Предстоящи филми, част IV

Филми, бре, филми... Джена Джеймсън, Трейси Лордс – we have them all!
User avatar
Dr. Horrible
Forsaken
Posts: 2932
Joined: Wed Jul 22, 2009 8:53 am

Re: Предстоящи филми, част IV

Post by Dr. Horrible » Sat Jul 06, 2019 6:48 pm

Не е за Бел, защото има обикновени очи и тънки устни :D Ема Уотсън има симпатични, но обикновени черти, добра актриса е и има много роли, които може да изиграе чудесно (примерно в "Моята седмица с Мерилин" беше много ефектна и с много силно присъствие, там играеше обикновеното момиче, което Еди Редмейн kinda харесваше, но което пренебрегна тотално, когато в живота му се появи Мерилин Монро). Но не е чак красавица и затова не я подкрепях за Красавицата. И погледа ѝ няма тази прозорливост, която очаквам да има погледа на Бел. Някак Джейн Остин-ова ми е, би била идеалната чаровна героиня във всеки филм по Джейн Остин.

Иначе Покахонтас ми беше любимата принцеса като бях дете! След нея - Пепеляшка и след това - Бел.
But goddamn,
you got me in love again

User avatar
Litz
Ascendent
Posts: 4064
Joined: Mon Aug 16, 2010 12:46 am

Re: Предстоящи филми, част IV

Post by Litz » Thu Jul 18, 2019 11:39 am

Кивито ще режисира Тор 4. Което е доста добре.

Но бидейки супер повърхностна, искам секси Хемсуърт без дрехи. :mrgreen:

User avatar
penzata
Forsaken
Posts: 2891
Joined: Thu Dec 10, 2009 7:13 pm
Location: between the planescapes
Contact:

Re: Предстоящи филми, част IV

Post by penzata » Thu Jul 18, 2019 12:06 pm

Айде пак неприлични нарицателни. :roll: Дюд, пусни някакъв литц тълковен речник в някоя тема, че си е евало фара да те разкодира чуек.
The hardest battles are fought in the mind.

User avatar
Litz
Ascendent
Posts: 4064
Joined: Mon Aug 16, 2010 12:46 am

Re: Предстоящи филми, част IV

Post by Litz » Thu Jul 18, 2019 12:28 pm

Човек, киви е положително нарицателно за хората от Нова Зеландия, което им е повод за гордост.

Смисъл знам, че обичаш да се заяждаш с мен (не е като-да не съм давала поводи), ама в тоя случай е втф, щото първо нито киви е обидно нарицателно, напротив положително е, второ не е някакъв си мой неологизъм, а нещо абсолютно световно известно, дето мое се нарече обща култура.

Тайка Уатити е от Нова Зеландия, на хората от тази държава им се казва киви, щото е по-лесно и по-бързо. Ся ако бях казала пак, щеше да е по-ясно. Ама в киви няма нищо неприлично.

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6439
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Re: Предстоящи филми, част IV

Post by tigermaster » Thu Jul 18, 2019 12:43 pm

Какво е пак?
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

User avatar
Litz
Ascendent
Posts: 4064
Joined: Mon Aug 16, 2010 12:46 am

Re: Предстоящи филми, част IV

Post by Litz » Thu Jul 18, 2019 12:46 pm

Имах предвид ако бях написала "Кивито ПАК ще режисира Тор" щеше да е по-ясно.

Сори, мислех че киви за човек от Нова Зеландия е нещо световно известно. Явно не е.

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6439
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Re: Предстоящи филми, част IV

Post by tigermaster » Thu Jul 18, 2019 12:56 pm

За кивито знам. По някаква причина реших, че "пак" е някаква обидна дума за новозеландец, честно. (Сутринта една от котките ми ме събуди по възможно дай-отвратителния начин, който може да съществува, два часа по-рано, отколкото имах намерение да стана, и сега ми се спи, та две не виждам. Сори.)
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

User avatar
penzata
Forsaken
Posts: 2891
Joined: Thu Dec 10, 2009 7:13 pm
Location: between the planescapes
Contact:

Re: Предстоящи филми, част IV

Post by penzata » Thu Jul 18, 2019 3:53 pm

Litz wrote:
Thu Jul 18, 2019 12:28 pm
Човек, киви е положително нарицателно за хората от Нова Зеландия, което им е повод за гордост.

Смисъл знам, че обичаш да се заяждаш с мен (не е като-да не съм давала поводи), ама в тоя случай е втф, щото първо нито киви е обидно нарицателно, напротив положително е, второ не е някакъв си мой неологизъм, а нещо абсолютно световно известно, дето мое се нарече обща култура.

Тайка Уатити е от Нова Зеландия, на хората от тази държава им се казва киви, щото е по-лесно и по-бързо. Ся ако бях казала пак, щеше да е по-ясно. Ама в киви няма нищо неприлично.
Image


п.п. аз култура нямам, камо ли пък обща. :spite:
The hardest battles are fought in the mind.

User avatar
Litz
Ascendent
Posts: 4064
Joined: Mon Aug 16, 2010 12:46 am

Re: Предстоящи филми, част IV

Post by Litz » Thu Jul 18, 2019 3:58 pm

В случая аз бях права и тва не беше обида. :mrgreen:

Кажи ся мнение по темата. Заслужава ли Тор да е първият герой с четвърти соло филм и кво мислиш за решението като цяло. Искаме ли секси Крис Хемсуърт или не. Или сподели нещо за бъдещ филм.

User avatar
penzata
Forsaken
Posts: 2891
Joined: Thu Dec 10, 2009 7:13 pm
Location: between the planescapes
Contact:

Re: Предстоящи филми, част IV

Post by penzata » Thu Jul 18, 2019 4:52 pm

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Що, уе, така е по-добре, да няма никаква връзка. :mrgreen:

Тези въпроси по-добре да ги насочиш към Доктора - на мен, силно ми е все тая. Но на Уайтити бих желал да гледам друг филм, ама уви.
И, за да не мрънкяш :hihi: , този ъпкъминг чакам: Psychomagie, un art pour guérir


п.п. права си - печелиш! :thumbsup:
The hardest battles are fought in the mind.

User avatar
Litz
Ascendent
Posts: 4064
Joined: Mon Aug 16, 2010 12:46 am

Re: Предстоящи филми, част *IV

Post by Litz » Thu Jul 18, 2019 6:48 pm

Мен ми е интересно трубадура, иска ли го дебел или мускулест или на него Хемсуърт му е лигав.

User avatar
Dr. Horrible
Forsaken
Posts: 2932
Joined: Wed Jul 22, 2009 8:53 am

Re: Предстоящи филми, част IV

Post by Dr. Horrible » Thu Jul 18, 2019 11:21 pm

Много интересно решение... Рагнарок беше супер добър и супер свеж, нормално е хората да искат още от същото, аз самият също много му се изкефих. Хемсуърд е страхотен като Тор (особено като мускулест), така че се радвам, че ще продължи. Но все пак ми е странно... Дали Тор ще има все пак роля в третите Гардиъни, както Ендгейм сет-ъпна? Много се надявам, щото иначе би било тъпо. Нека го има първо там, дори в по-малка роля, пък след това да си му дадат негов филм. И все пак ако някой от оригиналните отмъстители заслужаваше нов филм, това е Капитана, защото така и не видяхме Капитан Америка 3 - Сивил Уор си беше отвсякъде Авенджърски филм. Искам трети солов за Капитана!

Но все пак Марвел направиха добре, че го почнаха много след Блек Уидоу. Защото ако бяха обявили ЧЕТВЪРТИ филм за някой от главните отмъстители, без да са направили дори ПЪРВИ за наташа, щях да избеснея!

И наистина е странно, че чупят модела с трилогиите. Това отваря много врати, вече значи всичко е възможно. Тези дни официално ще обяват повече планове за фаза 4 - на мен много интересно ми е каква ще е спойката. Защото Черната вдовица в миналото, Блек Пентър в Уаканда, Доктор Стрейндж в магически измерения, Тор в космоса, Гардиъните в друга част на космоса.... вече все едно не са в една вселена. Много ми се иска наистина отново да има обединяващ елемент и ми е много интересно какъв ще е. Ще видим какво ще обявят като филми след два дни, но до този момент НАИСТИНА не съм впечатлен, освен от Блек Уидоу, и чакам Дисни плюс сериалите им повече, че да си гледам УондаВижън, Бъкито и Фалкън!
But goddamn,
you got me in love again

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Предстоящи филми, част *IV

Post by трубадур » Fri Jul 19, 2019 9:58 am

Litz wrote:
Thu Jul 18, 2019 6:48 pm
Мен ми е интересно трубадура, иска ли го дебел или мускулест или на него Хемсуърт му е лигав.
Викаш не е станало ясно колко не ме ебе марвелицата, но Хемсуърт сякакъв върви, още малко му трябва, щото сам не може да изнесе филм все още за съжаление, но с правилния заобикалящ каст и като той е комик рилийфа рулира. Но иначе плочки юбер алес, а ко върнат и портман и тор е шъртлес, а тя ботомлес, тва ще ми е филмът на десетилетието. Но Хеми не ми е лигав - има мъжкарско излъчване без да се напряга, и както батиста правилно вика прилича на чиляче от ебане на ангел и пират. Само да не го слагат покрай теса томпсън, тая мацка много си го не може.

бтв, новият Топ Гън ще попиляващ от смях, тва ще е по-зле и чешещо егото от джак рийчър или еба ли ко кво беше името на 2 метра гигант на книга изигран от том круз.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Re: Предстоящи филми, част IV

Post by Roland » Fri Jul 19, 2019 10:06 am

@Dr. Horrible дай им шанс да изградят нещо ново от начало. Фаза 1 също беше самостоятелни филми. Тогава сработи, ще сработи и сега.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Dr. Horrible
Forsaken
Posts: 2932
Joined: Wed Jul 22, 2009 8:53 am

Re: Предстоящи филми, част IV

Post by Dr. Horrible » Fri Jul 19, 2019 11:16 am

А, аз не съм се отказал да им давам шанс, ясно е, че за всеки нов марвелски филм съм първа писта, ама все пак исках да изразя умерен скептицизъм :D

Иначе първа фаза беше най-слаба... Но дори там имаше спойка - Ник Фюри и/или Кълсън участваха във всеки филм - в двата Айрън мен, в Тор, в Капитан Америка, в Отмъстителите... Просто си личеше, че нещата отиват към нещо голямо, че на тези елементи им предстои да се съберат. Ще видим сега накъде ще отидат. В крайна сметка започват с Блек Уидоу, така че началото няма как да е по-добро, дано използват този летящ старт по уместен начин!
But goddamn,
you got me in love again

Who is online

Users browsing this forum: Bing [Bot] and 14 guests