Х-Мен: Апокалипсис

Филми, бре, филми... Джена Джеймсън, Трейси Лордс – we have them all!
User avatar
Yan
Site Admin
Posts: 6912
Joined: Sat Dec 20, 2003 12:01 am
Location: Who cares...
Contact:

Re: Х-Мен: Апокалипсис

Post by Yan » Mon Jun 13, 2016 11:55 pm

Marshal Boy wrote:И понеже стана дума за недоразуменията-това кое по ред бягство на Росомаха беше от лабораторията на Страйкър-по мои сметки,без да съм си припомнял първите филми,е поне третото по ред,ако не и повече.Много го залавят този Росомах бе,в почти всеки филм с ръмжене излита от същата лаборатория...
Чисто хронологично, това е първото бягство на Wolverine от комплекса на Weapon X (след като вече са му сложили адамнтий), така че няма никакво недоразумение тук. Филмът се развива доста години преди първата трилогия :)

П.П. Препратката след надписите беше към Натаниел Есекс (Mr. Sinister), който е генетик и един от архизлодеите в комиксите.
Правилата на бордгейминга:
1. Всички други неща, включително храна, дрехи, застраховка за колата и пари за обяд, представляват непредвидени разходи по отношение на това, което ви е необходимо за игрите.
2. Никога не пресмятайте общата стойност на това, което сте купили.
3. Ако искате нещо, значи ви е нужно.
4. Ако ви е нужно, значи трябва да го купите.

User avatar
coldie
Forsaken
Posts: 2969
Joined: Fri Dec 05, 2008 10:20 pm

Re: Х-Мен: Апокалипсис

Post by coldie » Sun Jul 03, 2016 12:13 pm

Гледах около 10 минути, мн тъп ми се стори.

User avatar
Delegat
Aes Sedai
Posts: 1582
Joined: Mon Dec 25, 2006 7:53 pm

Re: Х-Мен: Апокалипсис

Post by Delegat » Mon Jul 04, 2016 12:12 pm

Продължавай да гледаш, може и да ти се промени мнението :mrgreen:

User avatar
Litz
Ascendent
Posts: 4064
Joined: Mon Aug 16, 2010 12:46 am

Re: Х-Мен: Апокалипсис

Post by Litz » Wed Oct 12, 2016 3:17 pm

Honest Trailer
https://m.youtube.com/watch?v=h2U0PgGtzM8

:mrgreen:
Специален поздрав за @Roland с
the villain who was proud of her blue skin, is back and now her character is the exact opposite because Jennifer Lawrence is super famous and she's really tired of sitting in make up for hours.
:heart: :heart:

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6439
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Re: Х-Мен: Апокалипсис

Post by tigermaster » Wed Oct 12, 2016 3:55 pm

Congratulations. You played yourself.
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Re: Х-Мен: Апокалипсис

Post by Roland » Sun Oct 16, 2016 7:12 pm

Litz wrote:Honest Trailer
https://m.youtube.com/watch?v=h2U0PgGtzM8

:mrgreen:
Специален поздрав за @Roland с
the villain who was proud of her blue skin, is back and now her character is the exact opposite because Jennifer Lawrence is super famous and she's really tired of sitting in make up for hours.
:heart: :heart:
Too real
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Dr. Horrible
Forsaken
Posts: 2932
Joined: Wed Jul 22, 2009 8:53 am

Re: Х-Мен: Апокалипсис

Post by Dr. Horrible » Sun Oct 16, 2016 9:17 pm

Една от най-обективните забележки в това клипче е "featuring characters who haven't aged a day in 21 years". Аз също си го мислех докато гледах филма и ми беше прекалено нереално, че Екзейвиър и Мойра са на близо 50, а Алекс Съмърс и Ханк са на близо 40... И се чудих дали нямаше да е по-добре, ако бяха избрали други актьори или пък специално бяха състарили тези...
Но в крайна сметка реших, че така си е добре :D Тази нелогична вечна младост е нещо много комиксово и ми се струва справедливо да се прехвърли и във филмите... И в комиксите героите носят различен стил дрехи и прически през 60-те, 70-те и 80-те, променят се с десетилетията, но пак си остават на същата възраст.

Много недостатъци си имаше този филм, но все пак ми върна вярата в поредицата и ме накара да го видя два пъти на кино и да си го купя на блу-рей :) И сега много ми се иска да имам някаква информация за следващия - да знам кога ще излезе, кои герои ще се завърнат, около какво ще се върти историята... Ще ми се да е през 90-те, в главните роли да е отборът от края на Апокалипс, да е със същите актьори, да е ориентиран около Феникса, Мойра пак да е част от сюжета... Дано до към 2018 - 2019-та излезе нов филм.
But goddamn,
you got me in love again

User avatar
Delegat
Aes Sedai
Posts: 1582
Joined: Mon Dec 25, 2006 7:53 pm

Re: Х-Мен: Апокалипсис

Post by Delegat » Mon Oct 17, 2016 9:33 am

Мен ми е интересно дали ще има нова трилогия или ще направят нов филм със сегашните актъори.

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Х-Мен: Апокалипсис

Post by трубадур » Mon Oct 17, 2016 9:47 am

Дано спрат с тая глупост или да приключат как Депуул ги избива всите, това трябва да е най-безобразната поредица от тъпи филми, отдавна прекрачила прага на търпимост.

User avatar
Delegat
Aes Sedai
Posts: 1582
Joined: Mon Dec 25, 2006 7:53 pm

Re: Х-Мен: Апокалипсис

Post by Delegat » Mon Oct 17, 2016 10:31 am

Не знам, но на мен винаги адски много са ми харесвали :D

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Х-Мен: Апокалипсис

Post by трубадур » Mon Oct 17, 2016 10:58 am

Е... к :mrgreen:
Уно освен на уолвърина безобразния шлок и евтинджосното (но все пак кърваво в удължената версия) продължение за мен в тая поредица няма реално един ентъртейнинг филм. Дедпуул ептем не го броя, макар да е в същата вселена.

Дните на бъдещото минало го и пропуснах, а апокалипсис го гледахме само, щото жената искаше да гледаме филм заедно, който да не е корейски, което е доказателство, че може да ти писне от шедьоври предполагам и не можеш да ядеш всеки ден качествено :(

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6439
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Re: Х-Мен: Апокалипсис

Post by tigermaster » Mon Oct 17, 2016 11:56 am

Абе, те и на мен винаги са ми харесвали, обаче първият самостоятелен филм на Улвърин ми хареса повече от "Апокалипсис" :shock:
За ориджинса приказвам. Там поне Хю Джакман има достатъчно интензивно присъствие, че да преодолее сценарните малоумия.
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Х-Мен: Апокалипсис

Post by трубадур » Mon Oct 17, 2016 12:47 pm

И аз тва викам на Хюмъти Джаксън излагациите са ентъртейнинг ес фак. Още по-голям кеф е да се гледа първият му филм с незавършените ефекти, като дар от боговете е направо.

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Re: Х-Мен: Апокалипсис

Post by Amelia » Wed Mar 15, 2017 3:43 am

Гледах го и това, че след Dr. Strange ми се догледа. Мноо безсмислен и тъп филм. Само сцената с Куиксилвър беше яка.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests