Предстоящи филми, част IV

Филми, бре, филми... Джена Джеймсън, Трейси Лордс – we have them all!
Shamajotsi
Adept

Re: Предстоящи филми, част IV

Post by Shamajotsi » Sat Dec 12, 2020 12:27 am

Не знам защо Dr. Horrible е използвал спойлър таг, ама better safe than sorry, тъй че...
Spoiler: show
Това дали значи, че "Netflix/Defenders" синематик юнивърса става част от MCU? Надали, при все че Махершала Али вече игра Котънмаут, пък сега щял да бъде и Блейд, ама кой знае. In-universe обяснението може да е, че просто много си приличат героите :lol:

Dr. Horrible
Forsaken

Post by Dr. Horrible » Sat Dec 12, 2020 11:27 pm

Използвах спойлър таг, за да е по-вълнуващо :lol:

Иначе, предполага се, че ще има нещо като софт рибуут - някои актьори ще се запазят, но други не. Слуховете гласят, че Кевин Файги харесва Чарли Кокс като Деърдевил, Кристен Ритър като Джесика Джуинс и Джон Бърнтол като Пънишър. Другите обаче май са аут :lol: Аз искам само Деърдевил и Електра да ми върнат, така че надежда за мен на този етап ИМА!
Life is a gift. We must celebrate it! We have to dance, to show God we are grateful to be alive.

Litz
Forsaken

Post by Litz » Sat Dec 19, 2020 5:13 pm

Female lead Pirates of the Caribbean reboots ще бъде крака. Всички жени в него ще са nlogs, супер умни, красиви, ще могат да трепят всичко, всички мъже ше са тъпи сексисти и главната героиня ще е спешъл снежинка :mrgreen:

Най-тъжното е, че Елизабет е един от най-готините и добре написани женски персонажи в блокбастър франчайз евър. Нито е нлог, нито е Мулан, а е абсолютно прекрасна и нюансирана героиня, която използва ЖЕНСКИТЕ си качества и опит, за да постигне целите си, а не е "Всичко женско е тъпо, аз трепя всички мъже с мъжка сила"

tigermaster
Elder God

Post by tigermaster » Sat Dec 19, 2020 5:43 pm

Какво е нлог?
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „Tenet“/“Тенет“

penzata
Forsaken

Post by penzata » Sat Dec 19, 2020 5:47 pm

Litz wrote:
Sat Dec 19, 2020 5:13 pm
Най-тъжното е, че Елизабет е един от най-готините и добре написани женски персонажи в блокбастър франчайз евър.
:ninja:

п.п.
tigermaster wrote:
Sat Dec 19, 2020 5:43 pm
Какво е нлог?
NLOG
Abbreviated for "not like other girls". Someone who is NLOG is basically the female equivalent of a neck beard and believe that to make themselves better they need to take others down.
The hardest battles are fought in the mind.

трубадур
Ascendent

Post by трубадур » Sat Dec 19, 2020 6:17 pm

То пиратите отдавна е ясно, че без Вербински и Деп са тотална катастрофа, няма да е голямо значение точно кой какво как и въобще. Иначе, ако мацките са пиратки, най-вероятно поне една от тях ще е Anne Bonny, те трябва да са един вид NLOG, че да оцелеят в тая атмосфера. Т.е. пиенье, ебанье, бой, дет се вика, ако има място, където от жените се очаква да се държат като мъже, това ще да е било пиратските години.

Litz
Forsaken

Post by Litz » Sat Dec 19, 2020 7:24 pm

Мацките шса като Ефи Стонъм в петия филм или като новото Мулан или новите Ангели на Чарли.

Бтв несериозно е, че са минали 14 години от Дейви Джоунс и че той изглежда все така великолепно, но в същото време нямаме нищо като ефекти, което да се доближава до него, ами имам чувството че нещата отиват на по-зле.

трубадур
Ascendent

Post by трубадур » Sat Dec 19, 2020 8:28 pm

Бе не е баш така, Танос е много добре, както и Голъм и онова белото орк в Хобит, плюс, все пак, таковато... Аватар. но Дейви си остава сила, спор няма. Развиват се нещата, просто дигитален образ, омешан с великолепна идея и топ тиър актьорска игра не идват всеки ден и малко проекти дори изизкват такъв.

демек, супер съм съгласен с теб кат цяло иначе, женски пирати ще е много тъпо най-вероятно и Дейви Джоунс ми е един от най-любимите персонажи, ама малко повеке нюанс си требе @Litz :lol:

Litz
Forsaken

Post by Litz » Sat Dec 19, 2020 9:29 pm

Gollum не го броим, тва е легенда. Танос е добре и Аватар го забравих. Ма три филма ли верно са ти аргументите.

