A V A T A R

Филми, бре, филми... Джена Джеймсън, Трейси Лордс – we have them all!
Post Reply

Колко пъти гледахте Аvatar?

Poll ended at Wed Feb 03, 2010 8:17 pm

Веднъж
24
34%
Два Пъти
16
23%
Повече от два пъти
12
17%
Веднъж, но планирам още гледания
9
13%
Не съм го гледал
9
13%
 
Total votes: 70

Бобсън
Arcanist
Posts: 779
Joined: Fri Feb 08, 2008 11:34 pm

Post by Бобсън » Mon Dec 07, 2009 10:13 pm

Урааа!

Пак са се усетили овреме как да се докопат до моите парички...
пък диалога за "Има сини са!" ме фърли в LOL... Благодаря за което!

Silver
Jaghut Tyrant
Posts: 1765
Joined: Fri Jul 18, 2008 2:17 am
Contact:

Post by Silver » Tue Dec 08, 2009 7:24 pm

ifadriana, ok, 10x.

Muad_Dib, а твоят приятел преди или след като е изгледал епизода на Саутпарк е изцепил тази дивотия? Ще бъде чудесно, ако останеш пас докрай.

User avatar
passer-by
Elder God
Posts: 8280
Joined: Thu Sep 20, 2007 5:42 pm

Post by passer-by » Tue Dec 08, 2009 7:37 pm

Silver wrote:Muad_Dib, а твоят приятел преди или след като е изгледал епизода на Саутпарк е изцепил тази дивотия? Ще бъде чудесно, ако останеш пас докрай.
Други инструкции как да се държим и къде какво да постваме имаш ли?
The Best of Mozart
https://www.youtube.com/watch?v=Rb0UmrCXxVA
Moridin wrote:Нещо хайпът във форума силно намаля :)

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Tue Dec 08, 2009 7:52 pm

Image

Не можах да се сдържа.
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Wed Dec 09, 2009 1:33 am

Marfa wrote:Image

Не можах да се сдържа.

Ахахахахаха това е много смешно.

Към Сливарката: Не си ти човекът, който ще каже кой колко ще остане пас докрай. Това, което разказах по-горе е доволно забавно и си е съвсем по темата. Да не казвам, че определено си има нужа от малко гаргара с прекалено взимащата се насериозно лента и псевдо-рабирачите й. И въпросният френд през живота си не е гледал нито един впизод на Саутпарк.

User avatar
passer-by
Elder God
Posts: 8280
Joined: Thu Sep 20, 2007 5:42 pm

Post by passer-by » Wed Dec 09, 2009 1:38 am

Последното бтв е пропуск, който е редно да поправи при първа възможност. Мат Стоун и Трей Паркър са най-доброто нещо след измислянето на нарязания хляб, дето има един израз.

Иначе колкото повече хайп, толкова по-голяма вероятност от разочарование, ама поне като за Камерънов филм стискам палци да не е дал творческа фира.

А рекламата на филма в последния епизод на "Боунс" ми дойде в повечко, ама това си го казах в съответната тема.
The Best of Mozart
https://www.youtube.com/watch?v=Rb0UmrCXxVA
Moridin wrote:Нещо хайпът във форума силно намаля :)

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Wed Dec 09, 2009 4:27 am

Силвъра верно пак се обади на слабо време, но искам да вметна, че той може да е разбирач, но определено не е "псевдо" ^_^
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Wed Dec 09, 2009 11:46 am

Изтрих си поста, нямам сили да се карам повече със Симеон. Със Сливката имам, ама просто нямам време. Игнор на темата от мен докато не гледам евентуално лентата.

User avatar
Vivian
Forsaken
Posts: 2630
Joined: Thu Aug 07, 2008 3:25 pm
Location: Pandora

Post by Vivian » Wed Dec 09, 2009 6:25 pm

След минаването на първите две предварителни прожекции в LA, реакциите уж (според някакви мъгляви източници) са по-позитивни отколкото след Кинг Конг на Джаксън...
Абе да спориш с Вивиан за филми е като да ловиш пираня с патката си - нито много риба ще наловиш нито члена ти ще става за нещо след това .... --The Dragon

Напомнете ми да не споря с Вивиан. Лайк евър. -- Muad_Dib

Silver
Jaghut Tyrant
Posts: 1765
Joined: Fri Jul 18, 2008 2:17 am
Contact:

Post by Silver » Wed Dec 09, 2009 8:55 pm

Това не е много успокоително, а и Джаксън не осмърдя целия свят, че прави революция.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Wed Dec 09, 2009 8:56 pm

Стига дуднал бе! Потрай още седмица и малко и ще видиш сам. :lol:
And you can't dance with a devil on your back...

bsb
Paragon
Posts: 640
Joined: Sun Dec 06, 2009 7:33 pm

Post by bsb » Wed Dec 09, 2009 9:14 pm

Ако не беше тази тема, нямаше да разбера, че има такъв филм :) Обаче понеже разбрах, тази сутрин се загледах по представянето му по телевизията. И Камерън каза няколко думи, но не го слушах внимателно и почти нищо не запомних - спомена нещо относно това, как чакал технологията, ама не разбрах.
И понеже по телевизията даваха откъси от единия трейлър, у мен се породиха няколко WTF-въпроса. И за да проверя дали правилно съм видял, изгледах въпросния трейлър.
Та се чудя - защо онзи човек е на инвалидна количка? Стигаме до други планети, пренасяме съзнания, обаче не можем да оправим някакви нерви? Или ако допуснем, че не е възможно да излекуваме човека, вместо това защо не го вкараме в нещо като екзоскелет? Като същевременно технологията съществува, понеже има battlesuits (освен ако не са били ходещи бойни роботи - още по-зле тогава)? Или се е контузил по време на полета и затова на кораба няма необходимите средства и/или технологии за излекуването му? Но тогава откъде се е появила инвалидна количка? Освен ако не са си я направили сами, което, наистина не е невъзможно, нито особено сложно.
И защо инвалидната количка е ръчна? Толкова ли не сме измислили компактни източници на енергия междувременно? Тогава от какво се захранват същите онези костюми (или роботи)?
Чудя се и защо женските извънземни имаха горнища, покриващи евентуалните гърди. Не че ми се гледат цици на извънземни, просто някак не ми се връзва.
И не ми стана ясно как онези летящи "дракони" успяваха да свалят вертолетите, качвайки се върху тях. За да лети подобно животно, с все ездача може да е максимум 200 килограма (изхождам от вероятната маса на най-големите летящи динозаври, около 100 килограма). Какъв е тоя десантен хеликоптер, дето от 200 килограма повече се стоварва на земята? Е да, като се счупят лопатите на витлата, няма какво да го държи във въздуха. Ама подобно събитие би било придружено с хвърчащи навсякъде парчета не само от лопати, а и от "дракони", а аз подобно нещо не забелязах.
Ясно, че това е фантастичен филм. Обаче аз не поставям под въпрос фантастичните елементи, а просто вътрешната непротиворечивост.

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Wed Dec 09, 2009 10:58 pm

Имам мътен спомен от последния път, когато гледах трейлъра на кино, че на тоя дюд му казват, че ще му оправят краката или нещо от тоя сорт, ако свърши тая работа.

User avatar
Vivian
Forsaken
Posts: 2630
Joined: Thu Aug 07, 2008 3:25 pm
Location: Pandora

Post by Vivian » Thu Dec 10, 2009 9:32 pm

Първо 'credible' мнение изплува от страна на критиците - според Guardian филмът е 'добър'...
Абе да спориш с Вивиан за филми е като да ловиш пираня с патката си - нито много риба ще наловиш нито члена ти ще става за нещо след това .... --The Dragon

Напомнете ми да не споря с Вивиан. Лайк евър. -- Muad_Dib

User avatar
passer-by
Elder God
Posts: 8280
Joined: Thu Sep 20, 2007 5:42 pm

Post by passer-by » Thu Dec 10, 2009 10:06 pm

Предвид традиционната английска сдържаност това добър знак ли би трябвало да е? Щото "добър" може да е сдържана похвала или учтиво нехаресване.

Макар че "добър" за "Гардиън" и "добър" за мен специално за кино може би не винаги съвпадат. Ама редовно си правят метани на Пратчет (може би по британска линия) и имат адски качествени обществено-политически статии (когато не залитат твърде наляво в стил британския "Работническо дело" дето викат редакторите ми...).
Last edited by passer-by on Thu Dec 10, 2009 10:09 pm, edited 1 time in total.
The Best of Mozart
https://www.youtube.com/watch?v=Rb0UmrCXxVA
Moridin wrote:Нещо хайпът във форума силно намаля :)

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests