Conan and the Riddle of Bad Movies

Филми, бре, филми... Джена Джеймсън, Трейси Лордс – we have them all!
User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20294
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Sun Nov 06, 2011 11:47 am

Похабили са пич като Момоа и гласа на Фриимън за тая безсмислена бозица. Мене ми беше върх на абсурда в сцената с тия пясъчните афроамериканци как се трошеше пясъка от някакво ножленце... За балъка дето изстреля с катапулта просто в 10ката се смях на глас още докато летеше. Имаше няколко яки момента, по скоро комедийни ама бюджета е отъшъл явно за кофи червена боя.
:ninja:

User avatar
dellusion
Warmage
Posts: 1248
Joined: Thu Dec 28, 2006 10:36 am
Location: София

Post by dellusion » Mon Nov 07, 2011 11:31 am

Момоа сам по себе си е безмислен. Иначе филмчето е доволно тъпо, но аз може би се ъндърхайпнах и ми хареса уж. Поне го догледах до края, което не можах да направя с титаните и принца.
Look at the darkness...
...around me.

User avatar
coldie
Forsaken
Posts: 2969
Joined: Fri Dec 05, 2008 10:20 pm

Post by coldie » Mon Nov 07, 2011 7:02 pm

Явява се предъвкване, но човекът Момоа е крайно-неподходящ, иронията е, че филма е толкова безмислен и анти-Конан, че не ми пука, виж от цялата работата с Конан Варварина, е останало само варварското, в нашият случай еквивалентно на противно и не на място насилие, с една дума самоцелно. Разбира се, ако самата история струва нещо, всичко останало може да остане на малко по-заден план ,но в конкретният случай тя не струва нищо.. опс 100 милиона около.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 46 guests