Гледано напоследък, Част VI: 2049

Филми, бре, филми... Джена Джеймсън, Трейси Лордс – we have them all!
User avatar
Claymore
Ascendent
Posts: 4955
Joined: Sat Sep 12, 2009 9:55 pm

Re: Гледано напоследък, Част VI: 2049

Post by Claymore » Thu Dec 02, 2021 1:59 pm

Сохото верно е вдъхновено от джало и Марио Бава, както вика един познат от една филмова група (който инцидентно след някаква премиера на фестивал в Чикаго е говорил с Райт преди 2-3 години за Бава, та може индиректно да е повлиял направата :lol:), в смисъла че е тюрлюгювеч от неща, които не работят задължително добре заедно, ма в момента в който ги гледаш поне са забавни. Обаче аз лично съм леко разочарован визуално, изобщо не е типичния динамичен Райтски монтаж във филма, имаше готини моменти, ама скучнее. Може би щото му е първия дефакто "сериозен" филм и е решил да не си използва стандартния репертоар, ама... по-добре щеше да е ако беше помислил как да го приложи. Тъй или иначе, Томасин МакКензи върши добра работа предвид че акцента й ме отвращава, а успя да ме накара да го игнорирам. Честно казано туиста колкото беше забавен, толкова и излишно усложнява нещата откъм феминистка/sex work гледна точка, щото заключението от "анализа" на филма по темата, плюс ония пичове които викат за помощ силно омазват каквото и послание Райт да си мисли че отправя. Пък визуалния и тематичен лайтмотив с огледалото тотално биде заебан до към края с онова CGI стълбище. В крайна сметка шаренийка, интересно докат гледаш, ама се поразпада все повече колкото повечето го мислиш. А черния пич имаше супер обезпокоително екранно присъствие, очаквах да се окаже той някъв крийп. Встрани че не спомена нищо след кат предната вечер ходи по стъкло. Толкова неебателен и разбиращ пич само във филм писан от мъж може да има верно :lol: Явно съм му турил 3.5 от 5 звезди като съм излязъл от киното, ама е било моментно състояние, за 3 звезди или по-малко си е.

Иначе на тема мъже, режисиращи женски истории по ъм... леко съмнителен начин, Бенедета се оказа пък доста забавен, най-вече заради всичкото интригантство, привидно случайно сложените достоверни исторически детайли насред пък разни анахронизми + Декамеронската атмосфера където се случват разни простотии и всеки гледа да насади всеки. После има рандъм сцена със средновековни мъчения (зад кадър ест)... абе доста тонален мишмаш. Което май си е нормално за Верховен, съдейки по това което съм чувал (не съм гледал в зряла възраст Звездни рейнджъри, Робокоп, Зов за завръщане или Showgirls, само като малък съм ги хващал по телевизията). А цялото нещо беше заснето едно такова... все едно за Нетфликс, не за кино. Ма се смях бая. А лесбийските сцени бяха... никакви? В смисъл това дето някакви хора били шокирани от тях... уау, явно в Кан има големи пуритани на фестивала. Лесбийската сцена в The Handmaiden, показана и реконтекстуализирана от двете различни гледни точки работеше много по-добре и сюжетно, и чисто като секс сцена

