THOR

Филми, бре, филми... Джена Джеймсън, Трейси Лордс – we have them all!
User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Tue May 24, 2011 9:08 am

Бтв, аз не харесвам американските комикси, но има филми по тях, които ме кефят много. До степен, че си ги купувам и ги гледам по няколко пъти.

Този не беше от тях. Доста тъпичък ми се видя и излязох от залата с усещането, че яко съм се минала. Дори релефният рус клонинг на Брад Пит не ми се стори особено ебателен...
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
JohanVladimir
Sorcerer
Posts: 381
Joined: Fri Mar 19, 2004 1:40 pm

Post by JohanVladimir » Tue May 24, 2011 11:01 am

На мене ми хареса. :) Добре ми вървеше с пуканките и като алтернатива на седенето пред компютъра ми дойде направо перфектен.

И аз не съм фен на комикси изобщо, но ми се струва, че точно поради тази причина някой като мен може да харесва филми по комикси, защото за първи път се сблъсква с определена концепция или визуален свят. И в тая първа среща успява да улови чара му, който го е направил хитова поредица, да речем.

User avatar
coldie
Forsaken
Posts: 2969
Joined: Fri Dec 05, 2008 10:20 pm

Post by coldie » Sat May 28, 2011 11:25 pm

Devoted of Slaanesh wrote:Тор - манекен на бански, Наталито - подмокрила се от него тъпачка ...
Много слабо, много!

А приятелчетата на Тор бяха просто смехотворни ... Китаеца не го знам кво направи из филма освен да се шматка и да гледа сурово. А негър - скандинавско божество, леле колко яко ... :wink:
LOL ? :) Ми те наште приятели от там дето правят модерното кино си имат (независимо от филма) квоти за черен, жълт и зелен да кажем ( интересно, че нямат червен, но пък тази раса вече не съществува). Чудно е нали. Но ние сме граждани на Света, нали?

User avatar
Devoted of Slaanesh
Paragon
Posts: 740
Joined: Fri Jul 04, 2008 2:53 pm
Location: Austria

Post by Devoted of Slaanesh » Sun May 29, 2011 1:11 pm

Дали? Баш ние :oops:

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20289
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Sun Jun 05, 2011 6:52 pm

Be ready for facepalms :D
Image
:ninja:

User avatar
Martix
Jaghut Tyrant
Posts: 1939
Joined: Mon Aug 21, 2006 12:44 pm
Location: selfmade plain

Post by Martix » Wed Sep 19, 2012 2:56 am

Сори, че вдигам темата, но само да си кажа.
Класически случай на Силно Подвеждащ Трейлър.
Който е решавал кои сцени да влязат в трейлъра трябва да Умре Бавно и Мъчително и да се застреля.

Филма ми хареса много. От една страна имаме тъп, ама много тъп, персонаж, сиреч Тор, изигран нелошо, но тъпо написан, както и история, дето сме я учили още в училище и приказки сме чели с нея. И ми писна от сценарии без капка странене от клишето.
От друга страна имаме доста приличен филм, без плот дупки и фейспалм моменти. Не съвсем отчайващ Локи(но и не ми хареса особено) и може би най-красивата локация, появявала се на кино. Просто Асгард ми събра очите и хвала на художниците и дизайнерите, защото само това вдига оценката поне с една единица.

8/10
There are no rules! I'm gonna get you!

User avatar
herairness
Jaghut Tyrant
Posts: 1983
Joined: Tue Oct 04, 2005 10:43 am
Location: varna

Post by herairness » Wed Dec 26, 2012 12:47 am

Аз пък си знаех, че няма да е кой знае колко велик филм, ама отидох да си гледам Тор с кеф и да се чудя как да фък таз клечка Натали изобщо може да му хареса :mrgreen: Бтв Локи според мен беше най-добър откъм актьорска игра, пък Антъни Хопкинс беше тотално необяснимо явление :roll:
Image

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests