Разни

Филми, бре, филми... Джена Джеймсън, Трейси Лордс – we have them all!
User avatar
Killua
Ascendent
Posts: 3815
Joined: Sat Jun 11, 2005 10:10 pm
Location: София

Re: Разни

Post by Killua » Sun Jul 21, 2019 1:32 pm

Много интересна ми беше историята за написването на "Малката русалка".
@Dr. Horrible, може ли линк откъде си го прочел
shadow dance nikoga ne luje

User avatar
Litz
Ascendent
Posts: 4068
Joined: Mon Aug 16, 2010 12:46 am

Re: Разни

Post by Litz » Sun Jul 21, 2019 1:36 pm

Ако на някого му е по-интересно, актьорите от Pose са транс и те говорят доста често за кастинг решения и как те нямат никакъв достъп до каквито и да е роли, дори транс такива. Ся че първия сезон на Ютия сериал си има типичните Раян Мърфи проблеми, така е и никога няма да спра да критикувам факта, че Еван Питърс е най- развитият персонаж. Но е доста готино да гледаш такъв каст.

Иначе тва с най-добрият актьор за ролята е тъпо оправдание, защото не винаги е така. Са ако решат да направят Дедпул бисексуален, смятам че там Раян Рейнолдс наистина е най-добрият актьор. С Фреди Меркюри беше по-трудно, щото колко гей персииски/арабски актьори има? Изборът е бил между белият Бен Уишоу и между Роми Малек. И в двата случая е леко тъпо. Са при филма за Елтън Джон, дълбоко ме съмнява тва да е най-добрия актьор. Дарън Крис наистина е най-добрият актьор за Андрю Кунанан, щото е филипинец, пък и там не мисля, че е нередно, щото както Тревър каза не всеки е готов да се разкрие, а Дарън Крис е в Нарня. Та тия неща трябва да се разглеждат в контекст. Скарлет със сигурност не е някаква велика актриса, че да се използва тоя аргумент.

Но тва с неподходящите кастинги обхваща не само ЛГБТ И РоС, ами дори възрастовите групи. Ся никой не може да ме убеди, че 23 годишната Джей Ло е най-добрата актриса за ролята на 45 годишна майка на няколко деца.

@Moridin, дори да игнорираме руския, щото е труден език, и авенджърс щото е блокбастър, в Дон Жон, който е арт инди филм тя говори с безумен Джързи акцент. Мега зле. Скарлет е от Ню Йорк. А доколкото знам, Ню Джързи е супер близо и можеше да се постарае повече. В ролите си, в които играе британка е пълен потрес също. Та как човек който го мързи да се научи да говори с акцента на съседния щат, се мисли за най-добрият актьор за квото и да е не ми е ясно

User avatar
Dr. Horrible
Forsaken
Posts: 2932
Joined: Wed Jul 22, 2009 8:53 am

Re: Разни

Post by Dr. Horrible » Sun Jul 21, 2019 2:07 pm

Може би все пак трябва да отчетем, че транс хората са изключително малко по принцип? Пък и не всички транс хора са актьори, и допълнително не всички транс актьори са надарени с талант. Така че кръгът е изключително тесен. Роланд, ти каза по-горе в темата, че познаваш "огромно количество" ЛГБТ актьори, които не ги вземат, щото са ЛГБТ. Колко от тях са транс и за какви роли са ти споделяли, че не са ги взели, щото са транс?

А и ако трябва да сме напълно изчерпателни, не е лошо да кажем, че транс ролята, за която стана скандалът със Скарлет преди година, беше на личност, която е биологична жена, без да е минаала операции, без да пие хормони, без да е била активна част от транс общността. Според близките на тази личност, тя се е чувствала мъж, възприемала е себе си за мъж и се е обличала и държала като мъж. Не виждам защо Скарлет да е физически непригодна за ролята. В крайна сметка актьорите отговарят на физическите характеристики на персонажа, когото играят, а не духовните или психологическите. Затова интроверти могат да играят екстроверти, актриси без деца могат да играят майки (включително майки, загубили деца) т.н. И затова при избора на актьори за транс роли, продуцентите се съобразяват с биологичния пол на актьорите, а не с биографията им.

А когато говорим за възможности и данни на актьори, трябва да признаем, че транс актьорите, които са преминали през операция или пият хормони, имат в някаква степен по-специфични физически характеристики. Примерно секретарката на Джесика Джоунс в нито един момент не беше представена като транс, но по костната структура, формата на тялото и гласът ѝ се виждаше, че тази жена е много осеазеамо транс. При други може да е по-малко осезаемо, но пак да се усеща. И във всички случаи е кофти, че тези актьори не са най-удачния избор за всяка роля. Както е кофти, че хора със стандартен размер могат да играят джуджета и хобити във "Властелина на пръстените", докато Питър Динклидж може да играе само джуджета във всеки филм. И това е наистина кофти късмет и е нормално хората да се ядосват. Затова е нормално да се каже "Хубаво е за транс ролите да се наемат транс актьори, това е добра практика, дава шанс на актьори, които иначе не го получават." Никоя няма да възрази срещу това. Моделът на мислене, срещу когото хората имат съпротиви, е "Задължително трябва транс-ролите да отиват при транс актьори. Индустрията е длъжна да се съобразява с това, това е единствения правилен модел, всичко друго е недопустимо и проблематично." Точно каквото казва Моридин - за разликата между "това е добра практика" и "длъжни са да го правят, длъжни са да дават възможности". Ами сори, ама големите филмови продуценти не са длъжни на никого. Да, добре е да дават възможности на различни хора, както е добре да даряват милионите си за благотворителност, да купуват лекарства за сънна болест в Африка, да спонсорират с академични стипендии сираци и полусираци, да организират продукциите си така, че да не замърсяват природата, да осигуряват работни позиции в райони с висока безработица и т.н. Много неща са хубави, много неща са похвални, много неща са човечни и достойни за уважение. Но в крайна сметка никой не е длъжен да осигурява на транс хората възможностите, които те нямат, никой не е длъжен да се съобразява с тяхните желания и интереси. И това, че не се съобразява, не го прави неморален човек или изверг, прави го просто печелбар и егоист, какъвто така и така е средния американски продуцент.

А и когато говорим за някакво действие, е хубаво да оценяваме не само намеренията, но и реалните последици от него. Ето примерно анти-кампанията срещу това Скарлет да играе транс персонаж. Какво искаше анти-кампанията? Повече видимост за транс хората и повече възможости за транс актьорите. В какво се изразяваше антикампанията? В това чрез социален натиск Скарлет да бъде принудена да се откаже от транс ролята. Успешна ли беше антикампанията? Да, Скарлет се отказа от ролята. И какво се случва сега, една година по-къно? Филмът умря, проектът е замразен. Широката дискусия за правата на транс хората, която филмът би могъл да провокира (и която и други несъвършени транс филми са провокирали) не е получи. След "Момичето от Дания" с Еди Редмейн - филм, който аз лично не харесах и който и транс общността не одобри особено - в рамките на месец-два се говореше за транс хората, аз лично познавам четири момичета и едно момче, които в резултат на този филм посмекчиха отношението си към транс хората, доближиха се с една идея до тях и се опитаха да се поставят в техните обувки. Вярвам, че при наличието на повече подобни филми, броят на хората, проявяващи по-голямо разбиране, би се увеличил, дори ролите в тея филми да са изиграни от Скарлет Йохансон и Руни Мара. Но в резултат на антикампанията това не се случи. Продуцентите се стреснаха и не направиха никакъв филм за транс човек, за да не засегнат някого. Една година след успешната антикампания, транс хората не получават по-голяма видимост, транс актьорите не получават повече роли (освен секретарката на Джесика Джоунс). В интернет продължават да циркулират всякакви миймчета със Скарлет. Тя продължава да е богата, успешна и популярна и се снима в различни роли. Еми... БРАВО, ТАКА СЕ ПОСТИГАТ РЕЗУЛТАТИ.

Мели - бях чел преди години няколко статии по въпроса, базирани основно на анализите на Рик Нортън, сега не мога да ги намеря, защото интернет е задръстен с коментари за черната Ариел, затова ти поствам петте реда от уикипедия:
Spoiler: show
Rictor Norton, in My Dear Boy: Gay Love Letters through the Centuries, theorizes that The Little Mermaid was written as a love letter by Hans Christian Andersen to Edvard Collin. This is based on a letter Andersen wrote to Collin, upon hearing of Collin’s engagement to a young woman, around the same time that the Little Mermaid was written. Andersen wrote ”I languish for you as for a pretty Calabrian wench... my sentiments for you are those of a woman. The femininity of my nature and our friendship must remain a mystery.”Andersen also sent the original story to Collin. Norton interprets the correspondence as a declaration of Andersen's homosexual love for Collin, and describes The Little Mermaid as an allegory for Andersen's life.
But goddamn,
you got me in love again

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Re: Разни

Post by Roland » Sun Jul 21, 2019 2:27 pm

Dr. Horrible wrote:
Sun Jul 21, 2019 2:07 pm
Може би все пак трябва да отчетем, че транс хората са изключително малко по принцип? Пък и не всички транс хора са актьори, и допълнително не всички транс актьори са надарени с талант. Така че кръгът е изключително тесен. Роланд, ти каза по-горе в темата, че познаваш "огромно количество" ЛГБТ актьори, които не ги вземат, щото са ЛГБТ. Колко от тях са транс и за какви роли са ти споделяли, че не са ги взели, щото са транс?
Отново, предвид, че разговорът върви от Скарлет, която е една от най-средните актриси в Холивуд като "талант", мисля, че тоя фактор просто не бива да го има изобщо в спора. Талантливи транс актьори има достатъчно, че да покрият лесно невероятно малкото количество транс роли. Виж Pose и да си говорим тогава как нямало кой да играе тия роли, освен Скарлет...

Моите познати са основно гей мъже. Транс актьори не познавам лично, освен един, но той не е филмов актьор и си играе театрални роли. В Холивуд ситуацията е напълно различна и както казах, достатъчно познати са ми обяснявали ехидните коментари на кастинг продуценти за "мъжественост" и разните завоалирани обяснения за отхвърлянето им. Има и един куп клипове онлайн на групи от хора, разказващи опита си с кастинг дискриминацията. Ако не си наясно колко много е, просто не си следил внимателно.
Dr. Horrible wrote:
Sun Jul 21, 2019 2:07 pm
А и ако трябва да сме напълно изчерпателни, не е лошо да кажем, че транс ролята, за която стана скандалът със Скарлет преди година, беше на личност, която е биологична жена, без да е минаала операции, без да пие хормони, без да е била активна част от транс общността. Според близките на тази личност, тя се е чувствала мъж, възприемала е себе си за мъж и се е обличала и държала като мъж. Не виждам защо Скарлет да е физически непригодна за ролята. В крайна сметка актьорите отговарят на физическите характеристики на персонажа, когото играят, а не духовните или психологическите. Затова интроверти могат да играят екстроверти, актриси без деца могат да играят майки (включително майки, загубили деца) т.н. И затова при избора на актьори за транс роли, продуцентите се съобразяват с биологичния пол на актьорите, а не с биографията им.
То предвид кой щеше да го прави тоя филм, по-добре, че е замразен, но това е отделна тема. А думата "транс" няма НИКАКВО отношение към биологията и това дали си пре- или пост-оп. Транс хората са също толкова транс преди оперативна намеса или изцяло без такава, колкото след. Скарлет не е транс. Толкова е просто, независимо конкретната личност точно колко далеч е стигнала. Не знам защо продължаваме да водим същия спор, все едно не го минахме хиляда пъти още тогава. Скарлет Джохансън има достъп до всички роли за красива жена между 20 и 40 години. БУКВАЛНО всички. Тя е на ниво в кариерата си, където не е нужно да "кандидатства" за роля, а само трябва да си избере между вероятно стотиците проекти, които минават през агента й. ЗАЩО й е нужно да играе точно роли, чиито представители нямат една стотна от нейните професионални възможности? Защо вместо да използва огромната си платформа да помогне и да издигне други по-малко привилегировани актьори от нея, тя държи да тропа с крак и да настоява, че й се полага всяка роля, която иска? Определено не й подобрява имиджа, не знам какво друго прави това държание...
Dr. Horrible wrote:
Sun Jul 21, 2019 2:07 pm
Затова е нормално да се каже "Хубаво е за транс ролите да се наемат транс актьори, това е добра практика, дава шанс на актьори, които иначе не го получават." Никоя няма да възрази срещу това. Моделът на мислене, срещу когото хората имат съпротиви, е "Задължително трябва транс-ролите да отиват при транс актьори. Индустрията е длъжна да се съобразява с това, това е единствения правилен модел, всичко друго е недопустимо и проблематично." Точно каквото казва Моридин - за разликата между "това е добра практика" и "длъжни са да го правят, длъжни са да дават възможности". Ами сори, ама големите филмови продуценти не са длъжни на никого. Да, добре е да дават възможности на различни хора, както е добре да даряват милионите си за благотворителност, да купуват лекарства за сънна болест в Африка, да спонсорират с академични стипендии сираци и полусираци, да организират продукциите си така, че да не замърсяват природата, да осигуряват работни позиции в райони с висока безработица и т.н. Много неща са хубави, много неща са похвални, много неща са човечни и достойни за уважение. Но в крайна сметка никой не е длъжен да осигурява на транс хората възможностите, които те нямат, никой не е длъжен да се съобразява с тяхните желания и интереси. И това, че не се съобразява, не го прави неморален човек или изверг, прави го просто печелбар и егоист, какъвто така и така е средния американски продуцент.
Еми... просто не ми е интересна тази линия на разсъждение. Не го казвам, за да те обидя, просто наиситна не ми е интересно да се обясняваме как видиш ли по-учтиво и кротко трябвало. Да, сигурно е по-практично така, сигурно по-умереният език по-малко ще дразни. Но когато си невидим в професията, която е целият ти живот, когато живееш в свят, където нон-стоп те прескачат, за да дадат ролите, подходящи за теб, на някой друг, щото е по-известен и по-хетеро... Еми сори, не може от жертвите на тия лоши практики да се очаква нон-стоп учтивост и умереност, особено когато видимо няма такова изискване към привилегированите знаменитости, които плямпат безконтролно как заслужават всичко, което им се даде. Моят инстинкт винаги е да съм на страната на онеправдания и да извинявам НЕГОВОТО поведение, преди да тръгна да извинявам това на хората с власт срещу него.

А и явно с кротко питане не се получава, докато сега поне се водят разговори и има опити за изравняване.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Litz
Ascendent
Posts: 4068
Joined: Mon Aug 16, 2010 12:46 am

Re: Разни

Post by Litz » Sun Jul 21, 2019 2:32 pm

Докторе, плс не говори наизуст. Транс хората са по-видими сега и тва че ти ги гледаш като секретарка в Джесика Джоунс не значи , че не съществуват.

Всички припадат по Pose именно заради кастинг решенията и начинът, по който са представени и изиграни. Аз предпочитам един Pose с хора като Индия Мур, Емджей Родригез и Доминик Джаксън и Били Портър пред простотия със Скарлет.

И ми е странно как специфичните физически характеристики пречат на Индия Мур да играе нещо във филм, но не на Тилда Суинтън примерно. Тва е доста интересна логика.

User avatar
Dr. Horrible
Forsaken
Posts: 2932
Joined: Wed Jul 22, 2009 8:53 am

Re: Разни

Post by Dr. Horrible » Sun Jul 21, 2019 2:50 pm

Нямам идея коя е Индия Мур, така че не мога да коментирам може ли да се мери по таланта с това да надмогне физическите си характеристики като Тилда Суинтън :)

Супер, щом имате страхотен сериал, който отговаря на търсенията ви. Аз не съм го гледал и дори не съм го чувал. Определено не сте говорили за него тук толкова, колкото говорите за Скарлет. И понеже се изненадах, наистина проверих из форума - Лиц го е споменавала общо пет пъти, Рол го споменава сега за първи път. С което искам да кажа - хора, говорете повече за положителните примери, вместо само да мрънкате за Скарлет и Лорънс. По-голям ефект ще има, повече светлина ще запалите :)

И Рол, не става дума за "умерено говерене", за модел на мислене. Щото има разлика в това да вярваш, че нещо е хубаво и полезно и това да вярваш, че който не е съгласен с теб е долен изверг и е длъжен да ти дава шансове и възможности.

И не съм казвал, че транс хората не са транс преди операция. Казах, че в следствие на операция и хормони придобиват в някаква степен по-специфични физически характеристики.

Все тая. Радвам се, че чак след три страници спорове разбрах, че си имало прекрасен транс сериал с чудна репрезентация, който дръпнал в резултат на антикампанията срещу Скарлет. Нека продължи още години, да дава работа на много ощетени актьори като тея, които Рол не познава, ама за които е чувал, и да си го гледате с неистов кеф! За мен вселената също е помислила, аз ще си чакам 1 май 2020та, когато излиза филма Black Widow. 8-)
But goddamn,
you got me in love again

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Re: Разни

Post by Roland » Sun Jul 21, 2019 3:15 pm

С по-малко снизхождение щеше да е по-хубав тоя финал на спора, ама и така ще го приемем...
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6455
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Re: Разни

Post by tigermaster » Sun Jul 21, 2019 3:45 pm

На мен ми е много чудно защо всички пренебрегвате факта, че високите етажи на холивудската индустрия са на практика аристокрация, в която, ако го няма лудия късмет, се влиза по наследство, с връзки или с пари. Дори Даниел Дей-Луис пробива, защото е внук на продуцент, пък какво остава за актьори без неговите умения? (А колкото и да не харесвам това, което знам за маниера му на работа, резултатите са неоспорими.) Скарлет Йохансон кариера вероятно нямаше да има, ако майка й не беше продуцирала първия й филм и не й беше мениджър. Това е голямата спирачка пред малцинствените актьори. (И не само пред тях.) Изкачването по стълбицата става много по-трудно, когато някой богаташ може просто да купи кариера на децата си, като по този начин прегази хиляди по-талантливи, по-умели и по-подходящи - както, примерно, е направил бащата на Тейлър Суифт. Младежът от Небраска на @Moridin и транс актьорът на @Roland ще кандидатстват за транс ролята само за да я загубят от сина или дъщерята на адвоката на продуцента, който или която много иска да играе във филм.
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

User avatar
penzata
Forsaken
Posts: 2891
Joined: Thu Dec 10, 2009 7:13 pm
Location: between the planescapes
Contact:

Re: Разни

Post by penzata » Sun Jul 21, 2019 5:38 pm

Дюд, това го има навсякъде и при всички професии - не най-добрият прави това, за което е най-добър, а този, който има финансов гръб. Конкретно, имам наблюдения какво се случва в младежките футболни школи в бегето - този с таланта търка пейката, защото техните не разполагат с нужните "възможности", за да играе.

Такъв е светът - талантливият трябва нон-стоп да блъска и да има страшен късмет, и благоприятно подреждане на звездите, за да има някакъв милимуняц шанс да пробие. Туй-то. Може да блъскаш цял живот и нищо да не стане.
The hardest battles are fought in the mind.

User avatar
Dr. Horrible
Forsaken
Posts: 2932
Joined: Wed Jul 22, 2009 8:53 am

Re: Разни

Post by Dr. Horrible » Sun Jul 21, 2019 9:42 pm

Стига сме се занимавали с глупости, НОВИНИ ИМА ОТ МАРВЕЛ. И ТО ВЕЛИКИ!

ЧЕРНАТА ВДОВИЦА!
Първи май, 2020-та! На сцената излязоха Скарлет, Флорънс Пиу, Рейчъл Уайз, този детектива от Стрейнджър тингс и O-T Fagbenle, идея нямам как се транскрибира. Казаха много хубави неща, режисьорката каза "In this film we get to understand her past and put the pieces of herself together and come out a whole person", а Скарлет разказа как преди десет години не би могла да изиграе образа от този филм, нямала е жизнения опит за това, но сега се чувства готова. "I get to play Natahsa as a fully realized woman and in all of her many facets, I’m excited for fans to see the flawed side of her, what she perceives to be the flawed side of her, and I’m looking to wipe out some of that red in my ledger so you guys will be seeing more of that." Този от Стрейнджър Тингс ще е Алекси!!! Ред Гардиън тоест, старият ѝ съпруг, ама ще видим дали във филма ще ѝ е съпруг. Флорънс си е Йелена Белова, sister figure казват. Рейчъл Уайз коментира колко голямо удоволствие е да работи в Марвел заради силните женски персонажи там, разказва колко е яко да снима със Скарлет и Флорънс. O-T Fagbenle ще играе Таскмастър. Той хем говори, че персонажът му си падал по Наташа - нещо, от което самата Скарлет се изненада - хем има някак женствена енергия, чак след това се усетих, че съм го гледал в Looking в гей роля. Не знам какъв е актьорът, но е интересен избор за злодей. После са показали фуутидж, който го няма в нета. Имало битка между Йелена и Наташа, уникално заснета, невероятен ръкопашен екшън с подръчни материали в апартаментче. След това имало сценка как двете пият нещо заедно, после нещо с Таскмастър - за него коментират, че в сцената имал "андрогинна" енергия и дори някои хора се чудят нямало ли Йелена да се окаже Тасмастър... Въобще, много интересно. Потвърдено е, че поне част от действието ще се развива между Civil War и Infinity War.

Фалкън и Уинтър Солджър
Сам Уилсън ще е в костюма на Капитана, макар в заглавието да присъства "Фалкън". Барон Зимо се връща, този път ще има маска на лицето!!!

Етърналс
Не съм гледал панела, но хората са се изкефили много на появата на Анджелина Джоли. Щяло да е много вдъхновено от Кърби. Не си личи по логото.

УОНДАВИЖЪН
Кевин Файги обясни, че това е странно заглавие, но сериалът е много по-странен. Каза, че от Марвел досега не са правили такова нещо. Ще има петдесеттарска естетика, ще е супер "уиърд" и интересен. И Файги каза "Освен Уонда и Вижън ще видите и други познати герои от Марвел вселената. Един от тях е образ, който срещнахте тази година... Представям ви Тийона Парис в ролята на Моника Рамо!" И тогава дъхът ми спря и на сцената излезе една невероятна жена! Знаете ли колко обичам Моника, знаете ли? Ако не знаете, ето ви откъс от ревюто ми за Капитан Марвел в сайта :
Особено съм щастлив от играта на младата актриса Акира Акбар, която се справя страхотно с ролята на малката Моника Рамбо – героиня, която много, много, много, МНОГО харесвам! В комиксите тя е първата жена, носила името Капитан Марвел – уникална и великолепна чернокожа супергероиня от 80-те, с централна роля в The Avengers по време на славните години, в които поредицата се пише от Роджър Стърн и… добре де, отвлякох се. Но наистина обожавам Моника и се радвам, че тя получи толкова сладко представяне във филмовата вселена, макар да ме е малко яд, че ѝ откраднаха името и го дадоха на Карол Денвърс. Силно се надявам в следващите филми да се запознаем с порасналата версия на героинята.
Та с две думи - обожавам Моника. А Тийона Парис е невероятно красива, просто неземна. И каза, че е невероятно щастлива да играе този персонаж, че винаги си е мечтала за това, каза с огромен ентусиазъм "АЗ ИГРАЯ СУПЕР-ГЕРОИНЯ НА МАРВЕЛ! И ТО МОНИКА РАМБО!!!" че просто в миг почувствах, че или обича този персонаж от години, или е адски добра актриса, която може да изглежда естествено. Вече ми е любимка. И се радвам, че ще я има точно в УондаВижън - проектът, който чакам най-много.

Doctor Strange: Multiverse of Madness
Излезе Бенедикт, обявиха заглавието, казаха, че режисьорът ще е същия. И тогава Файги каза "За всяка история с магии е нужен добър магьосник, но също така и добра вещица. Да посрещнем отново на сцената Елизабет Олсън, която ще се завърне като Алената вещица!" и аз УМРЯХ. Обясниха, че филмът ще излезе скоро след УондаВижън и събитията от сериала ще са пряко свързани с арката на Уонда във филма. НЕЧОВЕШКИ ЕНТУСИАЗЪМ ИМАМ ВЕЧЕ!!!! Дали има шанс Моника също да се появи във филма????

И казаха още хиляда неща, ама нямам сили да опиша подробно всичко. Ще има филм за Шанг Чи - като азиатска версия на Черната пантера, с нова версия на Мандарина, този път игран от азиатец. Следващия Тор ще се казва Love and Thunder, Валкирията ще е открито гей във филма, Тор ще го има също, Натали Порман се завръща (гнус!!!), носеше на сцената чука, най-вероятно тя ще е женския Тор от комиксите.... Не знам, не съм впечатлен, мразя е, изглеждаше грозна. Валкирията, от друга страна, изглеждаше яка. Ще има сериал за Локи, тоест за този Локи, който избяга с тесаракта в Ендгейм. Ще има анимационен What If сериал, антология, който да проучва различни алтернативни сценарии, голяма част от актьорите ще озвучават, примерно Агент Картър, Небюла и хиляда други.

