Класации за сексапилност

Филми, бре, филми... Джена Джеймсън, Трейси Лордс – we have them all!
User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6454
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Post by tigermaster » Mon Oct 19, 2009 4:50 pm

В момента разглеждам мъжката класация на онова там, "Empire" ли е, к`во е. Да ме пита човек защо. Ама... Добре бе... Не че ще се правя на разбиращ, ама от едно половината снимки ме напуши смях. Примерно тази:
Spoiler: show
Image
Да не говорим, че има ЦЕЛИ ТРИМА от "Здрач". `айде, не съм гледал филма, ама на това същество, да речем, му давам шестнайсет години макс:
Spoiler: show
Image
Да не говорим, че е по-женствено от Денислав от "Мюзик Айдъл 2". Пък и ако някой ми каже какво точно вижда в Робърт Патисън, което да не буди погнуса, ще съм му благодарен. В смисъл, най-положителното за него, което ми идва на акъла, е, че прилича на подострен молив.
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Mon Oct 19, 2009 4:57 pm

Снимката е кофти. Тайлър Лаутнър всъщност е единственият от тая поредица, дето наистина може евентуално да има некво място тук. Виж го в трейлъра на втора част.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Mon Oct 19, 2009 5:06 pm

Честно казано и аз съм на мнението на Тайгърмастър, като изключим това, че момчето е женствено...
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
Vivian
Forsaken
Posts: 2630
Joined: Thu Aug 07, 2008 3:25 pm
Location: Pandora

Post by Vivian » Mon Oct 19, 2009 9:30 pm

passer-by wrote:Впрочем, Никълсън и Де Ниро и аз не ги виждам в класация баш по тоя показател, ама жените да си казват що е мъжки сексапил.
Тия двамата заедно с Пачино са твърдо за тази класация. :P
Абе да спориш с Вивиан за филми е като да ловиш пираня с патката си - нито много риба ще наловиш нито члена ти ще става за нещо след това .... --The Dragon

Напомнете ми да не споря с Вивиан. Лайк евър. -- Muad_Dib

User avatar
herairness
Jaghut Tyrant
Posts: 1983
Joined: Tue Oct 04, 2005 10:43 am
Location: varna

Post by herairness » Mon Oct 19, 2009 9:37 pm

Vivian wrote:
passer-by wrote:Впрочем, Никълсън и Де Ниро и аз не ги виждам в класация баш по тоя показател, ама жените да си казват що е мъжки сексапил.
Тия двамата заедно с Пачино са твърдо за тази класация. :P
+1
Image

User avatar
Mindcrime
Arcanist
Posts: 827
Joined: Sat Mar 29, 2008 5:31 pm
Location: Shadow Earth

Post by Mindcrime » Tue Oct 20, 2009 12:24 pm

Elisabeth Shue > All 8-)

User avatar
Vivian
Forsaken
Posts: 2630
Joined: Thu Aug 07, 2008 3:25 pm
Location: Pandora

Post by Vivian » Tue Oct 20, 2009 10:39 pm

Ето ви още една: http://www.glamourmagazine.co.uk/celebr ... 0-pol.aspx

Хормоните ми дават някакви признаци на живот спрямо едва 2-3 от мъжете в нея... :neutral:
Абе да спориш с Вивиан за филми е като да ловиш пираня с патката си - нито много риба ще наловиш нито члена ти ще става за нещо след това .... --The Dragon

Напомнете ми да не споря с Вивиан. Лайк евър. -- Muad_Dib

User avatar
herairness
Jaghut Tyrant
Posts: 1983
Joined: Tue Oct 04, 2005 10:43 am
Location: varna

Post by herairness » Tue Oct 20, 2009 11:13 pm

Vivian wrote:Ето ви още една: http://www.glamourmagazine.co.uk/celebr ... 0-pol.aspx

Хормоните ми дават някакви признаци на живот спрямо едва 2-3 от мъжете в нея... :neutral:
Ема Уотсън...ъгейн :shock: И Джъстин Тимбърлейк, олеле майко :lol: И отново номер 1 за Туайлайта - ай сиктир, бе, кой ги прави тия класации - 90% не съм ги чувала, а всичките 100% са всичко друго, ам не и секси :evil:
Image

User avatar
passer-by
Elder God
Posts: 8280
Joined: Thu Sep 20, 2007 5:42 pm

Post by passer-by » Tue Oct 20, 2009 11:27 pm

Vivian wrote:Ето ви още една: http://www.glamourmagazine.co.uk/celebr ... 0-pol.aspx
Тук поне има възрастово ограничение до 30 години.

И Ема Уотсън слиза на 25-о място, все е нещо, все пак в all-time Топ 50 (и то само жени) беше трета. :mrgreen:


Ашли Грийн? Мооооже.
(а е 28-а :roll: )

За момент помислих, че виждам Леонардо ди Каприо, пък то било Крис Пайн. :lol:

Блейк Лайвли наистина ли е под 30? :shock: На тая снимка е като британска домакиня на средна възраст.

Снимката на Джесика Алба е отвратителна и тоя, който я е сложил тук трябва да бъде скопен с тъп нож. :evil: Като си я спомня от Дарк Ейнджъл с оная черна къдрава коса... :blush:

ШАЯ ЛАБЬОФ?!?! Че и седми?!?! И то в смесена класация, смятайте ако беше само мъжка...

Снимката на Скарлет Йохансон пак не ми харесва. :( А знам как изглежда на филм. :thumbsup:

Я, Меган Фокс изглежда различно, някак... по-изтънчено и пак се получава, браво. Ето такива снимки трябва се подбират.

За победителя или добро или нищо. Егати снимката на селско биче. :lol:
The Best of Mozart
https://www.youtube.com/watch?v=Rb0UmrCXxVA
Moridin wrote:Нещо хайпът във форума силно намаля :)

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 18 guests