Deadpool

Филми, бре, филми... Джена Джеймсън, Трейси Лордс – we have them all!
User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Re: Deadpool

Post by Roland » Thu Mar 22, 2018 6:53 pm

Много ме тревожат слуховете, че филмът е хаос и боза...
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Deadpool

Post by трубадур » Thu Mar 22, 2018 6:55 pm

Е он на ниво трейлър мяза да е точно това, кво остава за реалния филм. Поне екшънът дава заявка да е на доста високо ниво, което не е изненадващо, взимайки предвид режисьора, което ще е добре дошло де, щото аман от скъпи филми със скапан спектакъл.

User avatar
Litz
Ascendent
Posts: 4064
Joined: Mon Aug 16, 2010 12:46 am

Re: Deadpool

Post by Litz » Thu Mar 22, 2018 7:09 pm

Азе са сравних екшъна в трейлъра на Дедпул с тоя в Инфинити Уора и разликата в качеството е от небето до ядрото на земята. При Авенджърите зеления екран се вижда през 99 процента от времето, докато в Дедпул нещата са чисти.

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Deadpool

Post by трубадур » Thu Mar 22, 2018 9:26 pm

Освен това са ударни, реално е показано как нещо нанася демидж на друго, а не баш тогава да режат и да се добави само звук между замаха и отлитането на индивида, като пропускат самия пестник. Което е нещо, напълно неразбираемо за мен и от всчиките грехове на джъстис лигата този беше най-големият. Още повече па след Батман/Супермен където се налагаха като хамали и ти беше показано. Ама там беше Снайдер начело. Опрем ли до на марвел филмите и като цяло омесим американец, блокбастър и качествен екшън не са неща, които не им вървят заедно, та поне Дедпуул може да достави някъде. :dunno:

Плюс че и след атомната блондика съм бая голяма фенка на David Leitch вече

От друга страна само за справка колко си го неумеят хамериканците, например в доста китайски кунг-фу филми често ударът ти се показва 2 пъти. Веднъж от много близък план и веднъж в общ. И редуват кога идва близкият, за да не им хванеш бакиите. Което прави боевете им много по-свирепи и тежки дори без звук. Добави към това вече и кадърна хореография, правилно позиционирана камера и реални каскади и после иди се питай защо грозните модерни драсканици, дето нямат явно парите да си замаскират като хората зеления екран и да напаснат актьорите около сиджи абоминациите си струват по половин милиард.

User avatar
penzata
Forsaken
Posts: 2891
Joined: Thu Dec 10, 2009 7:13 pm
Location: between the planescapes
Contact:

Re: Deadpool

Post by penzata » Fri Mar 23, 2018 3:27 pm

Трейлъра на Дедпулеца е точно това, което очаквам да бъде и целия филм: хаос, екшън и тонове простотия. :mrgreen:
Подозирам, че най-якото нещо във филма ще бъде Джулиан Денисън. Пичагата размаза от кеф и игра в Hunt for the Wilderpeople, така че не виждам защо в Дедпулеца да не размаже още повече. Хлапето е епик. :panda:
The hardest battles are fought in the mind.

User avatar
Litz
Ascendent
Posts: 4064
Joined: Mon Aug 16, 2010 12:46 am

Re: Deadpool

Post by Litz » Mon May 07, 2018 12:29 pm

https://m.youtube.com/watch?v=CX11yw6YL1w



Селин Дион????
И искам да знам тва с токчетата Рейнолдс ли е?

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Re: Deadpool

Post by Amelia » Sat May 19, 2018 8:59 am

Гледах го и пак се смях много. :metal:

Не е як колкото първия, ама пак е як и пак се гаври с кво ли не. Най-якото е в пост-кредит сцените обаче, така че да си знаете да ги изчакате.

Домино риташе задници, Кейбъл е симпатяга, а Колосъс е най-добрата душа на тая планета и ми е любимият Х-Мен!!!!!! Хлапето говори с тежък акцент та едва го разбрах кви ги приказва, ма и то кефи!
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
penzata
Forsaken
Posts: 2891
Joined: Thu Dec 10, 2009 7:13 pm
Location: between the planescapes
Contact:

Re: Deadpool

Post by penzata » Sat May 19, 2018 9:58 am

Amelia wrote:
Sat May 19, 2018 8:59 am
Гледах го и пак се смях много. :metal:

Не е як колкото първия, ама пак е як и пак се гаври с кво ли не. Най-якото е в пост-кредит сцените обаче, така че да си знаете да ги изчакате.
На мен ми хареса повече от първия. :mrgreen: При следващи гледания може да е по-зле, заради хумора, но за мен тези филми са правени с цел да се почупиш от смях и кеф при първото гледане, защото не знаеш какво да очакваш от тях. Не е задължително да държат на повече от едно гледане, все пак има една камара филми, които си заслужават да се видят.

Spoiler: show
В началото ми почна някакво бавничко, тип спряло, но след драмата, като избацаха бондовската шапка, се счупих. :lol:

режисьор: единия от братчедите, дет претрепа кучето на Джон Уик :hihi: прайслес
The hardest battles are fought in the mind.

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Re: Deadpool

Post by Amelia » Sat May 19, 2018 10:08 am

Хаха, да, на това за Джон Уик се хилих като изрод. :lol:

Но на мен проблемът ми беше точно, че вече знам какво да очаквам, след като съм гледала първият. Първият Дедпуул ми представи нещо, което тотално не очаквах и като такъв завинаги ще си остане специален за мен. Докато тоя е още от същото. Което не е лошо, щото същото е доста забавно. Но просто го няма вече уау фактора.