А Wake in Fright, като първия ми филм от Eureka Videо, беше всъщност много добър, аз не го оцених както трябва на първо гледане може би защото очаквах да е по-очевиден хорър/трилър. Той реално си беше първото, ама хоръра е екзистенциален и свързан със себеоткритието на главния, какъв урод е всъщност. Бе кат цяло, don't go to Australia. :lol: Иначе не съм гледал още Дюн, ама съдейки по трейлъри и снимки, определено ще е по-слаб от тоя откъм представяне на мръсна жега. Тука всеки актьор изглежда екзистенциално потен, вижда се мараня, всичката сценография е в топли и горещи цветове, жужат мухи, тотален ад на земята. Както Dog Day Afternoon дето като го изгледаш и ти иде да се изкъпеш. Бонус материалите бяха готини, особено коментар на Тед Кочев (той се пише Кочеф, ма да си гледа работата) и като говори за кенгуру ловците които са следили, като са снимали тая секция от филма (1969-70 още е било легално в Австралия, даже от обществото против жестокост към животните са го насърчавали да остави сцените във филма за да видят хората колко е гадно). А книжлето с есета и статийки допълва контекст и обяснява как въпреки първоночалната враждебна рецепция ("как така канадски режисьор, английски оператор и сценарист и американски продуцент ще правят филм за австралийци и Австралия, те са дошли да ни покажат като пияни диваци"), е създал индиректно ренесанс в австралийското кино, защото Питър Уеър (Picnic at Hanging Rock) и разни други които впоследствие са се прочули по фестивали и световно, яко са се вдъхновили от него. Бе кат цяло, ако искате да видите как един градски се побърква в аутбека от жегата и социалната среда, хвърлете око - Ще взема да го гледам пак тия дни с аудиокоментара. Доста съм доволен от Eureka, щом това е показателно за блурей изданията им, кефи ме че с всеки филм има книжле с критика и дискусии. Ще ми се все още да се правеше така и в книгоиздаването в България, винаги са ме кефели уводите на библиотека Галактика.
What's a goon to a goblin? What's a shooter to a shotta?
I can boom shakalaka your medulla oblongata

User avatar
Litz
Ascendent
Posts: 4064
Joined: Mon Aug 16, 2010 12:46 am

Re: Гледано напоследък, Част VI: 2049

Post by Litz » Thu Dec 02, 2021 10:41 pm

Аз не разбрах как Ели
Spoiler: show
пищя и търча из библиотеката, пусна противопожарната, почти наръга състудентка и се държа супер неадекватно и накрая всички са окей с нея и е звездата на випуска. Втф?
.

@Claymore Черният пип беше абсолютно неебателен наистина. Дори името му не помня, а помня Ели/Елоис, Санди/Александра/Мис Колинс, Джокаста, Джак и Линдзи.

Джокаста беше по-култова от тоя пич ебаси. сцената със CGI огледалото ми беше много евтина на мен.

User avatar
Claymore
Ascendent
Posts: 4955
Joined: Sat Sep 12, 2009 9:55 pm

Re: Гледано напоследък, Част VI: 2049

Post by Claymore » Fri Dec 03, 2021 9:24 am

Да това в спойлера е едно от giallo нещата за мен, което вкарват ей така, да има, и после тотално заебават :lol: И посли happily ever after. Абе, хората се ебаваха, ама верно щеше да е добре ако тоя филм беше направен от някой който е правил секс :mrgreen: И по-висок рейтинг нямаше да навреди
What's a goon to a goblin? What's a shooter to a shotta?
I can boom shakalaka your medulla oblongata

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6438
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Re: Гледано напоследък, Част VI: 2049

Post by tigermaster » Fri Dec 03, 2021 1:12 pm

"Chaos Walking":
https://www.imdb.com/title/tt2076822/
ОК, не съм чел книгите. Ако бях, може би щях да разбирам откъде идват ниските оценки. Макар да има някои трески за одялване, филмът е най-малкото приятен. Том Холанд е страхотен. Джонасът не дразнеше почти изобщо. Дейзи Ридли бива. Мадс Микелсен е точно толкова гнусен, колкото се изисква от образа му. Идеята е готина. Мислите на героите са визуализирани яко. Бих го гледал пак.

"Upgrade":
https://www.imdb.com/title/tt6499752/
Мисля, че бойни сцени, заснети по този начин, не съм виждал абсолютно никъде другаде. Дори само заради интересните операторски решения си заслужава филмът да се види - а и защото е среднобюджетен екшън, изпълнен с насилие, който не изглежда като да е дърпал идеи от "Джон Уик". Общо взето - в недалечно бъдеще, когато над градовете хвърчат полицейски дронове и следят абсолютно всичко, а електронните модификации са нещо нормално за хората, автомонтьорът Грей Трейс и жена му Аша стават жертви на ужасно престъление - Аша е убита, а Грей остава инвалид, напълно парализиран от врата надолу. Макар че досега е отхвърлял модерната технология, когато технологичен милиардер му предлага да му имплантира чип, с който отново да може да се движи, Грей приема и тръгва да търси убийците. Следват кървища, карантия, интересно хореографирани и страхотно изпълнени бойни сцени и, на моменти, абсолютна гаднярщина. Ако ще търся минуси - семейната идилия в началото хич не ми изглеждаше идилична, имах чувството, че Грей и Аша се опитват да се направят на щастливо семейство, но не им се получава напълно. Демонизирането на технологията също не ми допадна, ама това да е проблемът. Пак ще го кажа, екшънът е разкошен и осмисля гледането напълно.
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

User avatar
Martix
Jaghut Tyrant
Posts: 1935
Joined: Mon Aug 21, 2006 12:44 pm
Location: selfmade plain

Re: Гледано напоследък, Част VI: 2049

Post by Martix » Fri Dec 03, 2021 6:37 pm

Само мене ли не ме подразни Сохото чак толкова, филмът е гледаем на кино, но толкова. Забравим е и няма да остави голяма следа в творчеството на Райт освен може би с най-готиния филмов постер в кариерата му.
Spoiler: show
Image
А забележката на Claymore за мъжката гледна точка е много вярна. Наистина много си личи, че креативните лица зад филма са все мъже. Освен всичко друго вече споменато нагоре и врътката с полицая е някакво такова ноар клише, че се съмнявам филмът да си е поставял някакви кой знае какви прогресивни цели. За мене са искали да направя носталгична кльопачка и това са направили.
Иначе що се отнася до мотива с огледалата, на мене много ми хареса края на филма
Spoiler: show
където Аня Тейлър смигна на Маккензи от огледалото, напомняйки и че е нищо без нея и няма намерение да напуска живота й. After all, маккензи се показа като посредствена дизайнерка, която на практика преписа единствената си успешна рокля наготово от сънищата си
--------------------
А Chaos Walking си има ниски оценки до голяма степен заради драмите съпътстващи филма и факта че е може би последната високобюджетна YA дистопия, която с много изпусна влака на hunger games. Но освен това филмът има много проблеми от чисто техническо естество. Ръшването от една сцена в друга и смачкването на историята, мен доста ме подразни и смятам че с един час по-дълъг лиманов кът филмът ще стане доста по-добър (но все пак далеч от добър). А като си помисля как заради дългия период на продукция за малко да успеят да хванат следващия тренд влак, този на феминисткото кино, но не успяха, продуцентите сигурно много ги е яд. Все пак в книгите конфликтът беше ясно кодиран като мъжкото село на злодеите срещу женското село на добрите и имаше цяла виетнамска война между тях, а във филма това беше сведено до една сцена в която Прентис нахлува с 10 човека в селото да отвлича нашите.
There are no rules! I'm gonna get you!

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6438
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Re: Гледано напоследък, Част VI: 2049

Post by tigermaster » Tue Dec 07, 2021 1:54 pm

Не догледах "Homefront":
https://www.imdb.com/title/tt2312718/
Просто акълът ми не го побира. Филмът е пълен с талант. Стейтъм колкото и еднакво да играе навсякъде, поне е овладял този тип образ чудесно и си стои добре в ролята. Извън него, имаме двама актьори с Оскарови номинации, сценарист - също с Оскарова номинация, плюс Кланси Браун, който е абсолютно готин винаги. Как са успели да сготвят такава междузвездна тъпотия? Суперобученият невероятен агент на Стейтъм май само знаеше как да се бие. Спрях да гледам филма по средата, защото просто ми дойде до гуша от откровените глупости, които героят му правеше непрекъснато. Може ли да си строго секретен агент не знам си къде си, а да си оставяш къщата отключена и строго секретната документация - на видно място, та всеки, на когото му скимне просто да си влезе у вас, да те разбере точно какъв си?!?!?
(Да не говорим, че просто се дразня, като гледам филми, в които самоотбраната е приравнена на бой - бая далеч от истината е това. Просто да кажа.)
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6438
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Re: Гледано напоследък, Част VI: 2049

