Sin City: A Dame to Kill For

Филми, бре, филми... Джена Джеймсън, Трейси Лордс – we have them all!
User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Sun Oct 12, 2014 10:53 am

Най-накрая изгледах A Dame to Kill For. Филмът е долу-горе ОК сам по себе си, но на фона на първия Sin City е боклук. Първата половина е почти приятна. Дори по-нататък, когато нещата зацикляха леко откъм реализация, циците на Ева Грийн помагаха доста. Но към края вече работата стана много бозава и последния сегмент с Нанси беше просто дъното (да не говорим колко не се вписва в хронологията на първия филм). Дори визията е осезаемо по-слаба в сравнение с тази отпреди 9 години. На места си беше направо смешно евтина. Режисьорската работа обаче беше най-голямата излагация. Повечето сцени въобще нямаха същото емоционално въздействие (и не говоря по спомен, съвсем наскоро гледах Sin City за n-ти пореден път). Цялостният резултат може да бъде описан най-добре като "going through the motions". Някои неща ги правят отново и отново, докато писнат, просто защото бачкаха едно време. Други са си направо тегави за гледане. След това чудо и Machete Kills (който поне си знаеше, че е много зле), ми се струва, че Родригез си е изгубил музата и спокойно може да му прескоча бъдещите творби.

6/10 (което включва +1 boobie bonus).

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Sun Oct 12, 2014 11:12 am

А можеш ли да ми обясниш ЗАЩО беше Джоузеф Гордън Люит и каква беше дълбоката причина да хаби екранно време? Още се чудя и още тъна в неведение. :(
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Sun Oct 12, 2014 11:22 am

Мога - присъстваше, за да покажат, че сенатор Роарк е SOOOO BAAAAAD. Иначе нямаше как да вържат тъпата история с Нанси накрая в контекста на филма.

Who is online

Users browsing this forum: Bing [Bot] and 25 guests