Обаче нимоа просто с тези снимки във Ванкувър. Пезажите са толкова Ванкувърски, че на мига ме вадят от филма. И в миналия бяха така, ама там поне нямаше някви безкрайни каскади по улиците между стъклените небостъргачи.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
penzata
Forsaken
Posts: 2891
Joined: Thu Dec 10, 2009 7:13 pm
Location: between the planescapes
Contact:

Re: Deadpool

Post by penzata » Sat May 19, 2018 10:22 am

При мен "уау"-а идва точно от това, че е още от същото на килограм :mrgreen: и работи перфектно, щот лесно можеше да флопне, заради "уау" ефекта, за който ти говориш.

ЕДИТ:
Забравих да спомена за едно нещо, което издразни няколко от фрьендовете, с които гледах филма:
Spoiler: show
финалът, в който Дедпулеца ги съживи всичките. Това беше толкова епик и мета, че няма накъде повече. Хем Танос бъзика, хем Дедпулеца ги резъректна, както най-вероятно ще се случи със супергероите, дет си взеха, в следващия Авенджърс. :lol: Почупих се от смях.
Last edited by penzata on Sat May 19, 2018 11:43 am, edited 1 time in total.
The hardest battles are fought in the mind.

User avatar
TheGrimReaper
Sorcerer
Posts: 408
Joined: Fri Apr 13, 2018 1:15 am

Re: Deadpool

Post by TheGrimReaper » Sat May 19, 2018 11:11 am

Вчера и аз го гледах - много смях, повече кретения, повече кръв и черва, май исках да видя повече тупалки отколкото пръснати черепи, но все пак Дейвид Лийч се е справил изключително добре. Сцените след първите надписи в края наистина сцепиха, Райън Рейнолдс е идеален в ролята, Джош Бролин и той имаше стабилно присъствие, този път имаше малко от оня тъпак в кръчмата, който в първия филм ми дойде малко прекалено с неговите аналогии по адрес на лицето на Дедпул, тук малко към края заприлича на Завръщането на краля с дългото "сбогуване", но не е чак толкова проблемно. На места си личеше, че за ефектите не са стигнали парици а някои камеота ме скършиха от смях :D

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Re: Deadpool

Post by Amelia » Sat May 19, 2018 9:34 pm

penzata wrote:
Sat May 19, 2018 10:22 am
ЕДИТ:
Забравих да спомена за едно нещо, което издразни няколко от фрьендовете, с които гледах филма:
Spoiler: show
финалът, в който Дедпулеца ги съживи всичките. Това беше толкова епик и мета, че няма накъде повече. Хем Танос бъзика, хем Дедпулеца ги резъректна, както най-вероятно ще се случи със супергероите, дет си взеха, в следващия Авенджърс. :lol: Почупих се от смях.
Това е много яко, но не знам дали е възможно - все пак Дедпуул се снима по същото време като Инфинити Уор и не знам дали Рейнолдс и останалите са знаели как ще свърши тоя филм.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Ambartanen
Arcanist
Posts: 992
Joined: Mon Mar 15, 2004 6:45 pm

Re: Deadpool

Post by Ambartanen » Sat May 19, 2018 11:22 pm

Бая смях падна, май повече ми допадна от първия. Драматичните моменти ги бяха замислили готино, ама твърде много наблягаше на хумора, за да са ми наистина интересни. Това не знам дали е критика, не бих искал филма да е по-малко смешен.
Spoiler: show
Нещо, което пропуснах, но приятелите се разбиха от смях- The Vanisher се играе от Брад Пит за трите секунди, когато се вижда на екрана :mrgreen:

Кейбъл беше готин counterpoint на Дедпул, но голямото разкритие на Джъгърнот нещо не го разбрах. Има ли нещо специално за него, освен че всъщност е герой от основните ексменски филми?

User avatar
penzata
Forsaken
Posts: 2891
Joined: Thu Dec 10, 2009 7:13 pm
Location: between the planescapes
Contact:

Re: Deadpool

Post by penzata » Sat May 19, 2018 11:39 pm

Spoiler: show
Amelia wrote:
Sat May 19, 2018 9:34 pm
Това е много яко, но не знам дали е възможно - все пак Дедпуул се снима по същото време като Инфинити Уор и не знам дали Рейнолдс и останалите са знаели как ще свърши тоя филм.
Честно казано, отдавна се знаеше, че в последия Авенджърс филм бая герои ще си вземат, имайки предвид и факта, че изтичат договорите на главните мьенове и т.н, и т.н. Та, може и да са знаели, може и не.

Якото е, че сега изглежда яко мета и Дедпулеца изпревари резърекшъна на Авенджърите с медальона на Кейбъл, който много мяза на този на Стрейндж. :mrgreen:


@Ambartanen, Брат Пит почупи просто. Камеото му е по-яко дори от това на Мат Деймън в третия Торец.
Цял филм плямпат за "Интервю с вампир", Кирстен Дънст и Брад Пит и накрая братчедът се появи. Определено втората част на Дедпулеца ме попиля от смях повече от първата. :lol: Пълен е с всякакви дребни детайли.

И, да, пост кредит сцените са няй-яките правени до момента в комикс филм. Пюр епикнес.
The hardest battles are fought in the mind.

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Re: Deadpool

Post by Amelia » Sun May 20, 2018 7:31 am

Spoiler: show
На Брад Пит и при нас целият киносалон квича от смях. :lol:
Нема такава простащина. :lol:

Ох, пак ми се гледа.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 26 guests