Blade Runner 2049

Филми, бре, филми... Джена Джеймсън, Трейси Лордс – we have them all!
User avatar
Matrim
Moderator
Posts: 5260
Joined: Mon Dec 22, 2003 10:58 pm
Location: Remedy Lane

Re: Blade Runner 2049

Post by Matrim » Mon Oct 30, 2017 8:24 pm

За кое от всичко е омг-то, че да мога да взема отношение, щото кристална топка - нямам.
Например това, че не си наясно кой е режисьорът на филма. :P
Ridcully: "A few twenty-mile runs and the Dean'd be a different man."
Bursar: "Well, yes. He'd be dead."
Ridcully: "He'd be healthy."
Bursar: "Yes, but still dead."

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: Blade Runner 2049

Post by Xellos » Mon Oct 30, 2017 9:19 pm

Който не е гледал филма, хептен не му тежи мнението. За другите теоретично е възможно.

^ e омъгъ означава:
- Добре че си ти от паралелната вселена за да ни открехнеш, че Ридли Скот си е сменил името за втория БР на Денис Вилньов. :facepalm:
:ninja:

User avatar
coldie
Forsaken
Posts: 2969
Joined: Fri Dec 05, 2008 10:20 pm

Re: Blade Runner 2049

Post by coldie » Mon Oct 30, 2017 9:20 pm

Matrim wrote:
Mon Oct 30, 2017 8:24 pm
За кое от всичко е омг-то, че да мога да взема отношение, щото кристална топка - нямам.
Например това, че не си наясно кой е режисьорът на филма. :P
Виноват, просто гледах трейлъра и съм пропуснал едно executive пред director :oops:
А освен това "например", питах за всяко конкретно нещо, щото аз написах няколко неща. Между другото ти човека с ник Трубадур ли си?

User avatar
coldie
Forsaken
Posts: 2969
Joined: Fri Dec 05, 2008 10:20 pm

Re: Blade Runner 2049

Post by coldie » Mon Oct 30, 2017 9:23 pm

Xellos wrote:
Mon Oct 30, 2017 9:19 pm
Който не е гледал филма, хептен не му тежи мнението. За другите теоретично е възможно.

^ e омъгъ означава:
- Добре че си ти от паралелната вселена за да ни открехнеш, че Ридли Скот си е сменил името за втория БР на Денис Вилньов. :facepalm:
Чудя се дали да го гледам, навремето доста си падах по фантастиката. Обаче е натоварващо. Поне за мен.

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Blade Runner 2049

Post by трубадур » Mon Oct 30, 2017 9:25 pm

Всяко твое мнение е некохерентна каша, показваща единствено тъга - това, че обърка режисьора е най-малкото :mrgreen:

User avatar
coldie
Forsaken
Posts: 2969
Joined: Fri Dec 05, 2008 10:20 pm

Re: Blade Runner 2049

Post by coldie » Mon Oct 30, 2017 9:34 pm

трубадур wrote:
Mon Oct 30, 2017 9:25 pm
Всяко твое мнение е некохерентна каша, показваща единствено тъга - това, че обърка режисьора е най-малкото :mrgreen:
Обърках го, а защо си мислиш, че Ридли Скот всъщност не е истинският режисьор? Но това го оставяме на страна, объркал съм - объркал съм.
В мнението ми, на което каза омг, написах неща, които не се отнасят до филма. Затова те попитах какво омъгъ-станствуваш. Не се заяждам.

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Blade Runner 2049

Post by трубадур » Tue Oct 31, 2017 12:37 am

Всичките ти мнения са такива, почти. Отнякъде хванеш нещо, защото си чул еди какво си, непроверена информация, достига до някакви диви заключения, преплетени през разни бръщолевения, които нямат нищо общо с темата, въобще пълна каша.

Отделно ридли не е ръководил стойностен филм сигурно от над 20 години, тъй че можем да сме сигурни, че новият блейд рънър не е негово дело.

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6439
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Re: Blade Runner 2049

Post by tigermaster » Tue Oct 31, 2017 12:41 am

"Марсианецът", "Небесно царство" и "Гладиатор" са хубави филми пък.
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Blade Runner 2049

Post by трубадур » Tue Oct 31, 2017 8:56 am

Небесно царство го харесвам умерено и то само в удължената версия, гладиатор е мъка, а марсианецът го пропуснах с могъщество. Не отричам заслугите на ридли, все пак първият пришълец ми е в топ петицата, и качеството на филма не може да се приписва единствено на о'банон, гигер, шъсет и актьорите.

Ако става на въпрос единствено Американски гангстер е филм, който отговаря на ранната му филмография. Доста е трудно да докараш усещането и качеството на 70-ка класика, ала серпико или френска връзка, та не мога да отрека колко добре направен беше.

User avatar
coldie
Forsaken
Posts: 2969
Joined: Fri Dec 05, 2008 10:20 pm

Re: Blade Runner 2049

Post by coldie » Tue Oct 31, 2017 9:16 pm

трубадур wrote:
Tue Oct 31, 2017 12:37 am
Всичките ти мнения са такива, почти. Отнякъде хванеш нещо, защото си чул еди какво си, непроверена информация, достига до някакви диви заключения, преплетени през разни бръщолевения, които нямат нищо общо с темата, въобще пълна каша.

Отделно ридли не е ръководил стойностен филм сигурно от над 20 години, тъй че можем да сме сигурни, че новият блейд рънър не е негово дело.
Вместо да ме нападаш, можеше да отговориш на директните въпроси. Нали можеше?

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Re: Blade Runner 2049

Post by Amelia » Wed Nov 01, 2017 6:26 am

Много красив и много тъп филм.

Надявам се следващият път, когато някой заспи на йониката си, да го уволнят, а не да вкарват получения продукт с възможно най-надупен звук в саундтрака на филма.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: Blade Runner 2049

Post by Xellos » Wed Nov 01, 2017 8:08 am

Еми то си е АРТ сцени навързани помежду си с малко сценарий и качествени актьори. Аз си се размазах в киносалона, ама за второ гледане... не, щото ще почна да го анализирам и ойде у реката. Ама да не го гледаш изобщо е малко крайно.

офтопик за Амелия - че се сетих от аватара ти, Jon Hamm ще играе с Дейвид Тенант в Добри поличби ДЪ МУВИ. Съдейки по това, че Габриел го нямаше май в книгата ще е интересен новия сценарий на Геймън.
:ninja:

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Re: Blade Runner 2049

Post by Amelia » Wed Nov 01, 2017 8:40 am

ОХ НА КАКА!!! (Тва беше за Джон Хам). :heart:

Иначе, аз и от актьорите в Блейд Рънъра не съм особено възхитена. Гослинг просто не мога да го взема насериозно с тая неговата физиономия, което значи, че съсипва за мен всеки сериозен филм, в който го вкарат. А те па го тикат навсякъде. Пфу, колко ми е писнал! Оная, дето играеше Love, беше толкова зле, че едва я понесох. Изцъкления Джаред Лето с дълбокомудрените речи беше водевилна трагикомедия. Останалите, включително Харисън Форд и Робин Райт, бяха уотевър - нито кефят, нито дразнят. Само AI мацката на Гослинг беше яка. И Батиста. Та, некъф кечист, оказва се, играе по-добре от господата и госпожите с редицата велики награди.

Останалото верно е като артси слайд шоу, с яки сцени, сложени за да има яки сцени, независимо от това дали имат смисъл или не. Щото сюжетно е абсолютен аборт тоя филм. А концепцията за репликантите беше тъпа още в първия Блейд Рънър, ама сега като вкараха и няква бременност в уравнението, съвсем си еба капаците.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Blade Runner 2049

Post by трубадур » Wed Nov 01, 2017 8:49 am

Батиста е човек с присъствие, каквото много малко актьори реално притежават. Плюс тоя глас на чакъл искам да го гледам в по-централни роли.

колди, не те нападам, просто твоята реалност води до коментари и включвания, които са твърде затормозяващи и им липсва очевадното, за да е ясно, че са бъзик и повече навеждат на мисълта, че явно ги мислиш тия работи и просто е саднес на макс.

пп. ако не беше дункирк, а и още не знам какво са направили с джъстис лигата, но блейд рънъра щеше да е филмът на годината, уно не е филм, уно е експириънз. :mrgreen:

ппп. тоя коментар го редактирах само 17 пъти

User avatar
penzata
Forsaken
Posts: 2891
Joined: Thu Dec 10, 2009 7:13 pm
Location: between the planescapes
Contact:

Re: Blade Runner 2049

Post by penzata » Wed Nov 01, 2017 9:20 am

трубадур wrote:
Wed Nov 01, 2017 8:49 am
.... уно не е филм, уно е експириънз. :mrgreen:
Ю къмплийт ми. :ninja:

Батиста е великолепен. Той бе най-якото нещо в последната Бонд прашница.
А Рънъра си е филмът на годината.
Присъствието на Лето бе чудно: някаква глуха освирепялост на сляпо куче; страхотен беше и как си придърпваше неразбиращият Декард към себе си. Всичко, около Лето, бе като излязло от клип на 30 секъндс ту Марс, което работеше страшно метафизично. Лето (хесуса/пророка) скива бъдещето и ни го предлага в арт клиповете си, които са действителност в Л.А. 2049. Че кое не му е якото. :spite:
The hardest battles are fought in the mind.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 20 guests