Предстоящи филми, част IV

Филми, бре, филми... Джена Джеймсън, Трейси Лордс – we have them all!
User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Re: Предстоящи филми, част IV

Post by Roland » Tue Apr 14, 2020 8:54 pm

Moridin wrote:
Tue Apr 14, 2020 8:09 pm
Човек, това ще е филмът на хилядолетието, ясно е от сега. ТОТАЛЕН ХАЙП. :shock: :ninja:
ДВАТА филма на десетилетието. Историята ще е сплитната на две.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Re: Предстоящи филми, част IV

Post by Moridin » Wed Apr 15, 2020 9:23 am

Don't know if even better or a let down
This is it. Ground zero.

User avatar
Dr. Horrible
Forsaken
Posts: 2932
Joined: Wed Jul 22, 2009 8:53 am

Re: Предстоящи филми, част IV

Post by Dr. Horrible » Wed Apr 15, 2020 10:00 am

А нали имаше информация, че ще правят и сериал за HBO max- Dune: The Sisterhood, на който пак Вилньов ще режисира пилотния епизод? Сега два филма. Ще отпадне ли сериала, или от рано са решили да доят яко кравата?

Не знам, аз нещо не мога да се хайпна. Снимките не ми изглеждат особено интригуващи, съвсем стандартни ми се струват. Може да го гледам, като излезе по кината, ама за момента наистина не разбирам този луд хайп, дето тресе целия нет.
But goddamn,
you got me in love again

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Re: Предстоящи филми, част IV

Post by Moridin » Wed Apr 15, 2020 10:13 am

Еми режисьор с култ following и без нито една крива стъпка прави супер обичан франчайз със звезден каст. Това ако не е за хайп, кое е? :D Дори Уидън с първите авенджъри не беше в толкова добра позиция.
This is it. Ground zero.

User avatar
Dr. Horrible
Forsaken
Posts: 2932
Joined: Wed Jul 22, 2009 8:53 am

Re: Предстоящи филми, част IV

Post by Dr. Horrible » Wed Apr 15, 2020 10:24 am

Ми не знам, наистина... Май малко лесно ми се вижда, прекалено маркетингово - най-хваленият режисьор взима най-хвалената сай-фай книга и най-популярните актьори и гледайте какво става! Сякаш прекалено отрано го подготвят за шедьовъра на шедьоврите. А снимките наистина са си много обикновени.

Може би щеше да е различно, ако бях харесал повече новия Блейд Рънър, но за мен той беше тотално style over substance. И щеше да е различно, ако действително исках да видя Шаламе като Пол Адреидски. Но за сега съм просто "Хъх, окей, ще го видим." вместо "Ааааа, нямам търпение, велико ще ееее!".
But goddamn,
you got me in love again

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Предстоящи филми, част IV

Post by трубадур » Wed Apr 15, 2020 10:27 am

И аз съм тъй, а харесах блейд рънър доста, ама преди това гледаното от вильо не ми хареса и грам... донякъде затворници ставаше. Плюс че шаламе ми е юбер антипатичната личност и след пародията, която беше The King ептем му нямам доверие. А и линч did it better, особено у версията, дето са му махнали името. :mrgreen:
Имам некъв умерен интерес, най-малкото, ако не друго, тоя човек знае как да борави с топ левел екипи и поне очаквам да е красив филм с хубави музика и звук.

пп. не може да се съди за даден филм по трейлър, еле па по снимки. Щото трейлърът на Черната вдовица например е тотална щета, ама не оставям да ми влияе на мнението. Да не забравяме колосалната простотия, която бяха ранните шотове от Вичъра.

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Re: Предстоящи филми, част IV

Post by Moridin » Wed Apr 15, 2020 10:37 am

За Шаламе сте прави, той е мухата в меда. За всичко останало: :metal: :metal: :metal: :metal: :metal:
This is it. Ground zero.

User avatar
Jen
Paragon
Posts: 645
Joined: Thu Mar 29, 2007 12:06 pm
Contact:

Re: Предстоящи филми, част IV

Post by Jen » Wed Apr 15, 2020 2:18 pm

Няма кой да направи по-добър Дюн от Вилньов в тоя момент, а и най-накрая. Има причина за хайпа, но Шаламе ме притеснява и мен откак са обявили каста. Той не е лош актьор, но е един такъв глъчкав, експанзивен, хвърчат кльощави крайници наляво-надясно; никога, никога не бих си го и помислила за интроспективен, супер large тъкмо в събраността и аристократизма си герой като Пол Атреидски. Нямам обяснение защо режисьор, дето има инак много прецизна работа с актьорите, е избрал точно него. Дано ни изненадат.
If I never meet you in this life, let me feel the lack.

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Предстоящи филми, част IV

Post by трубадур » Wed Apr 15, 2020 2:55 pm

То има безумен бюджет и къде 15 продуцента, нищо че валю е един от тях, може и да не е било баш негово решение, нищо че главен герой и би било странно той да е нямал последна дума за баш тоя кастинг, ма знайш ли ги :mrgreen:

Инак тоя филм ми е некво се тая, още повече, че съм фен на книгата, на филма на Линч и на документалката на Ходоровски, та с други думи зася ми минаваше под радара като ненужен. Но така бях и за блейд рънър, а той взе, че ми стана един от любимите филми за миналите 10 години, и въпреки това съществуването на тоя Дюн никва емоция не ми предизвиква. :dunno:

пп. от тая година хамерикански блокбастъри само Tenet ме вълнува умерено

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6439
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Re: Предстоящи филми, част IV

Post by tigermaster » Wed Apr 15, 2020 3:19 pm

И на мен Шаламе ми е странен избор, доколкото нито ми е особено харизматичен, колкото ще добър актьор да е, нито мога да си го представя в екшън сцена.
Обаче преди да видя поне трейлър, няма да го отписвам.
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Re: Предстоящи филми, част IV

Post by Roland » Wed Apr 15, 2020 7:32 pm

Шаламе цял Call Me By Your Name изигра само с поглед и праскова. Аз пък не мога да си представя по-подходящ актьор за Пол.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
alshu
Elder God
Posts: 5240
Joined: Tue Dec 21, 2010 12:21 pm

Re: Предстоящи филми, част IV

Post by alshu » Fri Jul 17, 2020 1:44 pm

Ахаха, Том Холанд пуска анекдоти, че вече течала някаква работа по Uncharted филма.
Той вече не одъртя ли достатъчно, че да играе стандартната версия на Нейтън?
The coffee had been steadily growing more and more execrable for the space of three weeks, till at last it had ceased to be coffee altogether and had assumed the nature of mere discolored water — so this person said. He said it was so weak that it was transparent an inch in depth around the edge of the cup. As he approached the table one morning he saw the transparent edge — by means of his extraordinary vision long before he got to his seat. He went back and complained in a high-handed way to Capt. Duncan. He said the coffee was disgraceful. The Captain showed his. It seemed tolerably good. The incipient mutineer was more outraged than ever, then, at what he denounced as the partiality shown the captain’s table over the other tables in the ship. He flourished back and got his cup and set it down triumphantly, and said:

“Just try that mixture once, Captain Duncan.”

He smelt it — tasted it — smiled benignantly — then said:

“It is inferior — for coffee — but it is pretty fair tea.”

User avatar
Litz
Ascendent
Posts: 4064
Joined: Mon Aug 16, 2010 12:46 am

Re: Предстоящи филми, част IV

Post by Litz » Fri Jul 17, 2020 2:42 pm

alshu wrote:
Fri Jul 17, 2020 1:44 pm
Ахаха, Том Холанд пуска анекдоти, че вече течала някаква работа по Uncharted филма.
Той вече не одъртя ли достатъчно, че да играе стандартната версия на Нейтън?
Холанд си изглежда млад още. За разлика от Мили Боби Браун, която е по-млада от него, но стилистите я карат да изглежда като лелка.

User avatar
alshu
Elder God
Posts: 5240
Joined: Tue Dec 21, 2010 12:21 pm

Re: Предстоящи филми, част IV

Post by alshu » Fri Jul 17, 2020 3:02 pm

Litz wrote:
Fri Jul 17, 2020 2:42 pm
alshu wrote:
Fri Jul 17, 2020 1:44 pm
Ахаха, Том Холанд пуска анекдоти, че вече течала някаква работа по Uncharted филма.
Той вече не одъртя ли достатъчно, че да играе стандартната версия на Нейтън?
Холанд си изглежда млад още.
Идеята е да играе тийн версията на Нейт...и шегата е, колко време се проточи дори и този последен избор за ролята. Доста години още преди Холанд се говори за такъв филм. Доколкото знам един от първите предложени за ролята, сега ще играе Съли - застаряващ опитен крадец на антики, който е бащинска фигура за главния герой.

Нищо общо с твоята vanity "Тоа па дъртак, къде се бута?" версия.
The coffee had been steadily growing more and more execrable for the space of three weeks, till at last it had ceased to be coffee altogether and had assumed the nature of mere discolored water — so this person said. He said it was so weak that it was transparent an inch in depth around the edge of the cup. As he approached the table one morning he saw the transparent edge — by means of his extraordinary vision long before he got to his seat. He went back and complained in a high-handed way to Capt. Duncan. He said the coffee was disgraceful. The Captain showed his. It seemed tolerably good. The incipient mutineer was more outraged than ever, then, at what he denounced as the partiality shown the captain’s table over the other tables in the ship. He flourished back and got his cup and set it down triumphantly, and said:

“Just try that mixture once, Captain Duncan.”

He smelt it — tasted it — smiled benignantly — then said:

“It is inferior — for coffee — but it is pretty fair tea.”

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6439
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Re: Предстоящи филми, част IV

Post by tigermaster » Mon Sep 21, 2020 1:39 pm

"Черната вдовица" излиза през ноември по кината в България.
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 18 guests