Освен тва Дейвито ми се струва по-сложен за анимиране от Танос. И изглежда толкоз реалистично. Защо тази техника не се използва?

Martix
Aes Sedai

Post by Martix » Sat Dec 19, 2020 10:10 pm

Все пак карибските пирати са най-скъпите филми в историята на киното (поне в тази епоха на digital film making). Може би тази техника не се използва, защото техниката е, да замеряш проблема с пари, докато пипалата започнат да изглеждат добре.
Доброто cgi във cgi heavy филм просто не е достъпно на цени под 200 милки за сега. Не помага и факта, че студиата просто отказват да дават пари за 3d и филм с качествено направено 3d излиза веднъж на 5 години. :<
Man has always assumed that he was more intelligent than dolphins because he had achieved so much...the wheel, New York, wars and so on...while all the dolphins had ever done was muck about in the water having a good time. But conversely, the dolphins had always believed that they were far more intelligent than man...for precisely the same reason.

трубадур
Ascendent

Post by трубадур » Sat Dec 19, 2020 10:49 pm

Аргументът ми е, че малко филми наистина изискват централен дигитален герой, а където е нужно, по-често отколкото да не, е изпипан. Въпросът е, че малко от тия филмове реално влачат великолепието, което е дейви джоунс. Просто нямат нужда. И не са само 3 филма. Джон Картър, всите нови планети на маймуните, животът на пи, Blade Runner 2049, Rogue One, Алита батъл ейнджъла, въпросът е, че нещата стават все по-сиймлес и даже е трудно да се прецени в кадърните продукции точно колко дигитално пипане има. Да не говорим, че в ендгейм и инфинити вора далеч не е само танос изпипаният, а цялата му клика.

Ся почнахме ОГРОМНАТА ТЪПОТИЯ, КОЯТО е сериалът тъмните му материи, но анимацията и вкарването на животните на екран е великолепно просто. Технологията се бута постоянно. Просто в началото беше ръш кой ще го направи най-добре, почне се от джар джар, в същото време се разработва голъм, да се скочи до доби (в хари потър) и накрая Дейви Джоунс просто да изкърти. И трите пирата под ръководството на Вербински са иноватори и доказателство, че може да се направи.

Ся проблемът е, че просто няма франчайз, който да влачи креативния потенциал на пиратите, и видяхме като сложиш стар варс върху фенове, антифенове, и бизнесмени, а не върху реално кадърни хора получаваш само полиране и стъпване на сигурно, въпреки че бабата анус беше добре направена (тая дето даде меча на рей в първия филм). Освен това, отново сериал, мандалориънъ прави лудница и солиден прогрес в снимките с дигитална среда околко действително заснети обекти. С други думи вече не е и чак толкова до пари даже, ще стане наистина, ако дигиталните артисти вземат се пазят от експлоатация, но това е друга бира.

Просто при Дейви бяха пипала, кадърен актьор, добра идея, екип, искащ да докаже на режисьора си колко по-добре може да бъде. До Танос баш такава перфектна буря просто нямахме.

трубадур
Ascendent

Post by трубадур » Wed Feb 03, 2021 4:32 pm

Снайдер къта имал премиерна дата, баси.

18 януари иде. Това е ясно, че ше е на хъбъо мах.

бтв, и черната вдовица има нова дата - 7 май. Това не гледах дали ще го пляснат на дисни плюс или очакват кина или квото там било...

Dr. Horrible
Forsaken

Post by Dr. Horrible » Thu Feb 04, 2021 6:21 pm

Това не е нова дата, още от октомври е в тази дата вдовицата. Дано излезе на нея, макар шансовете да не са големи :(
Life is a gift. We must celebrate it! We have to dance, to show God we are grateful to be alive.

Litz
Forsaken

Post by Litz » Thu Feb 04, 2021 6:56 pm

Аз чакам last night in soho, щото Едгар Райт и кастът е брутален. Дано да мога да го гледам на голям екран.

tigermaster
Elder God

Post by tigermaster » Fri Feb 19, 2021 2:08 am

Новият "Мортал Комбат" изглежда тъпо, обаче едно време се кефех на игрите, а и Хироюки Санада е сила, та ще трябва да го гледам. Бях останал с впечатлението, че ще е вързан с анимационния филм за Скорпиона, който излезе наскоро и който е абсурдно як. Явно няма да е така, предвид каквото показаха с Джакс в трейлъра.
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „Tenet“/“Тенет“