Terminator Salvation *There be Spoilers*

Филми, бре, филми... Джена Джеймсън, Трейси Лордс – we have them all!
User avatar
passer-by
Elder God
Posts: 8280
Joined: Thu Sep 20, 2007 5:42 pm

Post by passer-by » Mon Jun 08, 2009 10:18 pm

McG разказва какъв е бил първоначално планираният край.
Адски съжалявам, че са се отказали от него. Щеше да е върхът.
Английски говор с френски субтитри.

http://www.ecranlarge.com/article-details-12149.php

Твърди, че месеци наред това бил предвиденият край, ама се отказали, щото не искали хората да си тръгнат разочаровани от кината. Аз хич нямаше да съм разочарован. Щях да съм :shock: :D :yay:

Само ми е интересно за какво ли щеше да става дума в другите два филма от новата трилогия ако се беше запазил този край.


П.П. Може някой ден да хвърля един поглед на въпросния сериал, щом един фен е стигнал дотам да предложи това за бюджета на Т4.
The Best of Mozart
https://www.youtube.com/watch?v=Rb0UmrCXxVA
Moridin wrote:Нещо хайпът във форума силно намаля :)

User avatar
Vivian
Forsaken
Posts: 2630
Joined: Thu Aug 07, 2008 3:25 pm
Location: Pandora

Post by Vivian » Mon Jun 08, 2009 10:31 pm

Те се отказаха от края, предимно защото той изтече в мрежата около половин година преди да пуснат филма. Инак, този край вървеше и с малко по инакъв сценарий. Чела съм въпросния драфт. :)
Абе да спориш с Вивиан за филми е като да ловиш пираня с патката си - нито много риба ще наловиш нито члена ти ще става за нещо след това .... --The Dragon

Напомнете ми да не споря с Вивиан. Лайк евър. -- Muad_Dib

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Mon Jun 08, 2009 10:35 pm

Глупости, щеше да е потресаващо абсурден и тъп такъв финал :) Щеше да е "шокирам, за да шокирам", от типа, дето като ти го разкажат, си мислиш "уау, колко би било яко и нестандартно!", но на практика НИКОГА не би харесал, ако НАИСТИНА го видиш на екрана. Няма никаква мотивация за подобен финал, ако се случи, "планът" на Скайнет би бил осемдесеторно по-абсурдно нелеп, отколкото сега го обвинявате, че е... етц. Плюс, че ми е трудно да повярвам, че е сменен само заради изтичането в нета, предвид, че не можеш да направиш трилогия от такъв финал. В момента, в който са решили да е трилогия, е било невъзможно да го ползват. И слава богу.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
passer-by
Elder God
Posts: 8280
Joined: Thu Sep 20, 2007 5:42 pm

Post by passer-by » Mon Jun 08, 2009 10:41 pm

Roland wrote:Глупости, щеше да е потресаващо абсурден и тъп такъв финал :)
Повече от сегашния с трансплантацията и "Ти сърцето ми вземи" ли? :lol:

Мен пък точно отмененият край щеше зверски да ми хареса на екран. Факт е обаче, че щеше да е само като за един филм. Затова и се чудя на думите на МакДжи, че месеци наред този бил обмисляният. Сигурно са решили да правят трилогия доста по-отдавна. :?

А за сериала и бюджета на Т4 някакво мнение? :wink:
Last edited by passer-by on Mon Jun 08, 2009 10:44 pm, edited 3 times in total.
The Best of Mozart
https://www.youtube.com/watch?v=Rb0UmrCXxVA
Moridin wrote:Нещо хайпът във форума силно намаля :)

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Mon Jun 08, 2009 10:41 pm

Очевидно повече, след като този си е чудесен, да :lol: Този поне е обусловен от всичко, ставащо във филма, не е просто "ЗОМГ ШОК!"
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
passer-by
Elder God
Posts: 8280
Joined: Thu Sep 20, 2007 5:42 pm

Post by passer-by » Mon Jun 08, 2009 10:43 pm

Добавих едит. :wink:
The Best of Mozart
https://www.youtube.com/watch?v=Rb0UmrCXxVA
Moridin wrote:Нещо хайпът във форума силно намаля :)

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Mon Jun 08, 2009 10:45 pm

Не, нямаше да ти хареса. Такъв финал никога никому не се харесва, освен на пълните психопати. Пак казвам - едно е да ти го опишат, тогава си казваш "брех!". Друго - съвсем друго! - е да го видиш наистина. Тогава си казваш основно "бля!" и се чувстваш преебан, че си си изгубил времето.

По другото не мога да кажа нищо, понеже не знам за какво говориш. Видях само линка, който си дал, а в клипчето от него не се споменава никакъв сериал
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
passer-by
Elder God
Posts: 8280
Joined: Thu Sep 20, 2007 5:42 pm

Post by passer-by » Mon Jun 08, 2009 10:46 pm

Щото за сериала говорих в последния си пост на предишната страница. Ей го на.
Впрочем един фен изрази съжаление, че бюджетът на Т4 не е отишъл за трети сезон на Хрониките на Сара Конър. Какво мислят тези от вас, които са гледали сериала? Чисто хипотетично, щеше ли да е за предпочитане?
The Best of Mozart
https://www.youtube.com/watch?v=Rb0UmrCXxVA
Moridin wrote:Нещо хайпът във форума силно намаля :)

User avatar
Vivian
Forsaken
Posts: 2630
Joined: Thu Aug 07, 2008 3:25 pm
Location: Pandora

Post by Vivian » Mon Jun 08, 2009 10:48 pm

Въпросният финал опрделено не беше само за един филм и твърдо мога да кажа, че бяха измислили начин да е трилогия. ;) Работеше не-зле.
Абе да спориш с Вивиан за филми е като да ловиш пираня с патката си - нито много риба ще наловиш нито члена ти ще става за нещо след това .... --The Dragon

Напомнете ми да не споря с Вивиан. Лайк евър. -- Muad_Dib

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Mon Jun 08, 2009 10:48 pm

Не съм гледал втори сезон, но чисто на базата на първия - определено не. Той е в най-добрия случай "сладък" и ако нивото не е скочило рязко във втори сезон (което то явно не е, щом го спряха), не може да се мери с филма. Иначе такива мнения ше видиш какви ли не. Най-лесно е да си краен - питай Драгън :mrgreen:
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
passer-by
Elder God
Posts: 8280
Joined: Thu Sep 20, 2007 5:42 pm

Post by passer-by » Mon Jun 08, 2009 10:51 pm

Vivian wrote:Въпросният финал опрделено не беше само за един филм и твърдо мога да кажа, че бяха измислили начин да е трилогия. ;) Работеше не-зле.
Аааа, това не трябваше да го казваш! Сега само ще ме е яд. Защото мен много повече си ме кефи отпадналият край пък.
The Best of Mozart
https://www.youtube.com/watch?v=Rb0UmrCXxVA
Moridin wrote:Нещо хайпът във форума силно намаля :)

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Tue Jun 09, 2009 11:23 pm

Вчера го гледах, за мен също беше един от най-чаканите филми тази година. Ами аз съм общо взето много доволен, само финалът (Ицо добре го е нарекъл "Ти сърцето ми вземи ли") ми беше доста чийзи, можеше просто Конър да си се оправи от раната или цялостно да скипнат наръгването с желязото. Предложението на МакДжи от линка по-горе определено също не би ми харесало, съгласен съм за възможния му ефект с Симеон.

За филма наркатко от мен:

+Страхотен екшън, няколко сцени ме оставиха цвилещ от кеф
+Еднаквата Бейл-физиономия от всички негови филми тук е идеално на мястото си
+Новият пич
+CGI-cameo-to на Арни
+Пост-апокалиптичната атмосфера - ако някога има филм по Фолаут искам той да е като този
+Хелена Бонъм-Картър
+Майкъл Айрънсайд и как си взе

-Прекалено много екшън при гоненето на избягалия от ръцете на Конър Маркъс, на 5тата минута ми стана ужасно досадно, да не говорим, че можеше да скипнат напалмеца баси....
-Брайс Далас-Хауърд (или както там се пише) - абсолютно безлична
-Синдромът на "първата част" тук много дразни, в Стар Трек получих усещане за завършеност, тук почти никакво
-Тъпа нова музика, да си бяха останали само със старата

За сериала - гледал съм само първи сезон и е УЖАСЕН. Тенк год филмът няма бъкел общо с него като качество.

Моята оценка за филма би била 8/10.

User avatar
Skywalker
Warmage
Posts: 1123
Joined: Tue Jan 20, 2004 10:42 am
Location: Sofia

Post by Skywalker » Tue Jun 09, 2009 11:35 pm

филма маже!!!

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Tue Jun 09, 2009 11:37 pm

Не съм съгласен за Брайс, тя е супер готина принципно. Тук просто няма... ъм... роля. Лайк, изобщо. И за сериала не мисля, че е чак ужасен де. А новият Кайл Рийс не те ли изкефи?
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Tue Jun 09, 2009 11:39 pm

Да, доста, той беше симпатяга голям и в Стар Трек момчето. Брайс аз също доста я харесвам принципно, не казвам, че не е хубаво или няма харизма девойката. Просто тук този образ беше пълна дупка като цяло и можеше да бъде скипнат.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 98 guests