The Prince of Persia: Sands & Stuff

Филми, бре, филми... Джена Джеймсън, Трейси Лордс – we have them all!
rodd1ck
E'lir
Posts: 198
Joined: Tue Nov 17, 2009 12:35 pm

Post by rodd1ck » Mon Jun 14, 2010 10:58 pm

Доста тъп беше, повече от очакваното. Втората част като че ли беше малко по-близо до приказка, та можеше да се гледа. И нещо като тъп Индиана Джоунс в Персия, ама без Индиана Джоунс. Много странно колко хора измираха само по някакви звуци и накъсан монтаж. :)

User avatar
herairness
Jaghut Tyrant
Posts: 1983
Joined: Tue Oct 04, 2005 10:43 am
Location: varna

Post by herairness » Tue Jul 06, 2010 5:05 pm

Аз като фен на франчайза отидох с много ниски очаквания и о, чудо - филмът ме изкефи на макс. Да, принцът и принцесата имаха леко не-персийски акцент, да, историята е малко по-изсмукана от пръстите около само идеята от първата игра и екипировката на принца от втората, но всичко друго си беше идеално :) За мое учудване Гиленхал (или както там се чете), когото не харесвам като актьор, тук пасна идеално и влезе прекрасно в ролята на принца, както и мацката си беше идеалната Фара ама с друго име :lol: Освен това атмосферата си беше баш като от игрите, не само откъм града и пустинята, но и откъм каскади - принцът си скачаше по покриви, катереше стени, въртеше се на пилони, правеше въздушни атаки и т.н. Определено бих го гледала пак и ми е много интересно какво ще направят със Уориър Уитин в следващия филм, защото 100% такъв ще има :mrgreen:
Image

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 19 guests