Предстоящи филми, част IV

Филми, бре, филми... Джена Джеймсън, Трейси Лордс – we have them all!
User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Предстоящи филми, част IV

Post by трубадур » Fri Jul 19, 2019 11:17 am

То ебаси старта с мъртва героиня

User avatar
Dr. Horrible
Forsaken
Posts: 2932
Joined: Wed Jul 22, 2009 8:53 am

Re: Предстоящи филми, част IV

Post by Dr. Horrible » Fri Jul 19, 2019 11:28 am

Точно затова е интересно!
Може би използват филма, за да представят наследницата ѝ - Йелена Белова (Флорънс Пю) - която да стане новата Черна вдовица и да има голяма роля в следващата фаза. Това е красиво начало - да вземат пресонаж, който публиката обича, да покажат как се грижи за новото поколение герои, как дава тласък на нова супергероиня... и след това да продължат с историята на тази млада жена, която Наташа е спасила и насочила. Искам да го видя!
Но ако филмът е успешен, рано или късно ще върнат и Наташа, разбира се. Марвел винаги са успявали да съживят умрелите си герои :D А и душата ѝ е в камъка. A soul for a soul, все някак могат да я измъкнат, ако решат, че искат. Щом счупиха модела с трилогиите, просто защото Рагнарок беше успешен и хората искат още, значи и това биха могли да направят. Но ще видим... да не ставам алчен. Искам първо един хубав филм, това ми е желанието. И четвърти сезон на Деърдевил, разбира се :D
But goddamn,
you got me in love again

User avatar
penzata
Forsaken
Posts: 2891
Joined: Thu Dec 10, 2009 7:13 pm
Location: between the planescapes
Contact:

Re: Предстоящи филми, част IV

Post by penzata » Fri Jul 19, 2019 12:48 pm

Dr. Horrible wrote:
Fri Jul 19, 2019 11:28 am
Марвел винаги са успявали да съживят умрелите си герои :D
Юр год демн райт - https://www.youtube.com/watch?v=9VrjneFdZFI
The hardest battles are fought in the mind.

User avatar
Litz
Ascendent
Posts: 4064
Joined: Mon Aug 16, 2010 12:46 am

Re: Предстоящи филми, част IV

Post by Litz » Fri Jul 19, 2019 1:00 pm

Тор има 4ти самостоятелен филм, щото Хемсуърт е по-лесен за навиване от Еванс. Еванс искаше изкуство да праи.

А иначе консенсуса е, че искаме секси Хемсуърт. Баси фет шеймърите дето сме :neutral:

User avatar
Litz
Ascendent
Posts: 4064
Joined: Mon Aug 16, 2010 12:46 am

Re: Предстоящи филми, част IV

Post by Litz » Sat Jul 20, 2019 5:53 pm

Вероятно Хари Стайлс ще играе Принц Ерик в Малката Русалка.

Като дете много го харесвах Ерик и не смятам за удачно да го играе човек с четири зърна. Аз отраснах с принц Ерик с две зърна и без татуси. Как ще ги прикрият? Тези татуси и две екстра зърна тотално ми съсипват детските представи. Моля ви, не си мислете че дискрминирам хората с полителия, но наистина не мога да си представя как ще го направят.за всичко е виновна политическата коректност.

User avatar
Killua
Ascendent
Posts: 3815
Joined: Sat Jun 11, 2005 10:10 pm
Location: София

Re: Предстоящи филми, част IV

Post by Killua » Sat Jul 20, 2019 7:04 pm

Litz wrote:
Sat Jul 20, 2019 5:53 pm
Вероятно Хари Стайлс ще играе Принц Ерик в Малката Русалка.

Като дете много го харесвах Ерик и не смятам за удачно да го играе човек с четири зърна. Аз отраснах с принц Ерик с две зърна и без татуси. Как ще ги прикрият? Тези татуси и две екстра зърна тотално ми съсипват детските представи. Моля ви, не си мислете че дискрминирам хората с полителия, но наистина не мога да си представя как ще го направят.за всичко е виновна политическата коректност.
Ох, не ми харесва и той (тия дни само пиша тук - това не ми харесва, онова не ми харесва.)
Сега го чекнах как изглежда. Но може в действие да е харизматичен. Аз конкретно принц Ерик като герой не го харесвам особено, де, та все ми е тая.

Зърната и татусите лесно ще ги покрият, доколкото Ерик е винаги с бялата риза и не се съблича никога :р
shadow dance nikoga ne luje

User avatar
Litz
Ascendent
Posts: 4064
Joined: Mon Aug 16, 2010 12:46 am

Re: Предстоящи филми, част IV

Post by Litz » Sun Jul 21, 2019 1:41 pm

Четвъртият Тор ще е с Натали Портман. :neutral: :neutral:

Тя не беше ли твърде велика арт актриса, да се занимава с марвел?

