Ip Man и други филми с бойни изкуства

Филми, бре, филми... Джена Джеймсън, Трейси Лордс – we have them all!
TheGrimReaper
Misting

Re: Ip Man и други филми с бойни изкуства

Post by TheGrimReaper » Mon Jun 29, 2020 4:38 pm

@coldie Как реши, че не съм ти чел поста не знам, но противно на твоето твърдение го изчетох още като го написа. Препратки към Джеки Чан не видях във филма да ти кажа честно, не съм и очаквал да има след като продуцента на филма Wong Jing е имал много обтегнати отношения с Джеки по време на снимките на City Hunter, толкова не го е харесвал, че после за отмъщение прави High Risk с Джет Ли и там вкарва един герой, който е пародия на Джеки Чан, та се е наложило след завършване на филма Джет Ли да се извини на Чан за подигравката от страна на режисьора.

P.S. Дони е на 57 години :)

coldie
Archmage

Re: Ip Man и други филми с бойни изкуства

Post by coldie » Mon Jun 29, 2020 7:05 pm

TheGrimReaper wrote:
Mon Jun 29, 2020 4:38 pm
@coldie Как реши, че не съм ти чел поста не знам, но противно на твоето твърдение го изчетох още като го написа. Препратки към Джеки Чан не видях във филма да ти кажа честно, не съм и очаквал да има след като продуцента на филма Wong Jing е имал много обтегнати отношения с Джеки по време на снимките на City Hunter, толкова не го е харесвал, че после за отмъщение прави High Risk с Джет Ли и там вкарва един герой, който е пародия на Джеки Чан, та се е наложило след завършване на филма Джет Ли да се извини на Чан за подигравката от страна на режисьора.

P.S. Дони е на 57 години :)
Има препратка към Джеки Чан, тя е по-скоро в негативна насока. Което се връзва с това което си написал.
I`m addicted to the truth, it`s a dangerous love affair.
94.34 Out of the limits.
When defenders follow Lionel Messi on FB, he move to Twitter, when they follow Leo in Twitter, he flow to Instagram.