Тийн филми

Филми, бре, филми... Джена Джеймсън, Трейси Лордс – we have them all!
User avatar
Vivian
Forsaken
Posts: 2630
Joined: Thu Aug 07, 2008 3:25 pm
Location: Pandora

Тийн филми

Post by Vivian » Wed Sep 30, 2009 10:54 pm

Кои са най-страхотните тийн филми, на които сте склонни да простите, че са такива и с гордост да заявите, че са удивителни? Демек, кои са ви любимите тийн филми; нужно ми е за нещо като проучване. Излейте си душата. :)
Абе да спориш с Вивиан за филми е като да ловиш пираня с патката си - нито много риба ще наловиш нито члена ти ще става за нещо след това .... --The Dragon

Напомнете ми да не споря с Вивиан. Лайк евър. -- Muad_Dib

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Wed Sep 30, 2009 11:00 pm

Секс игри е хендс даун най-добрият, който съм гледал. Друг любим, макар и очевидно съвсем по калъпа и боклучав, eТя е пич. От което май излиза, че са яки само като са модернизации на класически истории...


Също така, не съвсем по темата, но най-доброто тийн-нещо ИЗОБЩО за мен е първият сезон на Skins.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Thu Oct 01, 2009 1:36 am

И разбира се, ако броим и такива филми - Juno, Charlie Bartlett, Nick & Norah's Infinite Playlist...
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Vivian
Forsaken
Posts: 2630
Joined: Thu Aug 07, 2008 3:25 pm
Location: Pandora

Post by Vivian » Thu Oct 01, 2009 10:55 am

Roland wrote:И разбира се, ако броим и такива филми - Juno, Charlie Bartlett, Nick & Norah's Infinite Playlist...
Броим ги! И на Дженифър тялото го броим...
Абе да спориш с Вивиан за филми е като да ловиш пираня с патката си - нито много риба ще наловиш нито члена ти ще става за нещо след това .... --The Dragon

Напомнете ми да не споря с Вивиан. Лайк евър. -- Muad_Dib

User avatar
Onslaught
Sorcerer
Posts: 401
Joined: Fri Jun 27, 2008 10:10 pm

Post by Onslaught » Thu Oct 01, 2009 11:32 am

Ferris Bueller's Day Off


User avatar
Dreamfall
Merchant
Posts: 79
Joined: Sat Aug 01, 2009 7:24 pm
Contact:

Post by Dreamfall » Thu Oct 01, 2009 12:13 pm

"Down to you" и "Ten things I hate about you" - може би защото са хубави, може би просто защото Джулия Стайлс много ми допада :)
- But! Now. And this is remarkable. If I change to eight tonal clusters -- [strums violin] Voila. They fly in counter-clockwise, synchronized, concentric circles as though a regimented flock. Watson, this is exceptional. I, using musical theory, have created order out of Chaos.

User avatar
Alanna
Arcanist
Posts: 959
Joined: Tue Jan 20, 2004 1:53 pm
Location: In the Middle

Post by Alanna » Thu Oct 01, 2009 12:25 pm

Секс игри, да! Скинс не успя толкова бясно да ме спечели за каузата... може да е изисквал някаква нагласа, с която аз на онзи момент не съм разполагала... Може да го прегледам отново.

10 неща, които мразя у теб. Обичам го този филм. Винаги на прима виста се сещам за него.

Greace[/b] - повече от мюзикъл.

3-тия "High School Musical" e ценен... макар и повече с хореография, отколкото с друго. Поне е силно тийн и определено съм му простила, че е такъв.
(\ /)
(X.x)
(> <)

Reality is an obstacte to halllucination.

User avatar
herairness
Jaghut Tyrant
Posts: 1983
Joined: Tue Oct 04, 2005 10:43 am
Location: varna

Post by herairness » Thu Oct 01, 2009 12:52 pm

Секс игри определено води класацията 8-) Втората част също кефи, но далеч не може да се сравни с първата :?
10 неща, които мразя у теб, също много ми допадна :)
А, и Хай Скуул Мюзикълите, не знам защо, но просто имаха много готин заряд :mrgreen:
Image

User avatar
Gunslinger
Warmage
Posts: 1201
Joined: Sat Nov 06, 2004 6:24 pm
Location: Midworld in the Middle

Post by Gunslinger » Thu Oct 01, 2009 3:42 pm

Breakfast Club
http://blogofidiots.wordpress.com/
http://tvseriesbg.com/
There they stood, ranged along the hillsides, metTo view the last of me, a living frame For one more picture! In a sheet of flame
I saw them and I knew them all. And yet Dauntless the slug-horn to my lips I set, And blew. 'Childe Roland to the Dark Tower came.'
X-Men Deadly Genesis е Decimation Tie In

User avatar
Vankata
Paragon
Posts: 615
Joined: Fri Dec 17, 2004 4:39 pm

Post by Vankata » Thu Oct 01, 2009 5:55 pm

Така като почнахте филмите на Джон Хюс, да добавя и "Some Kind of Wonderful", който на мен най-много ми допада.
Чудя се как още не сте споменали "American Pie" (първият!), който си беше направо явление в жанра.
Впрочем, "Завръщане в бъдещето" брои ли се за тийн филм?
А "Васко да Гама от село Рупча"? :)
Заповядайте в Клуб за фантастика и фентъзи "Соларис" - гр. Пловдив

Събираме се всеки петък от 18:00 пред книжарница "Литера" на Джумаята.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Thu Oct 01, 2009 7:13 pm

herairness wrote: Втората част също кефи, но далеч не може да се сравни с първата :?
You ma'am are DEAD wrong!
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
herairness
Jaghut Tyrant
Posts: 1983
Joined: Tue Oct 04, 2005 10:43 am
Location: varna

Post by herairness » Thu Oct 01, 2009 8:37 pm

Roland wrote:
herairness wrote: Втората част също кефи, но далеч не може да се сравни с първата :?
You ma'am are DEAD wrong!
If you say so....
Image

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Thu Oct 01, 2009 9:02 pm

Е стига де :) Нищо по-жалко и унизително няма от това да направиш прикуъл/сикуъл на класическа история ,пък била тя и модернизирана :) Освен това Ейми ДЕФИНИТИВНО не става за Катрин, макар че не мога да отрека, че зловещостта й отива много.

Бтв, мисля, че Вивиан питаше все пак за тийн-комедии или тийн-романтики, не за всякакви филми, дето стават за тийнове (това по повод Завръщане в бъдещето, Здрач и други подобни). От друга страна, ако ше разширяваме, аз бих добавил Като рицарите, който е монументално "тийн" за мен и монументално як също... Ей, що не съм си го купил още на блу-рей?! :shock:
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
herairness
Jaghut Tyrant
Posts: 1983
Joined: Tue Oct 04, 2005 10:43 am
Location: varna

Post by herairness » Thu Oct 01, 2009 9:23 pm

А, Рольо, сори не съм разбрала, помислих, че защитаваш частта, не обратното :oops: Иначе съм съгласна с теб ;)
Image

Who is online

Users browsing this forum: Semrush [Bot] and 40 guests