The Dark Knight Makes a Cameo Appearance

Филми, бре, филми... Джена Джеймсън, Трейси Лордс – we have them all!
User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Mon Jul 23, 2012 3:10 pm

Спойлерът е сложен в спойлер, за да не го виждат хора негледали филма. Иначе е от началото на филма, да.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Dante
Mistborn
Posts: 1275
Joined: Sun Jan 20, 2008 7:58 pm

Post by Dante » Mon Jul 23, 2012 3:28 pm

Да, ама обикновено хората си мислят, че това не е спойлър, а скрива голям постер на филма или нещо такова... Както и да е, мен ме подведе и ядоса.
Сайт за нещата, които ни вълнуват - http://podmosta.bg/

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Mon Jul 23, 2012 3:36 pm

Сам си си виновен. :roll:

Кога пускат в България този епохален шедьовър с оценка 9.2 от 10000 души на ИМДБ в тоя ред на мисли?
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

Nowiqbroi
Scholar
Posts: 115
Joined: Fri Oct 16, 2009 7:25 pm

Post by Nowiqbroi » Mon Jul 23, 2012 3:42 pm

27ми

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Mon Jul 23, 2012 6:25 pm

Dante, тази картинка с Брус Уейн не е абсолютно никакъв спойлър (а и заключенията ти са грешни). Тя е от първите сигурно 5-10 минути на филма, в които (следва много мижав и незначителен спойлър):
Spoiler: show
Брус е сдухано хикикомори и го мързи да ходи на физиотерапия.

User avatar
Dr. Horrible
Forsaken
Posts: 2932
Joined: Wed Jul 22, 2009 8:53 am

Post by Dr. Horrible » Mon Jul 23, 2012 9:37 pm

Ех, на мен супер много ми се иска да е хубав... Дано не е чак като Прометей...
Иначе при нас няколко кина ще правят премиера в Четвъртък срещу Петък в полунощ, аз дори съм решил да ходя. Дано пък ме изкефи... :D
But goddamn,
you got me in love again

Nowiqbroi
Scholar
Posts: 115
Joined: Fri Oct 16, 2009 7:25 pm

Post by Nowiqbroi » Mon Jul 23, 2012 10:59 pm

Внимание! Спойли целия филм
http://www.imdb.com/title/tt1345836/boa ... #202143975
Егати дестръкшъна :lol: Надъха ме да го гледам чак :lol:

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Tue Jul 24, 2012 1:36 am

Да, бтв пичът не преувеличава и не се ебава. Сюжетът е точно толкова тъп. Само че е забравил да разчепка един от любимите ми моменти - бексторито на Бейн. Последно гледах толкова малоумно изграден отрицателен персонаж в Костенурките Нинджа, ама там поне беше забавно...
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Tue Jul 24, 2012 3:28 am

Nowiqbroi wrote:Внимание! Спойли целия филм
http://www.imdb.com/title/tt1345836/boa ... #202143975
Егати дестръкшъна :lol: Надъха ме да го гледам чак :lol:
Този пич добре се е справил с анализа, но предвид епичната концентрация на глупости е пропуснал някои от най-големите малоумия.
Примерно:
Spoiler: show
- Ставните проблеми на Брус Уейн са особено абсурдни - нашият 8 години едвам се е влачил и в колената му, цитирам, не е останал никакъв хрущял (фор съм рийзън), но с добавянето на един доста смешен на вид knee brace изведнъж може да изрине тухлена стена с ритник и да търчи насам-натам като Батман все едно е първа младост. Разбира се във втората половина на филма тези му проблеми бяха напълно забравени и нашия си правеше лицеви опори като пич, дори след като му "оправиха" някакъв стърчащ прешлен с удар по гърба.
- Бомбата има детонатор, но същевременно тя ще се взриви и сама заради някакъв ядрен разпад ор уотевър; естественият въпрос е КАК, по дяволите, могат да измерят времето, което въпросният разпад ще отнеме, с точност до секунда, че даже да й сложат таймер
- Полицаите се изсипаха заедно в каналите и зациклиха там, но никой не им взе оръжията. Съответно спартанската атака срещу армията на Бейн беше особено малоумна.
- Определено няма да забравя сцената, в която показват някакви нещастни деца в окупирания Готъм. Някакъв човек обяснява "Децата са добре! Даже от време на време можем да им пускаме телевизия". Те това е! Има телевизия, значи всичко е наред!!
- Цялата мотивация на лошковците е безумна или по-скоро не съществува. Особено тази на Миранда, която прави ебати подвизите (примерно да стане президент на някаква корпорация) само за да се изгъбарка с Брус Уейн/Батман. А и си мисля, че щеше да й е мнооого по-лесно просто да отиде и да си КУПИ една нормална атомна бомба, ебаси.

Бтв единственият one-liner в целия филм, който ми хареса (останалите бяха особено мизерни):
Some dude from the stock exchange: "This is a stock exchange, there is nothing to steal here!"
Bane: "Then why are you here?"

User avatar
Mr. Nobody
Misting
Posts: 275
Joined: Sat Jan 28, 2012 12:08 am

Post by Mr. Nobody » Tue Jul 24, 2012 11:25 am

Още в предишния Батман се зачудих защо човек, обличащ се като прилеп и биещ се с клоун се взима толкова насериозно. Сега толкова ми се снижиха очакванията за филма, че току-виж ми е харесал :lol:
'Poetry first, sausage - later!'

Silver
Jaghut Tyrant
Posts: 1765
Joined: Fri Jul 18, 2008 2:17 am
Contact:

Post by Silver » Tue Jul 24, 2012 2:21 pm

Мда... тук за съжаление съм със сем. Сашо и Христина. Много сериозна излагация и наистина не очаквах сюжетът да е толкова недоклатен. Опъването срещу сравнението с Прометей беше изцяло wishful thinking, базирано на досегашната филмография на ноланите. Обаче явно и те могат да се провалят с гръм и трясък.
За който се интересува от повече:
http://you-deserve-this.blogspot.com/20 ... rises.html

User avatar
Devoted of Slaanesh
Paragon
Posts: 740
Joined: Fri Jul 04, 2008 2:53 pm
Location: Austria

Post by Devoted of Slaanesh » Tue Jul 24, 2012 4:10 pm

Това е филм правен по американски комикси за Батман, така ли да разбирам? :wink:

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Tue Jul 24, 2012 4:44 pm

Не знам. По американски комикси ли е правен? Като му гледа човек претенциите (на цялата трилогия тва) ще рече, че сорса му е писан от руските класици.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Wed Jul 25, 2012 10:02 am

http://www.imdb.com/title/tt1345836/boa ... /202245927

Списък с глупостите във филма.

Nowiqbroi
Scholar
Posts: 115
Joined: Fri Oct 16, 2009 7:25 pm

Post by Nowiqbroi » Wed Jul 25, 2012 11:01 am

I understand that films like these require a little suspension of belief, however this one begs for a suspension of intelligence
:lol: :lol: :lol: :lol:
Не знам. По американски комикси ли е правен? Като му гледа човек претенциите (на цялата трилогия тва) ще рече, че сорса му е писан от руските класици.
Онзи прехваленият на Frank Miller също беше някакъв srs btw

Who is online

Users browsing this forum: Ahrefs [Bot] and 25 guests