2011та..какво очакваме да видим?

Филми, бре, филми... Джена Джеймсън, Трейси Лордс – we have them all!
User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Sat Jan 08, 2011 12:49 am

b.t.w. Фейк трейлъра почва със сцени от една игра - Red Alert 2 :) Много се смях на което.

User avatar
Samail
Sorcerer
Posts: 436
Joined: Fri Mar 19, 2004 4:48 pm
Location: Монреал, Канада

Post by Samail » Sat Jan 08, 2011 1:07 am

Не знам какво му е толкова ще му е 'уникалното' на X-Men: First Class. Казват че Капитан Америка ще бъде доста добър така че ще видим.

Иначе аз си очаквам новият на Малик, най-вече заради идеалният каст с Брад Пит, Шон Пен и Кейт Бланшет, пък и заради уникалната визия на Малик. Но ще видим, леко скептичен съм.
"Който ни освободи, той ще ни зароби" - Васил Левски
Живот на високи обороти

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Sat Jan 08, 2011 10:31 am

Аз чакам Ранго за сега само с нетърпение ;)
:ninja:

Silver
Jaghut Tyrant
Posts: 1765
Joined: Fri Jul 18, 2008 2:17 am
Contact:

Post by Silver » Sun Jan 09, 2011 1:11 pm

Ок, Трип, въпреки, че тая тема ми е неприятна още от заглавието.

- The Way Back, щото ми е интересно какво е омазал тоя път Питър Уиър.
- Rango, щото Вербински мачка.
- Mars Needs Moms, щото е последното издихание на Imagemovers Digital (още не съм наясно ще има ли нова Жълта подводница или не).
- Sucker Punch - мразя в червата Зак Снайдър, но дизайнер на това извращение е Рик Картър, така че...
- Hanna - на Джо Райт. Не му харесвам истински нито един от филмите, но заради оная сцена от Atonement съм обречен да му очаквам трепетно всичко, даже подобна глупост-на-хартия; Saoirse Ronan е много добра по принцип, саундтракът ще е на The Chemical Brothers, което е най-малкото любопитно.
- Хари Потър 8 - щото въпреки ужасните недостатъци, в крайна сметка съм доволен как развиха нещата и мисля, че тоя сериал ще свърши както си трябва.
- War Horse - Спилбърг + Ричард Къртис + WWI = може би ще се получи.
- TinTin - тук е много критично положението, щото имаме Спилбърг като режисьор + технологията на Земекис.
- The Girl with the Dragon Tattoo - гвоздеят на програмата (само тръпна нервно в очакване на обявяването на композитора).

И, разбира се, The Hangover 2. ;)

User avatar
Gunslinger
Warmage
Posts: 1201
Joined: Sat Nov 06, 2004 6:24 pm
Location: Midworld in the Middle

Post by Gunslinger » Sun Jan 09, 2011 5:58 pm

Silver wrote: - The Girl with the Dragon Tattoo - гвоздеят на програмата (само тръпна нервно в очакване на обявяването на композитора).
Вече обяха кой ще е.
http://blogofidiots.wordpress.com/
http://tvseriesbg.com/
There they stood, ranged along the hillsides, metTo view the last of me, a living frame For one more picture! In a sheet of flame
I saw them and I knew them all. And yet Dauntless the slug-horn to my lips I set, And blew. 'Childe Roland to the Dark Tower came.'
X-Men Deadly Genesis е Decimation Tie In

Gondry
Scholar
Posts: 122
Joined: Wed Aug 04, 2010 7:05 pm

Post by Gondry » Sun Jan 09, 2011 6:57 pm

Щеше да е полезно да имаме прилично направена тема.

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6439
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Post by tigermaster » Sun Jan 09, 2011 7:00 pm

"Кунг-фу Панда 2", "Ранго" и новите карибски пирати май...

Както и поредния филм за Ип Ман, обаче той е отделна история. "Зеленият стършел" може би ще е приятен, "Зеленият фенер" също, макар че и от двата не очаквам нищо. За нов Х-мен изобщо не подозирах преди темата, но евентуално... Със затаен от ужас дъх очаквам и да видя гаврата на Пол У. С. Андерсън с "Тримата мускетари" - в която, четох някъде, ще има въздушни битки. Новият за Шерлок Холмс също би трябвало да е интересен, ама ще видим, пък и СТИВЪН ФРАЙ В РОЛЯТА НА МАЙКРОФТ... Кхъм. Знам ли, още не ми е известно какво предстои...

