Предстоящи филми, част IV

Филми, бре, филми... Джена Джеймсън, Трейси Лордс – we have them all!
User avatar
Dr. Horrible
Forsaken
Posts: 2932
Joined: Wed Jul 22, 2009 8:53 am

Re: Предстоящи филми, част IV

Post by Dr. Horrible » Sun Mar 03, 2019 6:28 pm

Боже Господи, сериозно ли проблемът е, че са й сложили по-малко люспи на лицето? :lol: "Лорънс казва, че не обича да диша синя боя, затова тя е виновна, че гримьорите са сложили на Мистик по-малко люспи" е някакъв много мощен логически скок :mrgreen: Нямам никаква представа защо режисьор, продуценти, гримьори и тн са взели решение Мистик да има по-малко люспи, but sure, само Лорънс е виновна, тази еднолична мениджърка на Фокс :lol:

Друго си е комиксовата Мистик, която поначало няма никакви люспи и не ходи гола :lol: :lol: :lol:

I give up, убедихте ме. Трябва да спра. Ако не надмогна лиготиятa си и постна отново каквото и да е за Мистик в тази тема, заслужавам три години да не гледам филми с Лорънс.
But goddamn,
you got me in love again

User avatar
penzata
Forsaken
Posts: 2891
Joined: Thu Dec 10, 2009 7:13 pm
Location: between the planescapes
Contact:

Re: Предстоящи филми, част IV

Post by penzata » Sun Mar 03, 2019 6:35 pm

Dr. Horrible wrote:
Sun Mar 03, 2019 4:56 pm
След като Никълъс Хоут се е гримирал в друг филм, а не се е гримирал толкова в Х-мен филмите, значи явно в Х-мен филмите не са го искали от него, така ли? Логично допускане. И щом не са го искали от него по продуценски причини, може би и от Мистик са го искали по-рядко по продуценски причини.
Дюд, @Roland ти обясни, че Ханк не приема себе си (Бийст), така, както Мистик го прави, но е хубаво, че игнорираш всичко, което не искаш да чуеш и видиш.
The hardest battles are fought in the mind.

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Предстоящи филми, част IV

Post by трубадур » Sun Mar 03, 2019 6:38 pm

Искам само да добавя, че споменах и вероятността за продуцентското решение, ама явно не ми се разбира, накърнен съм :neutral:

пп. обаче толкова внимание да обръщаме на хикс мена, дето масово ще бъде забравен 20 минути след премиерата си е... тоя форум доставя доста демидж и аз съм част от проблема, отивам да гледам залеза

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6451
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Re: Предстоящи филми, част IV

Post by tigermaster » Sun Mar 03, 2019 6:41 pm

Естествено, че тотално различната физиономия на един от главните персонажи в последните филми от франчайза е проблем. Как да не е? Вярно, че това далеч не е единствената неконсистентност в този тотално изтърбушен франчайз, обаче няма причина да не го отбелязваме.
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

User avatar
Dr. Horrible
Forsaken
Posts: 2932
Joined: Wed Jul 22, 2009 8:53 am

Re: Предстоящи филми, част IV

Post by Dr. Horrible » Sun Mar 03, 2019 6:46 pm

Обещах си да не говоря за Мистик :D Но за Бийст ще кажа, че при него драмата, че е син, е много централна за характера му. И той става реално по-беден образ, като му е дадена възможност да изглежда нормално. И Бийст няма цяла арка за това как синьото му лице е световно известно и той казва "Това лице е символ на толерантност между доминантнaтa и репресиранатa група, аз не вярвам, че тази толерантност е реално постигната, затова не искам да нося този символ". But sure, аз игнорирам всичко, което не ми се връзва с наративa...

искам да спра :o
But goddamn,
you got me in love again

User avatar
Litz
Ascendent
Posts: 4068
Joined: Mon Aug 16, 2010 12:46 am

Re: Предстоящи филми, част IV

Post by Litz » Sun Mar 03, 2019 7:05 pm

Сериозно ли сравняваш оплакванеточна Холанд с тва на Лорънс? Щото заради неудобствата на Холанд не сме почнали да гледаме Спайди по джим шортс или анцуг Адидас, щото него го сърбят топките, нали.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Re: Предстоящи филми, част IV

