Kung Fury!!!!!!!

Филми, бре, филми... Джена Джеймсън, Трейси Лордс – we have them all!
User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Sun May 31, 2015 7:54 pm

Аааааааааа, в Джон Уик поредицата хедшотове прави целия филм!!! :mrgreen:

А поне първият Експендабълс беше ценен с това, че там участваха същите тея актьори, които си гледал като малък. После формулата се изтърка, щото не става за повече от веднъж.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
passer-by
Elder God
Posts: 8280
Joined: Thu Sep 20, 2007 5:42 pm

Post by passer-by » Sun May 31, 2015 8:01 pm

Ама там е работата - гледал съм ги като малък и не ми се развалят спомени (правих опити преди време да си ги припомня в техните си филми и... НЕ - what was in the 80s better stay in the 80s, unless it's by Ridley Scott or James Cameron).
Сега зяпам Бързите и яростните, Шуут'Ем Ъпа и Фюри Роуда, а на малко по-обмислено ниво Борновете и Мисиите примерно, плюс първия Тейкън. :D
Плюс първите два на Гай Ричи, ама те са си качествено британско забавление. :D
А, и Кранковете, бе! И първите Буундокски светци! :D

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6458
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Post by tigermaster » Sun May 31, 2015 8:34 pm

passer-by wrote:Ама там е работата - гледал съм ги като малък и не ми се развалят спомени (правих опити преди време да си ги припомня в техните си филми и... НЕ - what was in the 80s better stay in the 80s, unless it's by Ridley Scott or James Cameron).
Или Ричард Донър и Уолтър Хил...
И Спилбърг, естествено...

От ония времена са останали много хубави екшъни, обаче филмите на Ван Дам, Чък Норис и подобните им наистина стареят непоносимо зле. "Кървав спорт" едно време ми беше любим филм, а последния път като се опитах да го гледам, не можах да го изтърпя. Още се чудя какво съм му харесвал преди. На Чък по тая причина не смея да му гледам "Самотният вълк" пак, че не знам.
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

User avatar
passer-by
Elder God
Posts: 8280
Joined: Thu Sep 20, 2007 5:42 pm

Post by passer-by » Sun May 31, 2015 9:49 pm

Да бе, отплеснах се грозно с Ридлито и Камеръна, подведох се по първия Терминатор - осемдесетарски с бате Арни, ама важи и днес, та направих изключение от "80s stay in the 80s" за Камеръна, оттам се сетих за Пришълците, оттам за Ридлито и се заформи манджата с грозде. :oops:

(тайгъре, как пропусна Джон Мактърнън, бе? :mrgreen: Първото Умиране е 1988-а. А за "Кървав спорт" как те разбирам... по-добре първите пет на Сегала, остават си пипнати откъм мариз, човекът си знае кое как)

Та да забравим тия двамата, че друга категория филми правят (като Спилбърг с трите Индита), всичко друго в горния ми пост остава, за осемдесетарски екшъни беше приказката, и кои са им наследниците днес. :D


П.П. Пак ми се догледаха Кранковете.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 120 guests