Blade Runner 2049

Филми, бре, филми... Джена Джеймсън, Трейси Лордс – we have them all!
User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Blade Runner 2049

Post by трубадур » Wed Nov 01, 2017 9:27 am

бе лето е келеш на квадрат южуали, а за тъпата му банда не ми се ще да се присещам, но и аз нямах ядове с него, да не говорим, че по принцип пичът на екран няма лабаво. mr nobody и реквиемът не са случайни филми.

И да, батиста беше единственото смислено нещо в последния бонд, където самият бонд, екшънът и всичкото бяха колосално лейм, да не говорим, че и жените напоследък в бондовете са някакъв абсолютен пас. Минус олга курурурурулянкото, към която имам твърде големи симпатии, но това вече е отпреди цели 2 филма.

User avatar
Matrim
Moderator
Posts: 5260
Joined: Mon Dec 22, 2003 10:58 pm
Location: Remedy Lane

Re: Blade Runner 2049

Post by Matrim » Wed Nov 01, 2017 11:02 am

Amelia wrote:
Wed Nov 01, 2017 6:26 am
Много красив и много тъп филм.

Надявам се следващият път, когато някой заспи на йониката си, да го уволнят, а не да вкарват получения продукт с възможно най-надупен звук в саундтрака на филма.
:yay: :yay:
Ridcully: "A few twenty-mile runs and the Dean'd be a different man."
Bursar: "Well, yes. He'd be dead."
Ridcully: "He'd be healthy."
Bursar: "Yes, but still dead."

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Blade Runner 2049

Post by трубадур » Wed Nov 01, 2017 11:06 am


User avatar
coldie
Forsaken
Posts: 2969
Joined: Fri Dec 05, 2008 10:20 pm

Re: Blade Runner 2049

Post by coldie » Wed Nov 01, 2017 4:27 pm

Amelia wrote:
Wed Nov 01, 2017 8:40 am
Гослинг просто не мога да го взема насериозно с тая неговата физиономия, което значи, че съсипва за мен всеки сериозен филм, в който го вкарат.
Един от най-правдоподобно играещите и влизащи в ролята актьори. Гледала ли си Drive?

Ако ги съдим по лични виждания за физиономията на някой, то тогава за мен Последният Джедай, ще е голям провал, щото физиономията на дъртия Хамил, въобще не ми покрива представата, за улегнал, мъдър и прочее човек.

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Re: Blade Runner 2049

Post by Amelia » Thu Nov 02, 2017 4:08 am

Лето е добър актьор, но тук ми изглежда много miscast-нат, а и глупостите, които го бяха накарали да приказва, не подобряват положението. Гослинг също е добър актьор, който тук е miscast-нат. С тоя бейбифейс и произлизащото от него бета-излъчване винаги ми е изглеждал като изнежено средно ниво мениджърче на опашката в Старбъкс. Просто не ми се връзва с тази роля (и с никоя от сериозните му роли). Аз изпитвам някаква дълбока ирационална неприязън към него и Джейк Джиленхал и съответно всеки филм с тях е априори изпортен за мен. Иначе не са лоши в професията си, хората, ама нимоа просто с тея техните мутри.

Иначе съм съгласна, че филмът е експириънс. От визуална гледна точка наистина е рядко срещано явление. И не говоря само за постапокалиптичните красоти, а и за всичките визуални метафори, наблъскани в тея красоти. За съжаление, обаче, инфото, което ни предават с неща, които не са визия - т.е. със сценарий, диалози и звук - сере на всичко, постигнато от визията.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: Blade Runner 2049

Post by Xellos » Wed Nov 15, 2017 9:29 pm

Ха, не било само зелени фонове... :shock:
https://www.boredpanda.com/cinematograp ... -workshop/
:ninja:

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Blade Runner 2049

Post by трубадур » Wed Nov 15, 2017 9:35 pm

Е то след като в некви мега скъпи филми като Карибски пирати петорката и последния торец показват, че още не сме стигнали момента, дека ще заместваме чаршафа незабележимо оставаше точно тоя филм да се мъчат с тая гняс. Откак е обявен се говореше, че ще го правят по олд-скуул начина, което ми се ще да беше нормално, а не нещо, на което единствено Нолън държи, щом опрем до суперпродукции. :ninja:

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 20 guests