Във всеки случай от трейлърите за тазгодишни филми, които видях, най-много ми хареса този на "Ранго".
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

Silver
Jaghut Tyrant
Posts: 1765
Joined: Fri Jul 18, 2008 2:17 am
Contact:

Post by Silver » Sun Jan 09, 2011 11:07 pm

Gunslinger wrote:Вече обяха кой ще е.
Жалко.
Gondry wrote:Щеше да е полезно да имаме прилично направена тема.
QFT отвсякъде.

User avatar
armageddon
Forsaken
Posts: 2936
Joined: Tue Jan 13, 2004 10:24 am

Post by armageddon » Mon Jan 10, 2011 4:12 am

Е то целия филм вероятно ще е жалък така че ...

User avatar
Jen
Paragon
Posts: 645
Joined: Thu Mar 29, 2007 12:06 pm
Contact:

Post by Jen » Mon Jan 10, 2011 1:36 pm

Е, нищо, поне ще можем да се утешим от жалкия Финчър с новия Запой. :)
Silver wrote:
Gunslinger wrote:Вече обяха кой ще е.
Жалко.
предишния път не съжаляваше ли, задето си избързал с реакцията, та сега пак така? :)
If I never meet you in this life, let me feel the lack.

User avatar
dellusion
Warmage
Posts: 1248
Joined: Thu Dec 28, 2006 10:36 am
Location: София

Post by dellusion » Mon Jan 10, 2011 2:17 pm

Никой ли не чака True Grit?
Look at the darkness...
...around me.

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6439
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Post by tigermaster » Mon Jan 10, 2011 2:22 pm

Той някакси излезе вече, и то още миналия месец.
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

Silver
Jaghut Tyrant
Posts: 1765
Joined: Fri Jul 18, 2008 2:17 am
Contact:

Post by Silver » Mon Jan 10, 2011 3:44 pm

Jen wrote:предишния път не съжаляваше ли, задето си избързал с реакцията, та сега пак така? :)
А, след Мрежата съм почти сигурен вече, че Финчър няма как да сгреши в музиката (половината от времето в blu ray коментарите говори за това и много вдъхновено на всичкото отгоре :)). "Жалкото" е, че той явно ережисьор, който подхожда много умно към този аспект и след последните му два (а защо не и три) контрастни в това отношение филма, ми се искаше да експериментира с някой друг композитор. Малко са тези, които показват усет с екип, с който не са работили преди това (примерно и Уашовски са така - Дон Дейвис, Джакино, Марианели, Ешкери... все нетривиални избори, но все използвани до дупка). Доколкото знам, оригиналът съдържа някакви богати оркестрации, та не е ясно дали с Резнър ще поемат в тази посока (ако е така чакам с нетърпение, защото е любопитно) или това наистина ще е съвсем различен прочит на материала. Това, от което се притеснявам най-много е компромис с атмосферата на филма в името на... ограничеността на Резнър и нагаждането на тона към това, което той е способен да пише.

User avatar
dellusion
Warmage
Posts: 1248
Joined: Thu Dec 28, 2006 10:36 am
Location: София

Post by dellusion » Mon Jan 10, 2011 9:19 pm

tigermaster wrote:Той някакси излезе вече, и то още миналия месец.
Хмм, вярно. Заблудих се по това, че премиерата тук ще бъде следващия месец.
Look at the darkness...
...around me.

User avatar
Jen
Paragon
Posts: 645
Joined: Thu Mar 29, 2007 12:06 pm
Contact:

Post by Jen » Mon Jan 10, 2011 9:48 pm

Силвър, оригиналният материал преди всичко е роман, предполгам, че по-скоро в него ще се опитва да влезе Финчър, отколкото да се оразмерява по шведския филм. Като знам долу-горе каква е историята – цялата трилогия се нарича Милениум все пак, Резнър (в смисъл на класически НИН-Резнър) ми звучи съвсем в тон. Което действително може да доведе до подобно на Мрежата нещо, ама мен това не ме притеснява.
If I never meet you in this life, let me feel the lack.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 19 guests