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Re: Предстоящи филми, част IV

Post by Roland » Sun Jul 21, 2019 2:30 pm

Litz wrote:
Sun Jul 21, 2019 1:41 pm
Четвъртият Тор ще е с Натали Портман. :neutral: :neutral:

Тя не беше ли твърде велика арт актриса, да се занимава с марвел?
Достатъчно пари са й предложили. А няма как, щото женският Тор е нейната героиня в комиксите от години.

Аз честно ЕДНО от тия съобщения нямаше, които да не ме накараха да вия от кеф. Ебаси ударния панел!
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
coldie
Forsaken
Posts: 2969
Joined: Fri Dec 05, 2008 10:20 pm

Re: Предстоящи филми, част IV

Post by coldie » Sat Jul 27, 2019 4:01 pm

Черния' Феникс ми изглежда като един по-тъп римейк на филма от преди 12-13 години. Санса Старк стои толкова смешно, особено след като ролята е била изиграна от Фамке Янсен.

User avatar
coldie
Forsaken
Posts: 2969
Joined: Fri Dec 05, 2008 10:20 pm

Re: Предстоящи филми, част IV

Post by coldie » Sat Jul 27, 2019 4:04 pm

Litz wrote:
Sun Jul 21, 2019 1:41 pm
Четвъртият Тор ще е с Натали Портман. :neutral: :neutral:

Тя не беше ли твърде велика арт актриса, да се занимава с марвел?
Та с кого да сменят Скарлет, ако не с Портман. Те са двете топ любимки на Холивуд. На мен са ми изтъркани, въпреки че Портман е доста по-добра актриса от Йохансон.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: Предстоящи филми, част IV

Post by Xellos » Fri Aug 09, 2019 8:24 pm

Тъпанарите от Дрисни ще правят нов Home Alone.
Култовия отговор на Маколи Кълкин :mrgreen:
:ninja:

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: Предстоящи филми, част IV

Post by Xellos » Wed Aug 21, 2019 3:14 pm

Официално - Матрицата 4 с Киану и Кери-Ан Мос. Въй! :shock:

https://variety.com/2019/film/news/matr ... 203307955/
:ninja:

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Предстоящи филми, част IV

Post by трубадур » Wed Aug 21, 2019 3:31 pm

теу дед да го еа, точно тия двамата да върнат е ебаси ебасито, айди киану донякъде може, щото машините му изпържиха тялото, ама поне е при тях, тринити погина на неква кула на макя си в гъза, и докато беше жива нямаше директна връзка със супер компютъра, да ги върнат и двамата ще е или най-яката идея евър у научна фантастика, или ще е типична холивуд тъпотия с алтернативни реалност, тайм джъмпове или единственият винаги е един и същ без значение коя матрица правим и просто тоя път стигна по-далече, щото един от агентите ни стана вирус и за малко не ни еба всите наведнъж.

User avatar
Litz
Ascendent
Posts: 4064
Joined: Mon Aug 16, 2010 12:46 am

Re: Предстоящи филми, част IV

Post by Litz » Sat Aug 24, 2019 11:11 pm

Ема Стоун изглежда феноменално като Круела просто. Супер яката Лондон пънк естетика. Гледам сценаристката на Крейзи Екс ще го пише. Аз съм хайпната :mrgreen:

User avatar
Killua
Ascendent
Posts: 3815
Joined: Sat Jun 11, 2005 10:10 pm
Location: София

Re: Предстоящи филми, част IV

Post by Killua » Fri Sep 13, 2019 10:23 pm

@Litz
Пиша тук, да не спамим другата тема.
Само дето тва не е толкова адаптация на самата приказка нали, а на анимацията, която е с изключително карибска естетика. Имайки предвид Себастиан и тва, Флаундър е тропическа риба, каквито са и всичките риби в анимацията, на която тоя филм е римейк. Under the Sea е няква калипсо-реге мешавица примерно, а тва са афрокарибски стилове. Ако говорихме за не-дисни адаптация, хубаво, мрънкайте, . Ама оригинала е с толкова карибска естетика и звучене, че няма накъде. Тая карибска естетика е още по-сериозна като видим, че Лин Мануел Миранда е композитор тук.
Ама нали и аз това казвам :Д Говорим за Ариел, не за Малката русалка и Ариел на Дисни е червенокоса и синеока беличка русалка, а не скандинавска зеленокоска. Просто е счупено едновременно да се отхвърля един аргумент, когато ни изнася, а после да се приеме в другата посока напълно еднакъв аргумент...

Ариел на Дисни хич не е плътно следваща оригиналната история, както всички знаем. Така че ако новата Ариел също не следва плътно анимираната Ариел, ами супер. Ама ако е копи пейст като Красавицата и звяра и или Цар Лъв етц примерно, къв е смисълът...

Иначе песента на Ариел Part of your world и тя ли е карибска? :D
Актрисата, която я е вдъхновила, и тази, която я озвучава, и те ли са от Карибите? Просто питам ;Д

Но аз ПАК казвам, ще видим, като излезе, аз в никакъв случай няма да нахейтя актрисата само щото е чернокожа :) Приказката ми е твърде любима, а и никога не бих подходила с такова отхвърляне към човек.
shadow dance nikoga ne luje

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 22 guests