Black Widow / Черната вдовица (2020)

Филми, бре, филми... Джена Джеймсън, Трейси Лордс – we have them all!
User avatar
penzata
Forsaken
Posts: 2891
Joined: Thu Dec 10, 2009 7:13 pm
Location: between the planescapes
Contact:

Re: Black Widow / Черната вдовица (2020)

Post by penzata » Mon Jun 03, 2019 10:07 pm

Дъ Блек Уидоу ю дидънт ноу юр сърчинг фор :mrgreen: (ин тиътърс онли синс 1987) :

Image
The hardest battles are fought in the mind.

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Re: Black Widow / Черната вдовица (2020)

Post by Amelia » Mon Jun 03, 2019 10:27 pm

penzata wrote:
Mon Jun 03, 2019 9:03 am
Що ги правиш тез неща, Докторе?!? :roll:
трубадур wrote:
Mon Jun 03, 2019 9:41 am
Реалният въпрос е "Що тей правиш ся значи?" но на него звездите му го говорят
Еми толкова си може са, оставете го момчето на мира, не е хубаво да му се подигравате. :spite:

@Litz , много съгласна с квото каза. Верно лъха на некъв евтин порнак от тая и не мога да разбера Холивуд докога ще се опитва да ни я пробутва като бедес екшън героиня. У Марвелиадата основно ме вълнуваше като шипинг опция за Капитана или Хоукай, щото екшън сцените ѝ винаги са били най-скучното нещо в Марвел. И руският ѝ верно е най-лошият руски в историята на Холивуд. Ма то, с толкоз актьорски талант - толкоз.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Dr. Horrible
Forsaken
Posts: 2932
Joined: Wed Jul 22, 2009 8:53 am

Re: Black Widow / Черната вдовица (2020)

Post by Dr. Horrible » Mon Jun 03, 2019 10:58 pm

penzata wrote:
Mon Jun 03, 2019 9:23 pm


Както и подозирах, Berlin Syndrome адски ми допадна и е един от качествените камерни трилъри (данке @Litz :spite: ). Сценарият е предвидим, но не дразни. Тереза Палмър и Макс Риемелт правя страхотни роли - адски качествени актьори са.

Браво бе, вие го гледахте преди мене, сега вече сте по-напред с материала :mrgreen:

Ама и аз ще го изгледам тези дни. Вие пък гледайте Лоре и се върнете да ги обсъждаме тук. Вижте какво чудна темичка си спретнахме :D
А за Лоре наистина има много какво да се каже, хваща за гърлото този филм!
But goddamn,
you got me in love again

User avatar
TheGrimReaper
Sorcerer
Posts: 408
Joined: Fri Apr 13, 2018 1:15 am

Re: Black Widow / Черната вдовица (2020)

Post by TheGrimReaper » Tue Jun 04, 2019 12:22 am

@Xellos : Едно време това се гледаше по събиранията с очуканите видеокасетофони и телевизори 21" с кинескоп :) Синтия Ротрок, Боло Йън, Джеки Чан, Само Хун, Ричард Нортън, Ясуаки Курата, Мишел Йо и още много други от онова време, когато каскадите бяха реални, нямаше CGI, нямаше зелен фон, трошаха се кости, разцепваха се глави, падаше се от високо без матраци отдолу - баси кефа :)

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Black Widow / Черната вдовица (2020)

Post by трубадур » Tue Jun 04, 2019 9:38 am

penzata wrote:
Mon Jun 03, 2019 10:07 pm
Дъ Блек Уидоу ю дидънт ноу юр сърчинг фор :mrgreen: (ин тиътърс онли синс 1987) :

Image
тва мяза да е кат за мене

User avatar
penzata
Forsaken
Posts: 2891
Joined: Thu Dec 10, 2009 7:13 pm
Location: between the planescapes
Contact:

Re: Black Widow / Черната вдовица (2020)

Post by penzata » Tue Jun 04, 2019 5:07 pm

трубадур wrote:
Tue Jun 04, 2019 9:38 am
тва мяза да е кат за мене
Еми, имаш Денис Хопър, фем фатал, Конрад Хол за оператор - ко повече му трябва на чуек. :mrgreen:
И класически трейлър: https://www.youtube.com/watch?v=sDQjTZvVXWU
The hardest battles are fought in the mind.

