The Dark Knight Makes a Cameo Appearance

Филми, бре, филми... Джена Джеймсън, Трейси Лордс – we have them all!
User avatar
Trip
Moderator
Posts: 6353
Joined: Sat Dec 31, 2005 7:30 am
Contact:

Post by Trip » Mon Jul 30, 2012 7:06 pm

Тука мога и аз да се намеся :)

Silver
Jaghut Tyrant
Posts: 1765
Joined: Fri Jul 18, 2008 2:17 am
Contact:

Post by Silver » Mon Jul 30, 2012 7:16 pm

The more the merrier :)

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Mon Jul 30, 2012 7:46 pm

Дерзайте.

Драгъне, на бомбата и аз се дивих. Тя хавата с бомбата във филма беше като целия му сценарий всъщност - няква елаборейтед простотия, която всъщност свършва в нищото и която може да се направи пъти по-смислено с някви по-прости похвати.

Да не говорим колко безкрайно се издразних, на чисто човешко ниво, от това че великият Брус Уейн решава да спре разработването на коскоджамити енергийния източник, щото, рийш ли, той можел да се използва за престъпни цели... Понеже нито една от другите му разработки не може? И понеже другите вече съществуващи енергийни източници не може? Поредната безумна и адски дразнеща тъпота в дребен детайл.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Mon Jul 30, 2012 8:06 pm

Мдам - Aмелия го е написала преди мен. По-добре.
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
penzata
Forsaken
Posts: 2891
Joined: Thu Dec 10, 2009 7:13 pm
Location: between the planescapes
Contact:

Post by penzata » Tue Jul 31, 2012 9:22 am

Силвъра, Трип и Амелия са казали всичко, което има да се каже за това отроче, единственото, което мога да добавя е, точно колко на Нолъните не им е еня за тоя филм:
Spoiler: show
Една огромна очебийна грешка при монтажа или сценария или еба ли го къде точно: Бейн хваща Гордън и Миранда, след малко Брус се вмъква в някакво рандъм обежище и намира Фокс и Миранда :shock: , някви рандъм глупости, ще те спася по-късно, след това отива при Гордън на леда и вика къде е женката? ВТФ? Това ми дойде като Великденско яйце - Ако си Бруце Вейно и влезеш в рандъм дупка от ляво на твоя екран, може да намериш Миранда преди да я отвлекат, въпреки че вече са го направили. Буум. При все претенциите си и блогбастърщината си една такава техническа грешка си е оставена в крайния вариант на филма и ич не им дреме. Сравнявай тая плява с безупречно подредения Мементо и просто разбираш, че дойдат ли масата кинти, ДЪВКА без вкус е единственото нещо, което може да сътвориш.
The hardest battles are fought in the mind.

User avatar
Rentless
Scholar
Posts: 149
Joined: Fri Aug 06, 2010 7:44 pm

Post by Rentless » Tue Jul 31, 2012 4:26 pm

Spoiler: show
http://youtu.be/G4v1hAnfy1I

Оня ден се сетих за тоя момент и не можах да не направя паралел с финала на новото филмче. Чак се чудя дали Нолан е сложил бомбата умишлено.
:lol:

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Tue Jul 31, 2012 8:28 pm

Това за бесния дефект с монтажа и аз го видях. Доста недоизпипано.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Tue Jul 31, 2012 9:51 pm

Тва и на мен ми беше яко втф, ама реших, че нещо съм пробляла, щото по това време не внимавах особено. :lol:
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Thu Aug 02, 2012 10:29 am

Филмът не е чак толкова лош, но наистина не е откровението, което се очакваше да е. Цялостно за мен проблемът ми беше, че ми беше доста скучен в два от трите си без четвърт часа часа. Тук вероятно ще се размина с хората, които обясняват как той е екшън с твърде много действие натъпкано в него. Да има доста екшън, но като цяло филмът е някак муден, има много натъпкано съдържание, но то е хаотично и не дава повече стойност на историята, героите или нещо друго.
Лично за мен най-втф момента беше признанието на Блейк, че познал, че Уейн е Батман по погледа в очите му. Поезията беше в повече в този момент... Е, и полицаите спартанци, които упорито настояваха да се бият с голи ръце и никой не се сети да извади пистолет...
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
Dante
Mistborn
Posts: 1275
Joined: Sun Jan 20, 2008 7:58 pm

Post by Dante » Fri Aug 10, 2012 1:01 am

Мен пък втория път като го гледах ме изкефи два пъти повече :Д Сигурно защото отидох да го гледам с друга нагласа и вече знаех какво представлява. Забавлява ме,
Spoiler: show
но някой моменти като този дето Талия умира по най-смешния възможен начин и откровението на Блейк просто ме накараха да се разсмея на глас.
Филмът за мен е много як, но някой сцени просто сякаш Нолън не ги е правил...
Сайт за нещата, които ни вълнуват - http://podmosta.bg/

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Fri Aug 10, 2012 7:56 am

а. СПОЙЛЪРИ
б. какъв журналист си като пишеш "някой моменти". втф?

Иначе филмът израдва, въпреки че съм съгласен с критиките към сюжетните глупости
This is it. Ground zero.

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Fri Aug 10, 2012 9:27 am

Абе, понякога това може да е и печатна грешка, аз преди около седмица бях написала някаква подбна глупост и после не можех да се погледна в огледалото... :)
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
Dante
Mistborn
Posts: 1275
Joined: Sun Jan 20, 2008 7:58 pm

Post by Dante » Fri Aug 10, 2012 1:38 pm

Moridin wrote:а. СПОЙЛЪРИ
б. какъв журналист си като пишеш "някой моменти". втф?

Иначе филмът израдва, въпреки че съм съгласен с критиките към сюжетните глупости
Първо - никакъв журналист не съм и много се дразня, когато направя някаква грешка (каквато и да е било) и някой се обади "нали си журналист бе...". Това, че уча за това не ме прави още каквото и да е било. Все едно да кажеш на някой студент учил една година медицина, че лекар...
Второ - не ми е перфектен правописът, но баш пък да съм толкова тъп като за тая грешка - не съм. Техническа грешка, аз по принцип не си преглеждам толкова много постовете във форумите.
Извинявам се за спойлъра.
Сайт за нещата, които ни вълнуват - http://podmosta.bg/

Silver
Jaghut Tyrant
Posts: 1765
Joined: Fri Jul 18, 2008 2:17 am
Contact:

Post by Silver » Fri Aug 10, 2012 6:59 pm

Направил си я два пъти, бтв:
Dante wrote:но някой моменти като този...
Филмът за мен е много як, но някой сцени просто...

User avatar
Dante
Mistborn
Posts: 1275
Joined: Sun Jan 20, 2008 7:58 pm

Post by Dante » Fri Aug 10, 2012 7:12 pm

Добре, толкова съм неграмотен, че не знам кога е единствено и кога множествено число.
Сайт за нещата, които ни вълнуват - http://podmosta.bg/

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 28 guests