне Оскар-а?

The Lord of the Rings:The Return of the King
9
45%
Lost in Translation
2
10%
Master and Commander:The Far Side of the World
3
15%
Mystic River
6
30%
Seabiscuit
0
No votes
 
Total votes: 20

User avatar
traveller
Farmer
Posts: 55
Joined: Tue Jan 13, 2004 8:47 pm
Location: The Land of Bliss

Post by traveller » Tue Feb 10, 2004 7:01 pm

Виждам че тук почва да се заформя агресия по мой адрес и честно казано не мога да разбера защо. Първо, като толкова много се обиждате от мнението ми за явно любимия ви кино-образ (Демандред, ти поне ми се стори пич, не очаквах и теб да те гонят такива настроения) не го взимайте толкова навътре, то хора всякакви с всякакви философии за живота. Ама честно казано така реагирате все едно съм обидил някои ваш роднина. Второ, вземете ми обяснете какво толкова намирате във въпросният карибски пират, сиреч помогнете ми да намеря жадуваното простветление.
Аз нямам нищо против Деп, редовно участва във филмите на любимия ми режисьор Тим Бъртън, обаче просто тая негова роля бих я приел само ако "Карибски пирати" се водеше пародия. Иначе просто нещата не ми се вързват. Пък за сарказма ви относно аниметата въобще няма да коментирам, щото като нищо и аз ще се изтърва да кажа нещо саркастично.
The Self-Perfected State

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Tue Feb 10, 2004 7:16 pm

Мне, гледайте ся, понеже миролюбивият И нехаресващ аниме админ го няма тука, айде да поспрем верно с тия коментари за анимето колко е тъпо от хора, дето не са гледали и само искат да се намират на приказка, а? В смисъл, верно дразни.
За Деп малко ми писна спорът също. Ся, ясно е, че това не е роля, заслужаваща награда, ясно е още, че Оскарите са толкова деградирали, че няма лошо и да му я дадат. От номинираните обаче, Джъд Лоу и Шон Пен я заслужават много повече, каквото и да са изиграли, просто няма как да не са го изиграли по-добре. А ако Томи Круз беше номиниран, и той нямаше да го залсужава, ез симпъл ез дет. Тук никой не се е специално към Джонката Деп настроил негативно, пич си е отвсякъде, особено пък в тоя филм. Само дето се праи на маймуна, пък това е лесно. Кво го обърнахме тука на дебат с общочовешко значение?
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Ghibli
Elder God
Posts: 5761
Joined: Sat Dec 20, 2003 11:36 am
Location: not really here

Post by Ghibli » Tue Feb 10, 2004 8:01 pm

Traveller: това беше шега, съжалявам, ако не се е получила.
PICARD: Now, are we progressing, Mister La Forge?
LAFORGE: About like you'd expect, sir.
PICARD: Splendid. Splendid. Carry on.

User avatar
Demandred
Moderator
Posts: 6263
Joined: Sun Jan 11, 2004 8:42 am
Contact:

Post by Demandred » Tue Feb 10, 2004 10:35 pm

Traveller, не съм се обидил въобще от мнението ти за "Пиратите", нито съм решил да ти се нахвърлям,, просто реших да се пошегувам и аз. Даже се въздържах от нещо по-заядливо за анимето, а пак ме порицахте. :)
Sure your parents might think you're a failure
But no one's ever said: "First, let's kill all the tailors"
Don't be a lawyer!

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Wed Feb 11, 2004 1:10 pm

Извинявай, Пътнико, не беше лично към теб, дори не толкова заради Джони Деп, обаче ме подразни квалификацията, че едва ли не са го номинирали, защото е симпатичен на жените.
Просто мисля, че обективно погледнато филмът е хубав детски приключенски екшън и това, което го вдига над тази квалификация е до голяма степен Джони Деп. И, между другото да одобряваш Джим Кери и едновременно да твърдиш, че Джони Деп се правел на маймуна... някак като че ли ползваш различни скали за двамата.
За Том съм се объркала, ся, случва се...
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
Clio
Moderator
Posts: 1076
Joined: Sat Dec 20, 2003 12:43 am
Location: I am near, but away

Post by Clio » Wed Feb 11, 2004 3:08 pm

Морви, то се случва, ама на теб ти се случва непрекъснато ;ррр

Призовавам към мир и спокойствие, любов, а не война, изповядвайте се редовно, за да се очистите от гнева и греха, братя и сестри, и не се впечатлявайте толкова от подробностите - винаги има неща, които пропускате ;) Както се казва - пилето още в магазина, а вие вече палите печката ;р Ако Джони вземе че вземе Оскар, тогава ще му мислим да псуваме ли, или да се радваме :)
Beauty is a luster which love bestows to guile the eye. Therefore it may be said that only when the brain is without love will the eye look and see no beauty.

The meaning of life is 'bucket'

User avatar
Kolibri
Sorcerer
Posts: 366
Joined: Sat Dec 20, 2003 6:41 pm
Location: Varna

Post by Kolibri » Wed Feb 11, 2004 9:06 pm

Гласът на разума му се вика на това;) Права е модераторката ни, по-кротко го давайте.
Ако падна, искам да знам, че съм скочила, а не, че някой ме е бутнал...

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 18 guests