Дисни

Филми, бре, филми... Джена Джеймсън, Трейси Лордс – we have them all!
User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6439
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Re: Дисни

Post by tigermaster » Mon Nov 16, 2020 1:31 pm

tigermaster wrote:
Sun Mar 19, 2017 6:29 pm
Как да е, на мен изведнъж ми се дощя да чуя въпросната песен в изпълнение на Нура от Battle Beast или Флор от Nightwish. Едва ли някога ще ме огрее, ама... Отивам да търся метъл кавъри.
Флор:
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Re: Дисни

Post by Roland » Tue Jan 05, 2021 6:13 pm

Гледах снощи Onward за първи път и ме разби от кеф :) Толкова повече ми хареса от абсолютно бездушния ( :lol: :lol: :lol: ) Soul, а очаквах да е точно обратното.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Litz
Ascendent
Posts: 4064
Joined: Mon Aug 16, 2010 12:46 am

Re: Дисни

Post by Litz » Thu Jan 07, 2021 4:24 pm

Слушам Disney War и супер интересната книга. Засега съм на възхода на Айснър и имаше няколко интересни изказвания като тва как в много компании, когато основателят умре и бива заменен с финансисти и анализатори, които задушават иновациите и как той не иска да е тва. Катценбърг ме дразни, щото все едно за себе си слушам като това с непоздравявенето на хора, щото е губене на време :ninja:

Иначе не знаех, че преди Айснър Дисни е била пред фалит и е била само паркове.

Крънчването на аниматорите ме натъжи. :/

User avatar
aiva
Misting
Posts: 275
Joined: Tue Mar 21, 2017 9:10 pm

Re: Дисни

Post by aiva » Sun Jan 17, 2021 4:04 pm

Roland wrote:
Tue Jan 05, 2021 6:13 pm
Гледах снощи Onward за първи път и ме разби от кеф :) Толкова повече ми хареса от абсолютно бездушния ( :lol: :lol: :lol: ) Soul, а очаквах да е точно обратното.
Аз ги гледах в обратен ред и съм напълно съгласна. Onward беше супер приятно семейно филмче, докато на Soul нещо просто му липсваше. Не знам какво точно не му се получи, но беше откровено скучен на места и така и не успя да ни привлече към историята. Имаше някои попадение с котката (когато гонеше слънчевото зайче в асансьора например) и 2D-героите ми харесаха като дизайн и идея, но недостатъчно впечатляващи и запомнящи се моменти като цяло.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: Дисни

Post by Xellos » Wed Oct 13, 2021 1:22 pm

Тия толкова отчаяно искат да вземат всички пари на света по всякакъв възможен пробиташки начин... :shock:
нимоа
:ninja:

User avatar
Litz
Ascendent
Posts: 4064
Joined: Mon Aug 16, 2010 12:46 am

Re: Дисни

Post by Litz » Wed Oct 13, 2021 1:46 pm

Тва дете няма и 1/1000000000000000 от харизмата на Кълкин.

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Дисни

Post by трубадур » Wed Oct 13, 2021 4:28 pm

чудех се за кво тренди хоум ълоун в твитър кочината, ама там се влиза само за порняка, та нямах сили да цъкна, тук поради някакви причина ги имах тез силици и е :shock: положението.

най ме кефи, че го пускат началото на ноевмри :mrgreen:

с изкл. на пийт хоумс, който сигурно е вътре за 2 секунди, ебаси антипатичният каст

с тва на ум, знаете ли, че има home alone 3.5 и даже home alone 4 (с оценка 2,9 в imdb) :metal:

User avatar
alshu
Elder God
Posts: 5240
Joined: Tue Dec 21, 2010 12:21 pm

Re: Дисни

Post by alshu » Thu Oct 14, 2021 9:34 am

трубадур wrote:
Wed Oct 13, 2021 4:28 pm
знаете ли, че има home alone 3.5 и даже home alone 4 (с оценка 2,9 в imdb) :metal:
Преди много много години, когато обръщах внимание на какво дават по кабеларката (и отминавах автоматично на следващия канал, и пак, и пак) май тези бяха основната коледна програма по bTV.
Нищо чудно хората да не знаят, кой човек с акъла си гледа bTV?
The coffee had been steadily growing more and more execrable for the space of three weeks, till at last it had ceased to be coffee altogether and had assumed the nature of mere discolored water — so this person said. He said it was so weak that it was transparent an inch in depth around the edge of the cup. As he approached the table one morning he saw the transparent edge — by means of his extraordinary vision long before he got to his seat. He went back and complained in a high-handed way to Capt. Duncan. He said the coffee was disgraceful. The Captain showed his. It seemed tolerably good. The incipient mutineer was more outraged than ever, then, at what he denounced as the partiality shown the captain’s table over the other tables in the ship. He flourished back and got his cup and set it down triumphantly, and said:

“Just try that mixture once, Captain Duncan.”

He smelt it — tasted it — smiled benignantly — then said:

“It is inferior — for coffee — but it is pretty fair tea.”

User avatar
Litz
Ascendent
Posts: 4064
Joined: Mon Aug 16, 2010 12:46 am

Re: Дисни

Post by Litz » Sat Oct 16, 2021 12:58 am

Не разбирам обаче как shot for shot remake би работил в днешно време с всичките апликации.

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6439
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Re: Дисни

Post by tigermaster » Sat Oct 16, 2021 1:37 am

Това е правилната версия:


Иначе, оригиналния филм като дете го обичах, после го намразих заради ежегодното излъчване по половината телевизии около Коледа, после спрях да гледам телевизия и спря да ми пука за него.
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 19 guests