Предстоящи филми

Филми, бре, филми... Джена Джеймсън, Трейси Лордс – we have them all!
User avatar
Samail
Sorcerer
Posts: 436
Joined: Fri Mar 19, 2004 4:48 pm
Location: Монреал, Канада

Post by Samail » Thu Apr 29, 2004 12:39 am

http://www.theterminal-themovie.com/teaser.html

Ami tova e, fimyt ne b;esti s istoriqta si, no pyk za smetka na tova go ima Tom Hanks, a i Spilbyrg go rejisira, taka 4e shte se gleda...mai 4e. :)
"Който ни освободи, той ще ни зароби" - Васил Левски
Живот на високи обороти

User avatar
Ghibli
Elder God
Posts: 5767
Joined: Sat Dec 20, 2003 11:36 am
Location: not really here

Post by Ghibli » Mon May 24, 2004 4:28 pm

Два филма:

1. King Arthur - колкото и да е странно, имам чувството, че няма да е такъв боклук, какъвто очаквах. Гледах му трейлъра и бях приятно изненадана. Е, броните май не са съвсем наред, но това се преглъща. Но самият трейлър като съчетание от кадри и музика, актьорите... добре беше. Имаше го и надписът "от създателите на един от най-големите боклуци въобще" (тм), но имаше и развяващи се знамена, зелени хълмове и бой. Доста добър бой, поне тук, ще го видим във филма.

2. Immortel. Това не съм го чувала досега. Защо, пита се, не е честно просто. Изглежда страшно красиво и историята е някаква технологично-мистична бърканица, и е компьтърен, и споменах ли, че е страшно крaсив? И е френски, и едната от героините я играе Шарлот Рамплинг, и има някакви комикси замесени... Ян, що не си ни просветил досега?
PICARD: Now, are we progressing, Mister La Forge?
LAFORGE: About like you'd expect, sir.
PICARD: Splendid. Splendid. Carry on.

User avatar
Beric
Paragon
Posts: 616
Joined: Wed Jan 21, 2004 6:16 pm
Location: 1st and goal

Post by Beric » Tue May 25, 2004 12:55 am

Мдам за Артур и аз се поразрових в главната роля е Клайв Оуен, а пича от Хорнблоуър ще е Ланселот - въобще не е рус, ама кво да се прави. Според слуховете създателите са решили да избягат от легендата и да го направят по исторически и са поорязали мистичните елементи. представят Артур като римски пълководец.
Бе ще се гледа. Трейлъра изглежда обещаващо, а и присъствието на Кийра Найтли, ееех :)))

User avatar
Samail
Sorcerer
Posts: 436
Joined: Fri Mar 19, 2004 4:48 pm
Location: Монреал, Канада

Post by Samail » Tue May 25, 2004 4:04 am

След като няма мистични елементи едва ли ще го гледам. Най-вече защото аз съм голям фен на легендата за Крал Артър и роцарите на кръглата маса, и просот нямам желание. Иначе филмът може и да е хубав, но това е друг въпрос.
"Който ни освободи, той ще ни зароби" - Васил Левски
Живот на високи обороти

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Tue May 25, 2004 11:23 am

Я пак? Римски... пълководец???? Е, поне не е негър, нали...
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
Skywalker
Warmage
Posts: 1123
Joined: Tue Jan 20, 2004 10:42 am
Location: Sofia

Post by Skywalker » Tue May 25, 2004 11:35 am

Марф,сега пък и дискриминация...

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Tue May 25, 2004 11:51 am

Аха:))))))))))))) Мноу съм зла, нали:Р Ми не, то щото и аз си имам граници към адаптациите, все пак. Ама я си представи сега, честно - ако крал Артур беше хем римски пълководец, хем негър!
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
Beric
Paragon
Posts: 616
Joined: Wed Jan 21, 2004 6:16 pm
Location: 1st and goal

Post by Beric » Tue May 25, 2004 1:38 pm

ами доколкото съм се интересувал, учените наистина смятат, че легендата датира от 4-5 век, тоест времената, когато империята се е разпадала. Това е доста разбираемо, в смисъл, ако аз разполагам с добре обучена армия, доста далеч от владетеля си и видя че нещата се сриват, ще гледам да отмъкна колкото се може повече.

User avatar
anime^girl
Farmer
Posts: 53
Joined: Sat Apr 24, 2004 9:01 pm
Location: Bourgas

Post by anime^girl » Tue May 25, 2004 6:55 pm

The Day After Tomorrow - След Утрешният Ден.Сигурно и вие стего чували,става въпрос за някакви природни катаклизми и такива работи .Гледах треилъра и ми се видя мн интересен,даже в майският брой на сп.Екран може да прочетете ревюто на филма - има и подарък но както и да е.
Друг филм за които се сещам е(oф, всъщност се сещам за много филми ама ще карам подред)Spiderman2.
На тези на които им е харесала първата част(като мен например)втората ще им хареса повече защото в нея ще се появи осмокракият доктор.
Гарфиилд също ще излиза на филм!Много се радвам защото комсиките за рижавият котак много ме радват.
The Punisher или както са го превели на бг Наказателят(знам че звучи тъпо ама...).Става въпрос за един мъж чието семейство и убито пред очите му и той решава да си отмъсти на гадняра които се играе от Джон Траволта.Пича дето ги 'наказва' е мн як ама не се сещам за името му.
Оххх ся сетих за още толкова мн филми....ама ще гледам да не ви занимавам много дълго :P .
Van Helsing предстои да излиза съвсем скоро със Hugh Jackman&Kate Beckinsale в главните роли.Hugh е Van Helsing и във филма,със помоща на специални оръжия търси и убива разни чудовища като вампири(Драkула),върколаци,харпии и т.н.Лично аз тая големи надежди за този филм не само защото Hugh ми е любимец и заради хубавата Beckinsale а защото сюжета е наистина добър пък и си падам по вампири и други такива.
Catwoman - поредният филм за жената-котка.Този път очакаванията са по големи пък и участва Halle Berry,но за мен е поредният холивидски боклук; все пак може някои да се позаинтересува...
И последно - Paycheck - Заплащането,препоръчвам ви го горещо!Не знам дали сте писали за него обаче филма си струва!!!Страхотен е,аз го гледах и много ми хареса.
Еми това беше от мен,надявам седа не заплюете всичките филми за които ви написах и да не съм ви отегчила :D :P
I'm only happy when it rains...

User avatar
Drizzt Do`Urden
Jaghut Tyrant
Posts: 1829
Joined: Thu Jan 15, 2004 1:33 pm

Post by Drizzt Do`Urden » Tue May 25, 2004 7:25 pm

За Punisher- ми то нямаше какво друго да се очаква от преводачите, ма все пак ще го гледам най-вероятно на пиратка и сигурно ще е на английски, тъйче не ми дреме много.
А Пейчек-а ако го нямах с толкова лошо още преди много време да го бях изгледал.
-You Said it yourself, Kain.. There Are only two sides to a coin..
-Apparently so. But suppose you throw a coin enough times... But suppose one day, it lands on its edge..

User avatar
Yan
Site Admin
Posts: 6923
Joined: Sat Dec 20, 2003 12:01 am
Location: Who cares...
Contact:

Post by Yan » Tue May 25, 2004 8:27 pm

Хех за The Punisher даже и ревю съм ви писал в новия SD:P
Правилата на бордгейминга:
1. Всички други неща, включително храна, дрехи, застраховка за колата и пари за обяд, представляват непредвидени разходи по отношение на това, което ви е необходимо за игрите.
2. Никога не пресмятайте общата стойност на това, което сте купили.
3. Ако искате нещо, значи ви е нужно.
4. Ако ви е нужно, значи трябва да го купите.

User avatar
Drizzt Do`Urden
Jaghut Tyrant
Posts: 1829
Joined: Thu Jan 15, 2004 1:33 pm

Post by Drizzt Do`Urden » Tue May 25, 2004 8:33 pm

четохме го:)
-You Said it yourself, Kain.. There Are only two sides to a coin..
-Apparently so. But suppose you throw a coin enough times... But suppose one day, it lands on its edge..

User avatar
Yan
Site Admin
Posts: 6923
Joined: Sat Dec 20, 2003 12:01 am
Location: Who cares...
Contact:

Post by Yan » Tue May 25, 2004 8:39 pm

anime^girl wrote:Van Helsing предстои да излиза съвсем скоро със Hugh Jackman&Kate Beckinsale в главните роли.Hugh е Van Helsing и във филма,със помоща на специални оръжия търси и убива разни чудовища като вампири(Драkула),върколаци,харпии и т.н.Лично аз тая големи надежди за този филм не само защото Hugh ми е любимец и заради хубавата Beckinsale а защото сюжета е наистина добър пък и си падам по вампири и други такива.
Какво да ти кажа, той поета вече го е направил - "Надежда всяка, тука оставете..."
Правилата на бордгейминга:
1. Всички други неща, включително храна, дрехи, застраховка за колата и пари за обяд, представляват непредвидени разходи по отношение на това, което ви е необходимо за игрите.
2. Никога не пресмятайте общата стойност на това, което сте купили.
3. Ако искате нещо, значи ви е нужно.
4. Ако ви е нужно, значи трябва да го купите.

User avatar
Ghibli
Elder God
Posts: 5767
Joined: Sat Dec 20, 2003 11:36 am
Location: not really here

Post by Ghibli » Tue May 25, 2004 9:08 pm

На www.exler.ru/films има хубаво ревю за Helsing. На руски, да уточня.
PICARD: Now, are we progressing, Mister La Forge?
LAFORGE: About like you'd expect, sir.
PICARD: Splendid. Splendid. Carry on.

User avatar
Drizzt Do`Urden
Jaghut Tyrant
Posts: 1829
Joined: Thu Jan 15, 2004 1:33 pm

Post by Drizzt Do`Urden » Tue May 25, 2004 9:20 pm

демекникой няма да го погледне:)
-You Said it yourself, Kain.. There Are only two sides to a coin..
-Apparently so. But suppose you throw a coin enough times... But suppose one day, it lands on its edge..

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 43 guests