Scott Pilgrim vs. the World

Филми, бре, филми... Джена Джеймсън, Трейси Лордс – we have them all!
User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Scott Pilgrim vs. the World

Post by трубадур » Sat Mar 24, 2018 2:26 pm

Claymore wrote:
Sat Mar 24, 2018 1:50 pm
Не, просто до последната година гледах филми сравнително рядко, може би по 20 на година, ако има толкова. Съответно когато най-накрая даврандисам, много рядко си позволявам да гледам нещо повече от веднъж, ако не се налага за ревю или някакво есе в университет. Много по-трудно сядам да гледам филм или сериал отколкото си пускам някаква игра, онлайн краста или не, или хващам книга (вече че повечето трудно ги дочитам е друго въпрос)
Разбираемо, аз съм само така последните години, га бех янг бой поглъщах абсолютно всичко и по много пъти, сега е диво сито и рядко си позволявам дори да експериментирам с каквото и да е изкуство, различно от музика. :unsure:

User avatar
Dr. Horrible
Forsaken
Posts: 2932
Joined: Wed Jul 22, 2009 8:53 am

Re: Scott Pilgrim vs. the World

Post by Dr. Horrible » Sat Mar 24, 2018 9:53 pm

На мен пък The World's End ми е любим, Hot Fuzz ми е средняшки, а Скот Пилгрим ми е тъп :D Още не съм гледал Baby Driver.
But goddamn,
you got me in love again

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Re: Scott Pilgrim vs. the World

Post by Roland » Sat Mar 24, 2018 10:59 pm

Dr. Horrible wrote:
Sat Mar 24, 2018 9:53 pm
На мен пък The World's End ми е любим, Hot Fuzz ми е средняшки, а Скот Пилгрим ми е тъп :D Още не съм гледал Baby Driver.
Винаги ли си бил социопат, или нещо го тригърна? 🤔
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Claymore
Ascendent
Posts: 4955
Joined: Sat Sep 12, 2009 9:55 pm

Re: Scott Pilgrim vs. the World

Post by Claymore » Sun Mar 25, 2018 1:09 am

Roland wrote:
Sat Mar 24, 2018 10:59 pm
Dr. Horrible wrote:
Sat Mar 24, 2018 9:53 pm
На мен пък The World's End ми е любим, Hot Fuzz ми е средняшки, а Скот Пилгрим ми е тъп :D Още не съм гледал Baby Driver.
Винаги ли си бил социопат, или нещо го тригърна? 🤔
Нали? Всеки път като го каже за Скот забравям до следващия и пак се разочаровам :neutral:
трубадур wrote:
Sat Mar 24, 2018 2:26 pm
Claymore wrote:
Sat Mar 24, 2018 1:50 pm
Не, просто до последната година гледах филми сравнително рядко, може би по 20 на година, ако има толкова. Съответно когато най-накрая даврандисам, много рядко си позволявам да гледам нещо повече от веднъж, ако не се налага за ревю или някакво есе в университет. Много по-трудно сядам да гледам филм или сериал отколкото си пускам някаква игра, онлайн краста или не, или хващам книга (вече че повечето трудно ги дочитам е друго въпрос)
Разбираемо, аз съм само така последните години, га бех янг бой поглъщах абсолютно всичко и по много пъти, сега е диво сито и рядко си позволявам дори да експериментирам с каквото и да е изкуство, различно от музика. :unsure:
Ем мен всъщност желанието да разнообразя ме кара да гледам повече последните месеци и да си тегля и повече стари време. Тъпо е че човек може да гледа някакви класики само по фестивали като сега, щеше да е яко да има някаква система с Българската филмотека ако достатъчен брой хора със сигурност потвърдят че искат да гледат нещо което го има в архивите, да се правят прожекции. Или нещо. Но и 50-инчовият телевизор с Criterion торент върши хубава работа :mrgreen:
Last edited by Claymore on Sun Mar 25, 2018 1:26 am, edited 1 time in total.
What's a goon to a goblin? What's a shooter to a shotta?
I can boom shakalaka your medulla oblongata

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6439
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Re: Scott Pilgrim vs. the World

Post by tigermaster » Sun Mar 25, 2018 1:11 am

Dr. Horrible wrote:
Sat Mar 24, 2018 9:53 pm
Още не съм гледал Baby Driver.
Не ти и трябва.
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

Who is online

Users browsing this forum: Ahrefs [Bot] and 27 guests