The Expandables 2

Филми, бре, филми... Джена Джеймсън, Трейси Лордс – we have them all!
User avatar
ifadriana
Mistborn
Posts: 1344
Joined: Tue Jul 03, 2007 7:06 pm

The Expandables 2

Post by ifadriana » Sat Aug 18, 2012 2:27 pm

Амелия, сигурна ли си, че не си ти авторът на това ревю
VMITW!

Silver
Jaghut Tyrant
Posts: 1765
Joined: Fri Jul 18, 2008 2:17 am
Contact:

Post by Silver » Sat Aug 18, 2012 2:32 pm

:shock:

User avatar
Claymore
Ascendent
Posts: 4955
Joined: Sat Sep 12, 2009 9:55 pm

Post by Claymore » Sat Aug 18, 2012 3:42 pm

Това ще се гледа със сигурност. Ако момичета гледат този филм, ще забременеят веднага, а на момчетата ще им порасне брадата (и други работи) с 10 см. Това са всичките ми герои от детските години на едно място мамка му! :twisted:
What's a goon to a goblin? What's a shooter to a shotta?
I can boom shakalaka your medulla oblongata

User avatar
Trip
Moderator
Posts: 6353
Joined: Sat Dec 31, 2005 7:30 am
Contact:

Post by Trip » Sat Aug 18, 2012 3:53 pm

АХАХААХАХАХАХАХАААХАХАХ, баси ревюто!!!!

Silver
Jaghut Tyrant
Posts: 1765
Joined: Fri Jul 18, 2008 2:17 am
Contact:

Post by Silver » Sat Aug 18, 2012 4:00 pm

Claymore47_Fen wrote:Това ще се гледа със сигурност. Ако момичета гледат този филм, ще забременеят веднага, а на момчетата ще им порасне брадата (и други работи) с 10 см. Това са всичките ми герои от детските години на едно място мамка му! :twisted:
Те и предния път бяха събрани и какво - насраха се до един.

User avatar
Trip
Moderator
Posts: 6353
Joined: Sat Dec 31, 2005 7:30 am
Contact:

Post by Trip » Sat Aug 18, 2012 4:10 pm

Бе, аз съм съгласен, че хрумки като връщането на екшъните от пиратските видеокасети са за възхищение (не на последно място в маркетингов план) :mrgreen: Иначе първият беше на такова ниво (ранни 90), с бонуси като повече мащаб и по-съвременни на вид екшън сцени.

А този даже го е режисирал истински режисьор на тупалки, та може и да е по-добре.

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6438
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Post by tigermaster » Sat Aug 18, 2012 4:34 pm

Не знам, на мен първият ми хареса прекалено много, обаче не е филм за кино. Трябва вкъщи, в шумна компания и с много бира - иначе преживяването надали е пълноценно.
С втория ще постъпя по същия начин, освен ако не науча от сигурен източник, че тая песен е вътре:
http://www.youtube.com/watch?v=ZdxJjAIgMMU
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

User avatar
Trip
Moderator
Posts: 6353
Joined: Sat Dec 31, 2005 7:30 am
Contact:

Post by Trip » Sat Aug 18, 2012 4:43 pm

Не знам за тая, но има песен на Азис и Устата. :lol:

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6438
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Post by tigermaster » Sat Aug 18, 2012 4:53 pm

Неприятно... Ще го преживеем.
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

User avatar
Jen
Paragon
Posts: 645
Joined: Thu Mar 29, 2007 12:06 pm
Contact:

Post by Jen » Sat Aug 18, 2012 5:08 pm

Ужас, сега ще трябва да го гледам заради момента с Любо Чука. :lol:
(не знам кой е тоя, ама азис и устата са написани с малки букви, пък той си има даже две главни!)
If I never meet you in this life, let me feel the lack.

User avatar
Trip
Moderator
Posts: 6353
Joined: Sat Dec 31, 2005 7:30 am
Contact:

Post by Trip » Sat Aug 18, 2012 5:12 pm

Любо Чука е някъв бивш бияч на някъв мафиот на име Таки. После станал ММА-бияч и е къмто 2 и петдесет и тежи около три тона, виждал съм му снимки.

Бтв, ако наистина не се взима толкова насериозно филмът, ще има поне 2-3 ценни момента със сигурност :lol:

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6438
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Post by tigermaster » Sat Aug 18, 2012 5:31 pm

Trip wrote:Любо Чука е някъв бивш бияч на някъв мафиот на име Таки. После станал ММА-бияч и е къмто 2 и петдесет и тежи около три тона, виждал съм му снимки.
И на корема му пише "KILL 'EM ALL"... Те сигурно затова и са го взели - мяза точно на долнопробен злодей от долнопробен екшън.
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Sat Aug 18, 2012 7:57 pm

Не съм го писала аз обаче много ми се иска!!!

Ние бтв ще ходим да го гледаме днес. Кен'т уейт!!!! :lol:
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Sun Aug 19, 2012 7:50 am

Леле колко е тъп тоя филм.... Не е реално! Първият е доста по-добре, щото е правен с неква идея. Тоя е просто пляснат там заради вярната любов народна и пичовете са го обърнали ептен на пародия на жанра. С шеги, които имат елегантността на 80-рска би-муви звезда в атака. Ма и така се смяхме много, щото лафчетата, дето все едно тея всичките екшън актьори са си ги разменяли във фитнес съблекалнята, са всъщност смешни, някак си. Тея покрай Долф Лундгрен бяха дори симпатични. Българският също беше ебаси ташака и изобщо не го преведоха както трябва, та околните се чудеха що се хилим толкова истерично на някви рандъм реплики. А от тях си бликаше ебаси българщината: "Къв си ти бе? Я ходи пали свещи!" :lol: И чалгата с Ванко 1 в неква дискотека... Земи тея албанци!

Но появата на Чък Норис беше КРАЯТ. Краят. Ей там най-много се смяхме. :lol:
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Sun Aug 19, 2012 7:50 am

Гледахме го. Май хайпът беше завишил прекалено очакванията ми. Филмът си беше много под нивото на първия във всяко отношение с две изключения:

1. Няколко абсолютно омазващи майтапа и
2. (Това само за нашенци) ебати яките непреведени за останалия свят реплики на български, които честно казано бяха по-яки от половината тежкарски уан-лайнъри на холивудската чета

Проблемът е, че нямаше каквато и да е идея в цялата работа - беше си чист фен сървис (от рода на срещата между Шварци, Уилис и Сталоун в първия филм) с елементи на тежка скука при по-"замислените" диалози, които бяха около половината филм. Иначе екшънът си беше на ниво от-до, особено първата сцена беше ултра надъхващ начин за създаване на подходящото настроение.

От мачовците определено най-яки бяха Ван Дам (уви, с изключение на финалната битка, на Ван Дам въобще не му бяха дали достатъчно място за изява, но и така беше страхотен...), Долф Лундгрен (който беше нечовешки култов с дебилиите си) и Чък Норис (той на чисто концептуално ниво, защото 100% се вписва в изградения му през последните 10-тина години интернет образ). Останалите също бяха готини с изключение на китайката, която фор съм рийзън сложиха на мястото на Джет Ли. Като цяло цялата лигня на идолите от нашето детство беше предостатъчна филма да ме остави с голяма усмивка накрая, но все пак лентата си е голям шит дори като намигване към старите Б-филми.

6/10

п.п. Бтв поне на ниво трейлър Judge Dredd изглежда адски обещаващ. При положение че старият филм беше дъното, мисля че си заслужава нов опит...

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests