Star Wars: Episode VII - Director??

Филми, бре, филми... Джена Джеймсън, Трейси Лордс – we have them all!

Кой ще бъде натоварен с тази галактическа мисия?

Poll ended at Wed Dec 26, 2012 6:03 am

Guillermo Del Toro (Pan's Labyrinth, Hellboy)
8
47%
Ridley Scott (Prometheus, Blade Runner)
1
6%
Jon Favreau (Iron Man)
5
29%
Gary Ross (Hunger Games)
2
12%
Joseph Kosinski (Tron: Legacy)
1
6%
 
Total votes: 17


User avatar
Dr. Horrible
Forsaken
Posts: 2932
Joined: Wed Jul 22, 2009 8:53 am

Post by Dr. Horrible » Fri Jan 25, 2013 1:34 am

Е, Джей Джей Ейбръмс.

Като гледам са доста полярни реакциите на хората. Аз лично съм във възторг :D Имам му доверие и не вярвам, че ще си прави Star Wars по модела на Стар Трек. Готин е, умее да прави яки неща и да създава фен-база, така че го подкрепям абсолютно.
But goddamn,
you got me in love again

User avatar
Gunslinger
Warmage
Posts: 1201
Joined: Sat Nov 06, 2004 6:24 pm
Location: Midworld in the Middle

Post by Gunslinger » Fri Jan 25, 2013 3:46 am

Lens Flares.
http://blogofidiots.wordpress.com/
http://tvseriesbg.com/
There they stood, ranged along the hillsides, metTo view the last of me, a living frame For one more picture! In a sheet of flame
I saw them and I knew them all. And yet Dauntless the slug-horn to my lips I set, And blew. 'Childe Roland to the Dark Tower came.'
X-Men Deadly Genesis е Decimation Tie In

User avatar
Samail
Sorcerer
Posts: 436
Joined: Fri Mar 19, 2004 4:48 pm
Location: Монреал, Канада

Post by Samail » Fri Jan 25, 2013 5:15 am

Да официално е Джей Джей Абрамс! (е, официално за модерната ера на туитър лийковете)

Идеално за Дисни-интерпретация, за него и плюсът и минусът е че е правил Стар Трек. Плюс щото поне първата част беше безгрешна, а минус щото тематиката е доста сходна, и ще му е трудна да излезе от аурата на една Звезда за да влезне в друга Звезда...

(при положение че и Бен Афлек е бил сред сериозните кандидати, мисля че всички може да кажем едно задружно: Оуффф :twisted:)
"Който ни освободи, той ще ни зароби" - Васил Левски
Живот на високи обороти

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Fri Jan 25, 2013 9:19 am

Всъщност няма да му е трудно да превключи, предвид колко анти-Трек беше Трека :)
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Fri Jan 25, 2013 9:28 am

Samail wrote:(при положение че и Бен Афлек е бил сред сериозните кандидати, мисля че всички може да кажем едно задружно: Оуффф :twisted:)
Ако не броим, че всъщност Афлек е много кадърен и интелигентен режисьор, сценарист и актьор въпреки два-три филма, заради които го водят мейнстрийм и елементарен. Това, че има вид на средностатистически американски селянин явно продължава да заблуждава хората...

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Fri Jan 25, 2013 9:46 am

За последното тотално не съм съгласен, Афлек е безкрайно елементарен в похватите си и въпреки някакви наченки на интелект в режисурата му, смятам, че не заслужаваше тази година да бъде слаган редом до "истински" режисьори, еле пък за Арго...

Иначе - ужасно изкефен за Ейбръмс, Е ТОВА ЩЕ Е БАСИ СТАР УОРСА!

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Fri Jan 25, 2013 10:31 am

Никъде не съм писал, че е най-добрият режисьор евър, Коле. Писах, че е "много добър". Argo е отличен филм. The Town е отличен филм. Good Will Hunting е велик филм с рядко добър сценарий на Деймън и Афлек. Като актьор също се е доказвал многократно (най-ярък пример настрана от горните филми мисля, че е Chasing Amy). Малко са хората в Холивуд с толкова разностранни таланти, но за съжаление доста зрители отказват да го приемат като повече от въздухаря от Armageddon (този ултра тъп филм, между другото, е писан от Ейбрамс, сега ми направи впечатление...).
Освен това съм гледал доста интервюта с него и мога да ти кажа, че е сред малкото хора в Холивуд с нещо в главата.

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Fri Jan 25, 2013 10:39 am

За него като човек наистина съм склонен да се съглася, ярко впечатление са ми оставили едни есета на Кевин Смит, където бива споменаван с много, много хвалби.
Иначе по реда на номерата ще отговоря на твоите аргументи:

1. The Town - отличен в никакъв случай, посредствен - със сигурност. Беше доста рандъм гангстерска драмичка, от които повярвай ми аз съм изгледал почти всичко по-значимо и не може да стъпи на малкия пръст на купчина други посредствени/малко над посредствени филми. Като за дебют (коригирай ме, ако не му е дебют, мен ми се върти Gone Baby Gone като първи негов филм, ама не ми се проверява сега) беше окей и толкова. В интересната на истината единственото яко нещо във филма беше изпълнението на Ренър, което беше дори по-яко от това в Хърт Локър.
2. Арго - нека да го направим по-добре в темата за Оскарите, защото ще стане ужасно дълго. Накратко - хубаво филмче, но изкуствения и крайно фалшив съспенс накрая на летището ми излазиха могъщо по нервите, да не се повтарям, че беше крайно елементарно и едностранчиво представено всичко.
3. Добрият Уил Хънтинг - Сценарий в СЪАВТОРСТВО, целият филм беше Робин Уилямс и режисурата на Гюс Ван Сант, далеч не посредствените Афлек и Деймън, въпреки че очевидно нещо там са измислили все пак.

И не ме разбирай погрешно, аз харесвам Афлек горе-долу, даже му се кефя много на някакви рандъм филми от типа на един с едни обирджии на Коледа, но този глобус беше такъв пълен ташак, че неудобно ми става като се сетя.

User avatar
passer-by
Elder God
Posts: 8280
Joined: Thu Sep 20, 2007 5:42 pm

Post by passer-by » Wed Mar 06, 2013 10:22 pm

Ебаси мамата, Кери Фишър ще играе в Епизод 7.

http://spinoff.comicbookresources.com/2 ... star-wars/


Image

Image
The Best of Mozart
https://www.youtube.com/watch?v=Rb0UmrCXxVA
Moridin wrote:Нещо хайпът във форума силно намаля :)

User avatar
Rentless
Scholar
Posts: 149
Joined: Fri Aug 06, 2010 7:44 pm

Post by Rentless » Wed Mar 06, 2013 10:43 pm

И какво ще играе? Йода или друго извънземно? :shock:

User avatar
Samail
Sorcerer
Posts: 436
Joined: Fri Mar 19, 2004 4:48 pm
Location: Монреал, Канада

Post by Samail » Sat Mar 09, 2013 7:18 am

Хора, истински щокиращата новина е че Лукас каза че се споразумяли и с Марк Хамил и Харисън Форд, и че това било още преди да обяват филмите... Не знам доколко е вярно
"Който ни освободи, той ще ни зароби" - Васил Левски
Живот на високи обороти

User avatar
passer-by
Elder God
Posts: 8280
Joined: Thu Sep 20, 2007 5:42 pm

Post by passer-by » Sat Mar 09, 2013 7:22 am

Вярно е, онзи ден мина по АП и тем подобни големи агенции, които цитират интервю на Лукас. И тримата са подписали за Епизод 7.

Ще има парад на пенсионерите, видяло се е. При цялото ми уважение към тях, разбира се, и хубавите ми спомени от тези им роли... преди 30 години.

Гримьорският отдел ще прави чудеса от храброст май. :mrgreen:
The Best of Mozart
https://www.youtube.com/watch?v=Rb0UmrCXxVA
Moridin wrote:Нещо хайпът във форума силно намаля :)

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Sat Mar 09, 2013 7:34 am

Rentless wrote:И какво ще играе? Йода или друго извънземно? :shock:
Е, недей така! Жената може да е на завидната възраст от 57 години, но не й давам повече от 75!

User avatar
Dante
Mistborn
Posts: 1275
Joined: Sun Jan 20, 2008 7:58 pm

Post by Dante » Sat Mar 09, 2013 3:09 pm

E, не...това ще е гавра с труп. Буквално.
Сайт за нещата, които ни вълнуват - http://podmosta.bg/

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests