Предстоящи филми, част IV

Филми, бре, филми... Джена Джеймсън, Трейси Лордс – we have them all!
User avatar
Litz
Ascendent
Posts: 4064
Joined: Mon Aug 16, 2010 12:46 am

Re: Предстоящи филми, част IV

Post by Litz » Sat Jun 29, 2019 11:42 am

Урсула понеже е вдъхновена от Дивайн трябваше морално да бъде изиграна от драг кралица и това трябваше да бъде Джинджър Миндж. Точка.


Роб Маршъл е ужасен за такава голяма продукция. Последния път като режисира русалки беше трагичен

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6439
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Re: Предстоящи филми, част IV

Post by tigermaster » Tue Jul 02, 2019 1:47 pm

Трябваше да вземат Любо Нейков направо да играе Урсула.
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

User avatar
Litz
Ascendent
Posts: 4064
Joined: Mon Aug 16, 2010 12:46 am

Re: Предстоящи филми, част IV

Post by Litz » Wed Jul 03, 2019 2:57 pm

Мулан ще бъде трагичен филм. Няма да има песни??? Няма да има Мушу??????

И освен тва ще имаме китаец на име Khan, щото тва е най -китайското име евър....

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6439
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Re: Предстоящи филми, част IV

Post by tigermaster » Wed Jul 03, 2019 4:09 pm

Litz wrote:
Wed Jul 03, 2019 2:57 pm
Няма да има песни???
Това е прекрасно, бтв.
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Предстоящи филми, част IV

Post by трубадур » Wed Jul 03, 2019 4:20 pm

Тоя филм ще струва 300 милиона, предстай си кво пране на пари ще е, още повече, че дори нема дракон. И е поредната простотия да се даде мега бюджет на инди режисьор. :metal:

User avatar
Killua
Ascendent
Posts: 3815
Joined: Sat Jun 11, 2005 10:10 pm
Location: София

Re: Предстоящи филми, част IV

Post by Killua » Wed Jul 03, 2019 7:13 pm

Ее, как без песни, муланските са толкова яки
shadow dance nikoga ne luje

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6439
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Re: Предстоящи филми, част IV

Post by tigermaster » Wed Jul 03, 2019 7:57 pm

Язе па искам да изригнат с някаква псевдоисторическа епика с кунг-фу и изобщо да забравят, че правят филм на "Дисни". Вероятно няма да ме огрее, ама...
Иначе, като гледам каста, може и на предпремиера да се занеса. Джет Ли в ролята на императора е просто чудесна идея. Мислех, че Дони Йен ще е злодеят - щеше да му пасне като ръкавичка тая роля, ама както и да е.
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

User avatar
Litz
Ascendent
Posts: 4064
Joined: Mon Aug 16, 2010 12:46 am

Re: Предстоящи филми, част IV

Post by Litz » Thu Jul 04, 2019 4:55 pm

Доста ме кефи как целият интернет гръмна, щото Ариел ще е черна, а тотално игнорват факта, че режисьора на тоя филм ще е Роб Маршъл при който парите просто потъват л, 400 милиона за Карибски пирати 4 дори не знам къде са отишли, щото той филм е Джони Деп и Пенелопе Крус в тъмна стаичка.

В Девет пък тоя идиот не можа да режисира Даниел Дей Луис като хората и филма беше зле. Мемоарите също. Тоя е пълен бездарник, но нека драматизираме за черната Ариел, щото точно тя ще развали филма.

User avatar
Killua
Ascendent
Posts: 3815
Joined: Sat Jun 11, 2005 10:10 pm
Location: София

Re: Предстоящи филми, част IV

Post by Killua » Thu Jul 04, 2019 5:50 pm

Ариел ще е черна?? :neutral: :( :cry:
shadow dance nikoga ne luje

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Предстоящи филми, част IV

Post by трубадур » Thu Jul 04, 2019 5:54 pm

Ебе ги дисни, маршъл дося им е снесъл 3 хита един след друг, вкл. и 4-те пирати, дето вярно че са изклесан пустиняк, но хит въпреки това, така че тоя си им е идеален. Знае как да изпере парите правилно

User avatar
Litz
Ascendent
Posts: 4064
Joined: Mon Aug 16, 2010 12:46 am

Re: Предстоящи филми, част IV

Post by Litz » Thu Jul 04, 2019 6:15 pm

Не виждам проблем с Ариел. Тя у русалка, а доколкото аз знам те нямат раса, а и детето е мега талантливо и гласа й ще пасне на саундтрак писан от Миранда. Смисъл ако тва беше лайф екшън Брейв и Мерида беше средновековна черна шотландка, тогава окей, ама за Ариел да спорим точно, при положение, че тва е режисьора.


Маршал сътвори визуално най-скучните пирати, дето идея си нямам тоя бюджет къде е отишъл. Пак казвам, тоя некадърник не можа да режисира Дей Луис като хората, което е безумно.

Още има некве слухове за Хари Стайлс като Ерик, което не е лоша идея.

User avatar
Killua
Ascendent
Posts: 3815
Joined: Sat Jun 11, 2005 10:10 pm
Location: София

Re: Предстоящи филми, част IV

Post by Killua » Thu Jul 04, 2019 6:41 pm

Това ми е любимото Дисни филмче евър!!
Че ще я гледам и черна, ще я гледам. С червенокосата Ани го приех по-лесно, там поне косата го докарваше като форма, макар не и като цвят.
Как да е, по принцип нямам против такива промени, просто това си ми е детската любов и червената коса си е запазена марка... Ако успеят да докарат косата да се връзва с тена и да не седи безумно, ще живея (то този риск го има с лайв екшън на Ариел така или иначе).

Някой гледа ли Цар Лъв, излезе ли изобщо?
Много съм скептична там, изглежда ми по-излишен и от Аладин
shadow dance nikoga ne luje

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Re: Предстоящи филми, част IV

Post by Roland » Thu Jul 04, 2019 7:32 pm

След две седмици излиза
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Dr. Horrible
Forsaken
Posts: 2932
Joined: Wed Jul 22, 2009 8:53 am

Re: Предстоящи филми, част IV

Post by Dr. Horrible » Sat Jul 06, 2019 12:00 am

Ето я Ариелката.
Spoiler: show
Image
Щом са решили да е чернокожа - нека. По-запознатите с актрисата казват, че можела много хубаво да пее, което наистина е важно. Аз се изненадах, че Урсула не е черна - в повечето по-странични неща, които пак са собственост на Дисни я правят чернокожа - в Once Upon a Time беше чернокожа и имаше много хубава история, в Наследниците 2 дъщеря ѝ беше чернокожа... А ето защо е било - не са искали две чернокожи актриси едновременно. Мен би ме кефело всички русалки да са чернокожи - щом руласката не е зеленикава, все тая дали е бяла или черна...
Като се замисля, аз най-често скипвам
тези игрални версии. Гледах само две - Пепеляшка заради Ричард Мадън и Кейт Бланшет и Книга за джунглата, за да чуя как Скарлет озвучава змията :heart: Красавицата пропуснах заради катастрофално кастнатата Красавица (Ема Уотсън е детската ми любов, но не е Бел), а Дъмбо, Аладан, Алиса и Цар Лъв дори не съм мислел да ги гледам...

Ааааа, Злодеида гледах! Даже не само на кино, а и вкъщи два-три пъти съм си го гледал. То беше ФЕНОМЕНАЛНО, защото беше наистина променено, а не просто красивата анимация направена с грозни актьори и кавъри на песните... То ми хареса много и с нетърпение чакам втората част.
But goddamn,
you got me in love again

User avatar
Killua
Ascendent
Posts: 3815
Joined: Sat Jun 11, 2005 10:10 pm
Location: София

Re: Предстоящи филми, част IV

Post by Killua » Sat Jul 06, 2019 6:37 am

@Dr. Horrible, от любопитство, защо Ема Уотсън да не е Бел? Заради гласа или друго? Явно на теб Красавицата ти е била от по-любимите принцеси значи? :д

Аз я видях девойката, която ще играе Ариел, на прима виста и за мен това не е Ариел, ама дано освен да пее да може и да играе и да ме опровергае! :) (Ариел е моделирана по Алиса Милано, така че визуално нещо такова съм си представяла.)

Инак има един леко бозав сериал, "Русалка", та там също има чернокожи русалки. Бях слушала интервю с каста и едното момиче беше мега щастливо, че играе русалка, защото по принцип русалките са си запазена марка на белите актриси. Not anymore явно!
shadow dance nikoga ne luje

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests