Twilight

Филми, бре, филми... Джена Джеймсън, Трейси Лордс – we have them all!
User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Tue Apr 15, 2014 7:57 pm

Уве Бол е най-голЯмия, какво дъно?

User avatar
Yan
Site Admin
Posts: 6921
Joined: Sat Dec 20, 2003 12:01 am
Location: Who cares...
Contact:

Post by Yan » Wed Apr 16, 2014 10:41 am

Amelia wrote:Съжалявам, но Здрач е точно ниво Уве Бол, че даже и под него.
Изхвърляш се малко :lol:
Здрач 2, 3, 4.1 и 4.2 са трагични, но Уве си е в собствена категория.
Правилата на бордгейминга:
1. Всички други неща, включително храна, дрехи, застраховка за колата и пари за обяд, представляват непредвидени разходи по отношение на това, което ви е необходимо за игрите.
2. Никога не пресмятайте общата стойност на това, което сте купили.
3. Ако искате нещо, значи ви е нужно.
4. Ако ви е нужно, значи трябва да го купите.

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Wed Apr 16, 2014 11:44 am

Уве е толкова зле, че доставя повече забава от Twilight.
Здрач 1, 2, 3, 4.1 и 4.2 са трагични
Fixed.

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Wed Apr 16, 2014 2:10 pm

Според мен първата и последната са напълно гледаеми, а средните имат по някое голямо изхвърляне, но пак можеха да бъдат направени така че да са прилични при добро желание.
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Wed Apr 16, 2014 6:48 pm

На мен първи филм ми беше по-зле дори и от 2ри, щото там се предполагаше да стане сварката между Бела и Едуард, но аз не видях НИЩО достоверно в това епохално влюбване при така написания и изигран скрипт. Имахме две човечета, които усърдно се гледаха едно друго с физиономии, показващи разнообразни признаци на гадене и сериозни неврологични заболявания. А аз съм добра в разчитането на физиономии - наскоро изкарах 70% на някакъв интернет тест. Освен това, като вземем предвид кои са човечетата, гаденето беше напълно логична реакция, така че нещата се нареждаха по някакъв сравнително смислен начин. Накрая обаче като въпросните две лица взеха да обявяват словесно любовта си пред мирозданието ми беше яко ВТФ. В смисъл, всяка фибра на тялото им и всички лицеви тикове показваха непоносимост към другарчето. Отде се взе тая бесмъртна любов тогава???

Втори филм беше малоумна дупка по всички параграфи, но там по презумция вече бяха влюбени един в друг и просто трябваше някак да изтърпим сюжета. Нямаше нужда да се справят със сложни актьорски и човешки концепции като "влюбване". А Джейкъб още от предишния епизод беше френдзоуннат, та в тоя си беше логичното продължение.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
ProxyFantasy
Paragon
Posts: 615
Joined: Tue Jul 19, 2011 12:59 pm
Contact:

Post by ProxyFantasy » Thu Apr 17, 2014 10:57 am

Определено беше скучен филм. За първия говоря. Нищо не се случи. Просто нищо. Беше скучно и някак нелогично. Не можах да си причиня втория, просто ми се струваше твърде непоносимо да изтърпя още 15 минути от тази боза.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 81 guests