Post by tigermaster » Wed Dec 15, 2021 1:46 am

"Red Notice":
https://www.imdb.com/title/tt7991608/
Изключително малоумен филм, реално погледнато, обаче достатъчно забавен, за да му простя повечето глупости. За толкова размахване на оръжия нямаше нито едно убийство, което е странно. Иначе е горе-долу динамичен екшън, шареничък, има и хумор. Напълно са пропилели Даниъл Бернхард - дразнещо. Като се появи на екран, се настроих за читава бойна сцена, пък то... Този човек беше убит от Джон Уик, от Атомната блондинка, от Никой... Трябваше да го оползотворят по-добре. Райън Рейнолдс много иска да е Джеки Чан, обаче не му се получава - в сцените в началото, където се правеше на фрийрънър, на каскадьора само дето не му се виждаше лицето. В една конкретна бойна сцена се загатва финален обрат - щеше да стои добре в прилично написан филм. Тук само дето развали хореографията и ме накара да викам срещу екрана. И накрая в хранилището на нацистите, дето всичко беше в техническа изправност, имаше ток, колата - заредена с бензин, оръжията по сандъците - заредени с патрони, гранатите - работещи. Еваларчицата просто. Целият сценарий беше, все едно съм го писал аз, като бях на тринайсет. Приятно филме, в крайна сметка, посмях се, обаче... "Круизът в джунглата" беше по-хубав.
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6438
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Re: Гледано напоследък, Част VI: 2049

Post by tigermaster » Thu Dec 16, 2021 2:43 pm

Наскоро гледах "Скорост" - което си е абсолютно класическият екшън и покрай него ми се догледа нещо друго със Сандра Бълок. Не исках нито сериозен филм, нито романтика, затова... Нахендрих се на "Бандитките на Оушън":
https://www.imdb.com/title/tt5164214/
Гари Рос освен дето е режисирал "Игрите на глада", има и четири номинации за Оскар, три от които - за сценарий. Как изобщо е съумял да сготви такава безобразно написана тъпотия?!? Остави пълната липса на свястно развитие на образите, изкилиферченото темпо, абсолютното безумие на целия план... Филмът нарушава сам собствените си правила непрекъснато. Пример - прави се на егати и въпроса фактът, че герданчето, което искат бандитките искат да откраднат, е закопчано със специална магнитна ключалка, която може да бъде отключена само със специален магнитен ключ. Първото, което правят, след като успяват да го откраднат, е да го нарежат на парчета. Е, за какво тогава изобщо им дремеше за магнитната ключалка, като можеха просто да го отрежат или откъснат от врата на Ан Хатауей и това да е? (В тая връзка - запомнил съм единствено фамилното име на образа на Сандра Бълок, и то само защото е в заглавието на филма. А гледах филма вчера. Другите ги запомних с имената на актрисите.) Филмът е пълен провал и си заслужава критиките напълно. Сандра Бълок ми е доста любима актриса, другите всичките поне ги харесвам, ама пак... Не.
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

User avatar
penzata
Forsaken
Posts: 2891
Joined: Thu Dec 10, 2009 7:13 pm
Location: between the planescapes
Contact:

Re: Гледано напоследък, Част VI: 2049

Post by penzata » Sun Dec 19, 2021 1:33 pm

Най-якото нещо в No Way Home бе
Spoiler: show
(@Dr. Horrible ще го оцени)
Spoiler: show
бе появата на Чарли Кокс :heart: като Мат Мърдок. :yay: :metal: :panic:
Иначе филмът е приятен фен сървис (на моменти сърцераздирателен :ninja: ), но нищо повече. Трактовката с Том Холанд ми е най-незарибената от всички.
Никой още не може да надмине Рейми по уеб суингване.
The hardest battles are fought in the mind.

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Гледано напоследък, Част VI: 2049

Post by трубадур » Sun Dec 19, 2021 7:59 pm

Идеалка си е спиндрмена тая нова фаза на марфел за първи път ме кара да им харесвам филмите. Тва наистина си беше масивен фенсървис, ама направен по най-правилния начин. Единствено много дигитално идва на моменти и това с всеки изминал блокбастър ми става все по-трудно да приема, но за щастие финалът беше повече спайдърмен, отколкото типичната Марвел кочина. Въобще и за мен Том Холанд филмите досега бяха мех на кило, но този тук достави като стой та гледай.