Post by Roland » Sun Mar 03, 2019 8:23 pm

Litz wrote:
Sun Mar 03, 2019 7:05 pm
Сериозно ли сравняваш оплакванеточна Холанд с тва на Лорънс? Щото заради неудобствата на Холанд не сме почнали да гледаме Спайди по джим шортс или анцуг Адидас, щото него го сърбят топките, нали.
Това. Изобщо, яко флейл. Макар че честно казано скапаният грим на ДжейЛо в последните трейлъри е по-скоро белег колко е лоша рекламната кампания, отколкото на нейните лиготии. Тоя филм както казах изглежда умишлено го танкват, за да оправдаят MCU рестарт.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Предстоящи филми, част IV

Post by трубадур » Sun Mar 03, 2019 10:00 pm

новият хелбой трейлър се ядва бая повече, и този път вместо рамщайн (както беше за хелбой 2) са преработили дийп пърпъл, което винаги е добра идея

и не знам как го пропуснах това, но райън рейнолдс относно пикачу, метод актинг и въобще майсторлъка на актьощината:
https://www.youtube.com/watch?v=V3_LgIDqOwo

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Re: Предстоящи филми, част IV

Post by Roland » Sun Mar 03, 2019 11:56 pm

трубадур wrote:
Sun Mar 03, 2019 10:00 pm
новият хелбой трейлър се ядва бая повече, и този път вместо рамщайн (както беше за хелбой 2) са преработили дийп пърпъл, което винаги е добра идея

и не знам как го пропуснах това, но райън рейнолдс относно пикачу, метод актинг и въобще майсторлъка на актьощината:
https://www.youtube.com/watch?v=V3_LgIDqOwo
1. Трейлърът е океен, but, like, nobody asked for this movie...

2. Раян Рейнолдс е PR гений, особено човек като проследи колко голяма част от всички подобни изпълнения си ги измисля сам, а никой не му ги дава.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Killua
Ascendent
Posts: 3815
Joined: Sat Jun 11, 2005 10:10 pm
Location: София

Re: Предстоящи филми, част IV

Post by Killua » Mon Mar 04, 2019 8:43 am

Хахаххаха ох умирам на това видео :lol:

Много е як новият Фроузън трейлър наистина (не помня дали го коментирах). И най-вече това, че не му се разбира какво точно се случва.
shadow dance nikoga ne luje

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6451
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Re: Предстоящи филми, част IV

Post by tigermaster » Mon Mar 04, 2019 11:56 am

Леле, в новия трейлър на Хелбойчо на какво са направили смоука... Бая ми хареса, всъщност, за разлика от предишния.
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

User avatar
Martix
Jaghut Tyrant
Posts: 1939
Joined: Mon Aug 21, 2006 12:44 pm
Location: selfmade plain

Re: Предстоящи филми, част IV

Post by Martix » Mon Mar 04, 2019 1:06 pm

Новия трейлър на Хелбой е доста по-интересен от първия, но може би защото разказаха целия филм...
Плюс тва продължава да бие на евтино. Първите два филма са ми едни от любимите, но този не ме зарибява много повече от witch hunter-а на Вин Дизел.

А имах такива големи очаквания за киното на 2019, засега разочарование след разочарование.
There are no rules! I'm gonna get you!

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Предстоящи филми, част IV

Post by трубадур » Mon Mar 04, 2019 1:33 pm

Е има ги чикиите на скорсезе и тарантино все пак тая година, там кво нещастно празнене ще е дори преди да са излезли филмите, ама поне единият от тях може би ще става за нещо :lol:

иначе след първия трейлър на хелбой, който беше болката, сега това е толкова някак си ъндърдог малоумно, че руутвам за него, друго ще е след като ида, гледам го, и ме обиди :mrgreen:

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6451
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Re: Предстоящи филми, част IV

Post by tigermaster » Mon Mar 04, 2019 4:33 pm

Image

Току-що ми попадна слух, че Дисни извиват ръцете на кина, за да показват само "Капитан Марвел", с други думи. Това не знам доколко е вярно, обаче е забавно да видиш как тук, примерно, новите хитови филми около капитанката просто изчезват:
http://www.programata.bg/?p=31&l=1&c=1&id=5981
Бая народ се оплакват от това, че от петък натам друго няма.
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Re: Предстоящи филми, част IV

Post by Roland » Mon Mar 04, 2019 6:29 pm

Не знам, в Чикаго си върви всичко. Иначе функцията да класираш колко “очакваш” нещо беше тъпа по начало. Кофтито е, че направиха по-трудно да намериш средната оценка.
And you can't dance with a devil on your back...

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 17 guests