Ето как изглежда планът за следващите няколко години:
Spoiler: show
Image
И така... Не обявиха за близкото бъдеще Гардиъни 3, Пантера 2 и Капитан Марвел 2, това ме изненада. Но нека има малка почивка. Искам Блек Уидоу, Алената вещица и Моника Рамбо. Файги каза, че в близкото бъдеще няма да има сборен филм като Авенджърс, защото Ендгейм си е бил край и искат да го оставят край за известно време поне. Ще виждаме или нови истории, или нови страни от познатите ни герои.

В рая съм :D :D :D :D :D :D
But goddamn,
you got me in love again

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Re: Разни

Post by Roland » Mon Jul 22, 2019 10:40 am

Dr. Horrible wrote:
Sun Jul 21, 2019 9:42 pm
...Натали Порман се завръща (гнус!!!), носеше на сцената чука, най-вероятно тя ще е женския Тор от комиксите.... Не знам, не съм впечатлен, мразя е, изглеждаше грозна.
Великият радетел на силни женски персонажи, феминистът на форума :yay: :yay: :yay:

Все едно това, че ще имаме Лейди Тор, правена от Тайка Уайтити, във филм с Теса Томпсън като ЛГБТ Валкирия, не е буквално най-великата новина в историята на вселената... :shock:
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Разни

Post by трубадур » Mon Jul 22, 2019 10:57 am

Roland wrote:
Mon Jul 22, 2019 10:40 am
Dr. Horrible wrote:
Sun Jul 21, 2019 9:42 pm
...Натали Порман се завръща (гнус!!!), носеше на сцената чука, най-вероятно тя ще е женския Тор от комиксите.... Не знам, не съм впечатлен, мразя е, изглеждаше грозна.
Великият радетел на силни женски персонажи, феминистът на форума :yay: :yay: :yay:

Все едно това, че ще имаме Лейди Тор, правена от Тайка Уайтити, във филм с Теса Томпсън като ЛГБТ Валкирия, не е буквално най-великата новина в историята на вселената... :shock:
Тесата не може да играе и има присъствието и чара на прогизнал плик... та не е най-валиката новина. Бтв, с кво се занимавате уикенда бе хора :mrgreen:

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Re: Разни

Post by Roland » Mon Jul 22, 2019 11:04 am

трубадур wrote:
Mon Jul 22, 2019 10:57 am
Тесата не може да играе и има присъствието и чара на прогизнал плик... та не е най-валиката новина. Бтв, с кво се занимавате уикенда бе хора :mrgreen:
С купонясване всъщност. I can do two things at once.

А Теса Томпсън толкова си я гледал явно, щото ДОРИ перфектната й роля в Рагнарок да не ти е харесала, трудно можеш да го изкажеш тоя бисер, ако си гледал Sorry to Bother You.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Разни

Post by трубадур » Mon Jul 22, 2019 11:07 am

Сори-то не ми го прожектираха, иначе си го чакам. Доста ми е високо сред филмите, които ми предстоят. Та там не знам, ама у рагнарок точно тя беше най-слабото звено и с нея, и без филмът си върви като стой та гледай. У новите мъже в черно не е като да е само нейна вината колко са безлични и лайняни, ама и като самата тя няма грах харизмичка, не е като да помага. Тая мацка ми е толкова никва, че донякъде разбирам как амелия се чувства за скарлет.

User avatar
penzata
Forsaken
Posts: 2891
Joined: Thu Dec 10, 2009 7:13 pm
Location: between the planescapes
Contact:

Re: Разни

Post by penzata » Mon Jul 22, 2019 11:24 am

Roland wrote:
Mon Jul 22, 2019 11:04 am
А Теса Томпсън толкова си я гледал явно, щото ДОРИ перфектната й роля в Рагнарок да не ти е харесала, трудно можеш да го изкажеш тоя бисер, ако си гледал Sorry to Bother You.
Точно пък в Сори-то тя е най-злето, не че филмът е кой знае какво, де. В Крийд 2 е дразнеща, но това се отнася и за целия филм. За Крийд 1 вече нямам спомен. В Анихилацията също не показа кой знае какво.

Мацката има някаква артифишъл "харизма".
The hardest battles are fought in the mind.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 23 guests