пп. Определено едно от по-забавните кино преживявания. В пълна зала с основно фенове и подрастваща аудитория не помня кога за последно гледах филм с толкова активна по приятен начин публика.
Spoiler: show
много хора се изненадаха на деърдевил и явно осмисляха кво точно видяха и пак имаше доволно количество щастливи възгласи, но очакваните тоби и андрю взривиха залата. Помага, че и бяха използвани по супер добър начин.
Циникът в мен вижда как сони с този филм правят дори лабавите спайдермен филми от миналото да стоят легитимно и ще продадат много мърч, но сценарият ги използва с уважение и корпоративните пръсти не личат. Тук никой не се появи да си вземе заплатата. Раздават се напълно.

User avatar
Litz
Ascendent
Posts: 4064
Joined: Mon Aug 16, 2010 12:46 am

Re: Гледано напоследък, Част VI: 2049

Post by Litz » Mon Dec 20, 2021 9:53 pm

И мен Спайдер-Мен ми израдва много. По-скоро типичен спайди, отколкото Марвел шитни. В предишните ме дразнеше , че всичко се върти около Тони, а Питър го играе последна дупка, та тук ми хареса как той беше звездата и центъра на внимание. Как всичко се въртеше около него, как злодеите си бяха негови, а не на Тони, и как
Spoiler: show
изгуби много неща. Фтв. В предишните филми не страдаше хич, а в този страдаше и съм мега радостна.
Супер свеж наистина. Личеше си, че всички са много на кеф да участват в това нещо.


Много ми хареса сцената
Spoiler: show
в която Андрю беше този, който спаси Зендая. Много добре измислено и много докосващо и се радвам, че са се сетили за това. Разкошно беше
Относно сцената след надписите
Spoiler: show
Том Харди беше много як.

User avatar
Dr. Horrible
Forsaken
Posts: 2932
Joined: Wed Jul 22, 2009 8:53 am

Re: Гледано напоследък, Част VI: 2049

Post by Dr. Horrible » Tue Dec 21, 2021 10:56 pm

Абееее и за мен беше много ок Спайдър-менчето, но нищо гениално.

Имаше някои страхотни сцени - Мариса Томей беше страхотна и откровено мога да кажа, че вече е любимата ми леля Мей :) Завръщащите се злодеи също бяха много добре - и Гоблина и Док Ок бяха феноменални, наистина ме изкефиха много. Спасяването на MJ беше сладка сцена, наистина добра.

Но... имаше и доста проблеми. Както казах, завръщащите се злодеи бяха добре, но другите завръщащи се герои... не. Играеха прекалено различно, изобщо не бяха в роля. Не знам, може би режисьорът и другите не са ги притискали, защото много са се радвали, че изобщо са се върнали. Но не бяха потопени в образите, както го направиха Молина и Дефо. Някак... изобщо нямах чувството, че това са тези герои, много изкуствено беше. Имаше в интернет едно добро сравнение - "Представете си, че гледате толк-шоу с комици и разиграват някакъв скеч за жените, които изяждат мъжете си, и казват "Нека поканим в студиото самата Черна вдовица!" и се появява наистина Скарлет Йохансон в костюма и всичко... И говори няколко минути уж in-character. И на теб ти е яко, радваш се, ноооо нямаш усещането, че истински виждаш персонажа Наташа, просто се кефиш, че самата Скарлет е дошла и се е навила да участва така лекичко в образ." И във филма беше така - тези завръщания ми бяха на актьорите, не на героите.
Отделно от това почти всички диалози между тях бяха много криндж. Много. Кой откъде изстрелвал паяжнита, кои са Авенджърс - музикална група ли....... Все едно говорят нещата, които феновете биха искали да говорят, вместо да се държат като нормални хора. Помислих си колко прохабен потенциал има и колко хубаво можеше да се направи цялото нещо... Всички съставки са там, но цялостния продукт не е нищо особено. Помислих си какъв късметлия съм с братята Русо - в ръцете на почти всеки друг последните Авенджъри щяха да изглеждат като този Спайдър-мен, Тор да казва на Небюла и Гамора "Ама как така сте сестри, като едната е зелена, а другата синя, а баща ви е лилав" и разни подобни простотии. А по-сериозните им диалози за загубата също бяха ужасни. Питър в MCU вече претърпя една голяма загуба - Тони Старк - и целия предишен филм беше за това как степ-ъпва и става герой. Той си имаше тази нагласа, нямаше защо в този филм да регресира и после пак да стига до позиция, в която си е бил.

Ииии доста неща бяха много клиширани и неискрени. Личи си, че Джон Уотс не е искал да направи точно такъв филм, бил е форснат, затова цялото нещо изглежда форснато. В миналия филм трябваше да има епична целувка между Спайди и MJ и тя се получи много сакато и сконфузно. Но в контекста на филма изглеждаше естествено това развитие. Тук накрая също трябваше да има епична целувка - и тя беше МЕГА ЕПИЧНА, поднесена като велика велика епика и върха на романса.... емииии, фалшиво стоеше точно с тея герои. И накрая последните 10-15 минути просто бяха много фалшиви - изведнъж този Спайдър-мен стана много близък до комиксовия си първообраз, какъвто досега не беше, но промяната стана мигновена, внезапна, промяна не само в персонажа, а в режисьорските похвати и стоеше насила вкарано. Някак не се изненадвам, че американците не усещат фалшивостта и й се радват, но ми е странно защо и хората от останалата част на света го приемат толкова добре :D

Абеее, ще прозвучи скандално, ама първият един час най-много ми хареса. Ще ми се филмът да беше продължил с това и да си остане такъв. Мултивърс нещата да ги оставят за друг филм, където да ги развият и направят по-добре.
Но да, НАЙ-ЯКОТО ЗАВРЪЩАНЕ ЕВЪР. "Наистина добър адвокат". :heart: :heart: :heart: :heart: Той си беше пич, тотално в роля, всеки дъх и всяка дума бяха разкошни. Но го имаше за половин сцена...
But goddamn,
you got me in love again

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Гледано напоследък, Част VI: 2049

Post by трубадур » Thu Dec 23, 2021 5:34 pm

Много налеа ковидовците и не знам дали ще се бичи на кино викенда, а много ми се ще.

пп новото резидент ивъл е много катастрофа, супер лешперщина, а засирането на Леон трябва да е подсъдимо. В пъти по-зле от най-големите изчадия на йовович и Ко. Където първият си е леджит даже, само не и като адаптация, но като филме със зомбета си е топ. Срам и позор е тва новото.

User avatar
penzata
Forsaken
Posts: 2891
Joined: Thu Dec 10, 2009 7:13 pm
Location: between the planescapes
Contact:

Re: Гледано напоследък, Част VI: 2049

Post by penzata » Fri Dec 24, 2021 3:33 am

трубадур wrote:
Thu Dec 23, 2021 5:34 pm
пп новото резидент ивъл е много катастрофа, супер лешперщина, а засирането на Леон трябва да е подсъдимо. В пъти по-зле от най-големите изчадия на йовович и Ко. Където първият си е леджит даже, само не и като адаптация, но като филме със зомбета си е топ. Срам и позор е тва новото.
От самия трейлър си личеше колко нелепа адаптация ще бъде, че направо ме издразни. Горе-долу колкото последният трейлър на Ънчартед. Общо взето огромна сбирщина от нищо.

Иначе, ако не друго, първият филм има дзверски саундтрак, сравним единствено с този на първата матрица, така че си е повече от леджит.
The hardest battles are fought in the mind.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Re: Гледано напоследък, Част VI: 2049

Post by Roland » Fri Dec 24, 2021 6:02 am

На второ четене Spider-Man: No Way Home е абсолютно прелестен. Яките моменти са още по-яки, драматичните моменти са още по-драматични,
Spoiler: show
Андрю Гарфийлд е още по-Андрю Гарфийлд...
Заслужава си Cinemascore-а (само четири MCU филма имат A+ - Avengers, Black Panther, Avengers: Endgame и No Way Home) и макар и да се надявам да го видим пак в тая вселена, и с това да си останем, пак ще е разкошен финал.
And you can't dance with a devil on your back...

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 23 guests