Надценените филми

Филми, бре, филми... Джена Джеймсън, Трейси Лордс – we have them all!
User avatar
Vivian
Forsaken
Posts: 2630
Joined: Thu Aug 07, 2008 3:25 pm
Location: Pandora

Post by Vivian » Wed Apr 14, 2010 10:37 pm

Funny People e ужасен, бтв. Кошмарно ужасен. А какво да му коментираме на Eraser-a? :neutral: В смисъл, достатъчно често оценяването на Линч е чисто субективно усещане, което трудно се моделира от обективни фактори. Достатъчно е ценен, тъй като по времето като го е пуснал, са го сметнали да достатъчно хаховски, оригинален и иновативен. Но малко ми седи описването и 'обясняването' баш точно на Head-a като да се пробва човек да обяснява Бауи 70-тарски албум от Зиги Стардъст периода му...
Абе да спориш с Вивиан за филми е като да ловиш пираня с патката си - нито много риба ще наловиш нито члена ти ще става за нещо след това .... --The Dragon

Напомнете ми да не споря с Вивиан. Лайк евър. -- Muad_Dib

User avatar
penzata
Forsaken
Posts: 2891
Joined: Thu Dec 10, 2009 7:13 pm
Location: between the planescapes
Contact:

Post by penzata » Wed Apr 14, 2010 10:59 pm

Trip wrote:И него ли не си разбрал? :mrgreen:
И него! :lol:
The hardest battles are fought in the mind.

rodd1ck
E'lir
Posts: 198
Joined: Tue Nov 17, 2009 12:35 pm

Post by rodd1ck » Wed Apr 14, 2010 11:49 pm

Eraserhead е като че ли младия надрусан Линч е счел, че това му е първата и последна възможност да направи пълнометражен филм. :D

User avatar
coldie
Forsaken
Posts: 2969
Joined: Fri Dec 05, 2008 10:20 pm

Post by coldie » Thu Jun 03, 2010 2:28 pm

Ми от топ 20 в имдб, като взема предвид, че не съм гледал 5-6 то поне 10 са надценени. Иначе какво да кажем за Аватар, трошача на каси, мнооого надценен.

User avatar
jkklouna
Commoner
Posts: 42
Joined: Wed Nov 25, 2009 10:58 pm

Post by jkklouna » Fri Jun 04, 2010 10:39 pm

Inglorious Basterds

Наистина навсякъде го слагат в най-добрите филми за миналата година, но просто няма смисъл. Не само, че не направи впечатление за нещо наистина различно, но направо на края на филма вече бях забравил половината от него. Още повече хвалят Брад Пит, а човека има точно няколко минути игра в целия филм.

Терминатор-Salvation

Ето още 1 филм, който слагат по топ 10. Изобщо не останах с усещането, че гледам терминатор, а просто поредния филм със превземане на света. Надявах се да ми хареса при положение, че любимият ми акьор Бейл участва.

Who is online

Users browsing this forum: Ahrefs [Bot] and 36 guests