User avatar
tiffany aching
Misting
Posts: 254
Joined: Wed Apr 10, 2019 10:09 pm

Re: Black Widow / Черната вдовица (2020)

Post by tiffany aching » Tue Jun 04, 2019 6:36 pm

Dr. Horrible wrote:
Mon Jun 03, 2019 7:13 pm
Tolstoy will live forever. Some people do. But that’s not enough. It’s not the length of a life that matters… just the depth of it. The chances we take. The paths we choose. How we go on after our hearts break. Hearts always break. And so we bend with out hearts. And we sway. But in the end… what matters is that we loved… and lived.”
Много красиво и въздействащо! Евентуално би помогнало по-добре да бъде разбран характера на Наташа в предстоящия филм, благодаря!

User avatar
Dr. Horrible
Forsaken
Posts: 2932
Joined: Wed Jul 22, 2009 8:53 am

Re: Black Widow / Черната вдовица (2020)

Post by Dr. Horrible » Tue Jun 11, 2019 2:00 pm

Image

:heart: :heart: :heart:
But goddamn,
you got me in love again

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Black Widow / Черната вдовица (2020)

Post by трубадур » Tue Jun 11, 2019 2:39 pm

тва дори за fellow kids не минава, такъв криндж извади

User avatar
Dr. Horrible
Forsaken
Posts: 2932
Joined: Wed Jul 22, 2009 8:53 am

Re: Black Widow / Черната вдовица (2020)

Post by Dr. Horrible » Thu Aug 01, 2019 8:07 pm

След простотиите в другите теми на този под-форум бях решил повече да не пиша в секциите за филми и сериали, понеже обикновено завършва грозно. И ако не успея да го изпълня на 100%, то поне се надявам, че ще намаля писането си тук драстично. Но попаднах на нещо много красиво - един скорошен пост на тъмлър блогът Fuck Yeah, Black Widow, който е красив и важен, та прецених, че си струва да си наруша правилото, за да разпространя тези думи. Обичам този блог, винаги ме зарежда и ми дава сила и храна за размисъл.

Та, идеята е, че блогърката отговаря на въпроса дали вече не е късно за филм за Блек Уидоу. Ще цитирам пълния текст, не е дълъг:
Anonymos: Am I a bad person if I feel it’s too little too late though?

Hi friend, I will not argue that this was the optimal way to get from point A to point B. I worry that Endgame will kill any illusion of forward momentum this movie might’ve had. Five years ago a Black Widow film could’ve been trailblazing and relevant, but now it’ll have to fight against feeling like a relic of a dead phase, the parts of the generation of stories we’re supposed to be learning to let go of. You saw the rest of the announcements they made today, and most of them promise something new and buzzy. Excelsior is the eternal motto, and it isn’t 2012 anymore. Fandom liked Scarlett Johansson in 2012!!

Maybe it’s because of the contemporary media environment that we can get a female director and a female scriptwriter. Maybe because of that a 2020 Black Widow movie has a hope of being better than the 2015 version would have been. But let’s be honest: there was no good reason we couldn’t have had those things in 2015.

So, like, I get it. I don’t care, but I get it. It doesn’t feel fresh or particularly relevant to do a Black Widow film right now, and that’s a moment missed and an opportunity squandered. We can’t go back and fix it because time cubes aren’t real.

But one of the myths about women’s stories that we still have to slay is that they need to blaze trails, to move us forward. Stories are old. They’ve always been old. They can still be worth telling.

And at least for today I’m not going to be the person who throws away a birthday present just because it came a couple months late.
Аз лично мога да се съглася с всяка дума :)
But goddamn,
you got me in love again

User avatar
Dr. Horrible
Forsaken
Posts: 2932
Joined: Wed Jul 22, 2009 8:53 am

Re: Black Widow / Черната вдовица (2020)

Post by Dr. Horrible » Mon Nov 30, 2020 10:54 pm

Година и нещо, откакто не е писано в тази тема.... А се очакваше филмът да излезе и тук да има постове и дискусии... :(

Както и да е, идвам с блага новина. Не точно за този филм, слух за предстоящ сериал на Дисни е, но все пак има връзка:
Spoiler: show
BLACK WIDOW Actress Florence Pugh Rumored To Reprise Yelena Belova Role For HAWKEYE Series
But goddamn,
you got me in love again

Who is online

Users browsing this forum: Ahrefs [Bot] and 20 guests