The Girl With The Dragon Tattoo

Филми, бре, филми... Джена Джеймсън, Трейси Лордс – we have them all!
User avatar
Dante
Mistborn
Posts: 1275
Joined: Sun Jan 20, 2008 7:58 pm

The Girl With The Dragon Tattoo

Post by Dante » Sun Jan 15, 2012 1:41 pm

Image

Как така още няма тема!? Още не съм го гледал, но съм ТОЛКОЗ хайпнат. Дейвид Финчър, Даниел Крейг...Трент Резнър....

Само на интрото:
http://www.youtube.com/watch?v=tcp9Ysi75f0

и съм така
:shock: :shock: :shock: :shock:
Сайт за нещата, които ни вълнуват - http://podmosta.bg/

User avatar
armageddon
Forsaken
Posts: 2936
Joined: Tue Jan 13, 2004 10:24 am

Post by armageddon » Sun Jan 15, 2012 3:44 pm

Шведския определено ми хареса повече, но и този е хубав като цяло.

User avatar
Claymore
Ascendent
Posts: 4957
Joined: Sat Sep 12, 2009 9:55 pm

Post by Claymore » Sun Jan 15, 2012 10:03 pm

Язе ще че чакам да излезе по - свестен ДВД рилийз и ще изнахалствам да го гледам у един приятел с огромна плазма.
What's a goon to a goblin? What's a shooter to a shotta?
I can boom shakalaka your medulla oblongata

Razaelski
Paragon
Posts: 555
Joined: Sat Jan 21, 2012 11:12 pm

Post by Razaelski » Mon Jan 23, 2012 7:28 pm

Brip по-добре чакайте

User avatar
Claymore
Ascendent
Posts: 4957
Joined: Sat Sep 12, 2009 9:55 pm

Post by Claymore » Mon Jan 23, 2012 8:57 pm

Няма как. Има плазма, но компа е смотан. :lol: :lol:
What's a goon to a goblin? What's a shooter to a shotta?
I can boom shakalaka your medulla oblongata

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20289
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Mon Jan 23, 2012 9:51 pm

Аз ще прегледам тия дни първо шведските как са докато излезе това. Чак блурей си е загуба на място, и хубав бр рип 6-8гб си е перфе.

Тва американския 1ва част ли се води и той?


Захапах първия прилични субтитри, че тоя шведски съм го намалил на макс, хич не мога да му свикна...


...

Изгледах ги, като им свикне човек на натурализма на шведите филмите са брутално яки :) :roll:
:ninja:

User avatar
Feather
Smallfolk
Posts: 5
Joined: Fri Jan 27, 2012 8:31 pm

Post by Feather » Fri Jan 27, 2012 8:48 pm

Шведския вариант е доста чук. Аз очаквам с интерес да видя какво е направил Финчър. До тук само позитивни реакции съм чул.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20289
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Sat Jan 28, 2012 12:07 am

Изгледах и новия, в общи линии абсолюто същото с известни актьори и една идея повече цензура. То трудно някой може да настигне скандинавското кино по натурализъм де :mrgreen: Доста добър, мацката малко по-шмуглява, ама си е добър.
:ninja:

User avatar
Mr. Nobody
Misting
Posts: 275
Joined: Sat Jan 28, 2012 12:08 am

Post by Mr. Nobody » Sat Jan 28, 2012 12:22 am

Не съм гледал шведската версия, но след тази изгубих и всякакво желание. Честно казано Финчър се изчерпа откъм тази тематика още в '7едем', сега просто се повтаря. А и тези извратении (това не спада към спойлерите, нали?) ми идват в повечко. Предполагам, че светът е вече необратимо полудял ако изпитва удоволствие от подобен род садистични филми.

bsb
Paragon
Posts: 640
Joined: Sun Dec 06, 2009 7:33 pm

Post by bsb » Sat Jan 28, 2012 11:52 am

Шведският вариант ще бъде излъчен скоро по БНТ :) Дори може и да са го пуснали междувременно, без да съм разбрал - телевизиите не ме интересуват особено.

kalendarа_ska4a
Misting
Posts: 338
Joined: Mon May 30, 2011 6:26 pm

Post by kalendarа_ska4a » Sat Jan 28, 2012 12:12 pm

Mr. Nobody wrote:Не съм гледал шведската версия, но след тази изгубих и всякакво желание. Честно казано Финчър се изчерпа откъм тази тематика още в '7едем', сега просто се повтаря. А и тези извратении (това не спада към спойлерите, нали?) ми идват в повечко. Предполагам, че светът е вече необратимо полудял ако изпитва удоволствие от подобен род садистични филми.
Всъщност имаме нужда да ги гледаме на екрана, за да сме здрави и да не ходим да кълцаме хора по улицата :D Ако не бяха извратениите, щях да умра от скука, въпреки че филмът е направен страшно добре (просто сценарият е скучен). А Финчър нищо не повтаря, а следва напълно нормална професионална пътечка и то доста по-насочено от повечето режисьори днес (е, Дарънчо не знам дали няма да пометне от някоя по-силна емоция при следващото си отроче - човекът забравя, че киното не е само, за да си лекува собствените психични проблеми).

User avatar
Mr. Nobody
Misting
Posts: 275
Joined: Sat Jan 28, 2012 12:08 am

Post by Mr. Nobody » Sat Jan 28, 2012 12:17 pm

На мен не биха и ми хрумвали подобни гадости, а имам развинтено въображение. Това, че филмите в днешно време масово се занимават с такива теми, ще доведе по-скоро до изперкването на сума ти народ.
Spoiler: show
скоро няма да мога да гледам нормално на връзката баща-дъщеря, все ще си мисля, че единият изнасилва другия

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20289
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Sat Jan 28, 2012 1:50 pm

Е, Дисни още си бачкат, който не иска секс и насилие. Трябва да хвърля едно око и на книгата, тоя филм има "по-подробен край" който е изсмукан здраво от пръстите. Иначе сам по себе си е много добър де, аз сравнявам с пресни впечатления от шведските.
:ninja:

User avatar
Mr. Nobody
Misting
Posts: 275
Joined: Sat Jan 28, 2012 12:08 am

Post by Mr. Nobody » Sat Jan 28, 2012 2:45 pm

Дори като оставим секса и насилието, филмът си беше празен откъм смисъл (да, някои хора все още търсят тея неща в киното, да не повярва човек), а обратите бяха меко казано очаквани.
Spoiler: show
Колко пъти трябва да бъде използвана формулата, според която най-добрият поддръжник на детектива е и самият убиец, преди да се изтърка?

А и филмът беше безбожно дълъг.

User avatar
Trip
Moderator
Posts: 6353
Joined: Sat Dec 31, 2005 7:30 am
Contact:

Post by Trip » Sat Jan 28, 2012 3:34 pm

На мен ми е чудно как хората, дето търсят "смисъл" във филмите, въобще съумяват да определят що е туй.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 17 guests